Skocz do zawartości
  • 0

hp580 vs hd330 - upgrade 668b


beybus

Pytanie

Obecnie posiadam superluxy 668b, ale zastanawiam się nad zakupem nowej pary.

Zrobiłem sporo researchu i zastanawiam się na iskami hp580 lub superluxami hd330. Który z tych modeli byłby lepszy? Muzyka wszelaka, używane też do produkcji.

Inne sugestie w budżecie do 300zł mile widziane.

Edytowane przez beybus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam HD668B i HD330, ciężko powiedzieć, które lepsze a które gorsze, na pewno nie jest to spora różnica. Do słuchania dla przyjemności wolę chyba HD330, natomiast HD668b mają większą scenę. Powiedziałbym, ze kwestia gustu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

upgrade z 668B ? teoretycznie dt990 ale czy ja wiem.

do 300pln to bedzie zabawa po prostu w inne brzmienia. k240 studio beda ogolnie lepszej  jakosci ale teżmniej basu i nie tak szeroko grajace.

Sam mialem 668b i 330. 668b scena, hd330 bezposredniosc rodem z hd600/650. cieplo 650, nie tak bliskie wokale jak senki jednak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak mogą być używane, to w cenie do 300zł mam na sprzedaż Shure SRH840 - konkretnie ten egzemplarz

https://forum.mp3store.pl/topic/89926-bądź-bohaterem-w-swoim-audio-czyli-dzisiaj-sam-zrobiłem/?do=findComment&comment=1634951

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli maja być do produkcji - uwierz mi czyli osobie która zajmuje sie mixem/masteringiem i realizacją wokali

Senneheiser HD 280 PRO - najlepiej mi sie na nich mixuje plus maja świetny neutralny dźwięk z bardzo nisko schodzacym bassem i detaliczna lecz nie męcząca górą

O dziwo wszystkie pogłosy dobrze słychać w miare realistycznie jak na słuchawki zamknięte.

Używki dorwiesz za ~250-300zł tylko szukaj z padami mało zużytymi

Alternatywa do nich moga być SONY MDR 7506 - nie slyszalem osobiscie ale bardzo polecane

SRH840 nie polece z jednego powodu - maja bardzo slaby bass i zejście nie jest tak imponujace jak w senkach. Mniej dynamicznie graja - jednak bardzo neutralnie trza przyznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, AdoeM napisał:

SRH840 nie polece z jednego powodu - maja bardzo slaby bass i zejście nie jest tak imponujace jak w senkach.

Chyba SRH440 miałeś na myśli, bo SRH840 są z tych bardziej basowych słuchawek (ale bez przeginania), choć jeszcze naturalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności