Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do 400zł, _nie_ zakładane za ucho


rap

Pytanie

Szukam słuchawek dokanałowych około 400zł, które wkłada się do ucha "klasycznie", a nie zawijając je od tyłu (jak np FiiO FH1). Regulacja głośności na kablu jest również niepożądana. Jeżeli kabel będzie odpinany, mogę delikatnie zwiększyć budżet. Jeżeli będzie można łatwo czyścić je z miodu, mogę jeszcze bardziej podbić budżet ;)

 

Muzyka wszelaka, głównie rap oraz hity z radia. Bardzo ważny jest bas oraz scena.

 

Myślałem o

  • HiFiMAN RE-400 - boję się braku niskich tonów

  • Pioneer SE-CX8 - są za 299 na allegro (800 na ceneo). Boję się podróbki, mają również mało opinii

  • Reference R6 - mało opinii o nich

  • Sennheiser MOMENTUM In-Ear G - mają pilota

  • Final Audio E3000 - dobre opinie na forum, ale nie znam tej firmy

 

Proszę o wskazanie idealnego kandydata, z listy lub spoza. Szczególnie jeżeli ma odpinane kable i łatwe czyszczenie.

 

PS: źródłem będzie laptop, mogę dokupić Dragonfly Black

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Edytowane przez rap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Znam/ miałem/ mam Pioneer SE-CX8 i Klipsch Reference R6. Pioneer to subwoofer w uszach. Bas nawet na obudowie czuć, choć nie zamula reszty schodzi bardzo nisko. Klipsch R6 mają też bardzo dobry bas jak i zresztą resztę pasma. Klipsch R6 wymagają długiego wygrzewania (min 80-100 godzin) bo prosto z pudełka brzmią nijako. Dopiero po wygrzaniu pokazują co potrafią. Te z allegro to takie jak moje różnią się kolorem, mam czarno-czerwone. Ja w Pioneerach nie wytrzymuję zbyt długo, dla mnie zbyt dużo basu, wolę granie Klipschy. Mniej męczy. Ale jak ktoś lubi dużo basu to Pioneer jest dobrą opcją.

Pozostałych nie słuchałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jest jakaś monumentalna, ale solidne granie na szerokość i z obecną głębią. W tym przedziale cenowym jednak większość dynamików wykazuje się dobrym brzmieniem i niezłą sceną, pozostaje kwestia doboru grania pod swoje preferencje. Bardziej trzeba uważać przy armaturach, tu potrafi być wszystko bardzo blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aune E1 + tispy SpiralDot albo tak jak wyzej kolega polecił Dunu Titan 6.

Dunu maja troche lepsze zejście bassu - jednak mniej detaliczną góre bardziej ciepłą.

Mi osobiscie Dunu lepiej podeszły do rapu/elektroniki niz Aune :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności