Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test odtwarzacza FiiO M15


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Spawn napisał:

 

Obstawiam, że jedną z przeszkod może być 28000 dolarów za Audio Precision APx555 ;)

Trzeba skołować jakąś urodziwą niewiastę do prezentowania sprzętu - Patreon i raz dwa byłoby uzbierane ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens przesiadki z X7mkII na M15? A może zamiast tego pomysłu lepiej kupić moduł AM3D? Ponoć jest rewelacyjny.

Edytowane przez Corvin74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Najner napisał:

Dobrze się czytało ;) Czy ten grajek ma globalny equalizer?

 

Nie, tylko w obrębie aplikacji odtwarzającej FiiO Music. W razie czego można sobie wgrać jakąś zewnętrzną apkę z EQ.

 

11 godzin temu, chico99 napisał:

Pomijając dziwaczne pokrętło u góry, bardzo przypomina shanlinga M6.

 

Coś w tym jest, chociaż Shanling chyba ciekawszy wizualnie.

 

10 godzin temu, Marceli napisał:

Świetnie napisana recka, dzięki.

Podoba mi się to ponad 200mW przy 300ohm ☺

Maciek, zastanawiałeś się czy by nie dołożyć do swoich recenzji bloku pomiarowego - jak w asr?

 

Jak już mierzyć, to dobrze, a to duże koszty + potrzeba sporej wiedzy technicznej, której niestety nie mam. Dlatego zostawię to dla Audio Science Review :)

 

9 godzin temu, Corvin74 napisał:

Czy jest sens przesiadki z X7mkII na M15? A może zamiast tego pomysłu lepiej kupić moduł AM3D? Ponoć jest rewelacyjny.

 

Niestety nie znam X7 MKII, modułu AM3D również, ale mam nadzieję to zmienić. Po tym co usłyszałem z M11 Pro, to chętnie sprawdziłbym THX-AAA z Q5s.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, maciux napisał:

Nie, tylko w obrębie aplikacji odtwarzającej FiiO Music. W razie czego można sobie wgrać jakąś zewnętrzną apkę z EQ.

Z doświadczenia wiem, że zewnętrzne korektory na androida nie sprawdzają się zbyt dobrze. Potrafią powodować problemy z Tidalem czy Spotify. No chyba, że nie trafiłem na odpowiedni - być może ktoś zna godny polecenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maciux napisał:

o chętnie sprawdziłbym THX-AAA z Q5s.

jakbyś miał możliwość to czekam na opinie-test, generalnie jestem zadowolony z X7II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 Jeśli poziom M15 jest porównywalny do SP1000M w kwestii powietrza, przestrzeni czy separacji (czy jak tam to się nazywa 🙄) to niestety X7ii z AM3D nie wytrzyma tego porównania, pomimo tego, że jest to najlepszy moduł FiiO jaki słyszałem (nie znam AM3E). Nie wiem czy Ci pomogłem 😀.

No i chyba jest problem z dostępnością AM3D....

Edytowane przez Zamoy72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Zamoy72 napisał:

No i chyba jest problem z dostępnością AM3D....

Z dostępnością dam radę... 

tutaj też kwestia kosztów - dużo więcej będzie kosztować M15 niż dokupienie AM3D (uwzględniając sprzedaż X7)

- może lepiej AM3D i lepsze doki np FA7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, saudio napisał:

do posłuchania:


 


 





ogólnie "szau" podobno nie robi za tą cenę. ale skrajności są niezłe w zdaniu na temat tego modelu.

Edytowane przez czaps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności