Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ifp-700 4gb


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to juz chyba wiadomo jaki player zakupi wreszcie Majkel :lol:

Jak zobaczyłem F-700 4GB to też od razu pomyślałem o Majkelu . :lol:

 

Na razie można ściągnąć go tylko z japonskiej strony Irivera

> http://www.iriver.co.jp/product/?F700

 

W tym playerze musieli w jakiś sposób zmodyfikowac hardware , bo SoC

Philipsa PNX-0101/102 z iFP 7xx/8xx nie dawał możliwości zaadresowania

pamięci większej niż 1 GB . :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to prawda. :D

 

Na japońskiej witrynie Irivera F-700 4 GB widnieje jako nowość

, przed Clixem 2 generacji i X 20 :lol: .

 

>> http://www.iriver.co.jp/product/

 

Podana cena w jenach to odpowiednik około 140 EUR.

 

Jest nawet pierwsza recenzja :)

 

>> http://www.iriver.co.jp/product/?F700,pcolumn,138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko jak go cenowo uplasują, 1kpln za 4GB bo jest ifp? xD

Na tej japońskiej stronie F -700 4GB kosztuje dokładnie tyle samo

co Clix 2 generacji z 2 GB pamięci. ( 22 000 jenów =~~140 EUR )

 

Bardzo możliwe że w Europie F-700 4GB będzie miał w sprzedaży skandynawki Iriver

- ale na powszechną dystrybucję " starego-nowego" F-700 4GB na naszym kontynencie

chyba nie ma co liczyć . :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak napisał Getz, nie spodziewał bym się ich za specialnie - tak jak limitownaych wersji iFP-700 i 800 jakie były w różnych dziwnych kolorach. (iFP-700 SE)

 

W Japonii pojawia się sporo takich "dziwnych" niespodzianek, które najczęsciej nie mogą być sprzdawane nigdzie indziej (pomijając drugi obieg oczywiście). Ale swoją drogą ciekawe :) Trzeba by napisac petycje do iriver'a o wznowienie iFP-900 z 4GB :D kupił bym dla samego faktu posiadania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borąc pod uwagę, że to wcale nie musi grać jak iFP-ek... to wstrzymał bym się z okazywaniem nadmiernego entuzjazmu aż do wyjaśnenia sytuacji... ;]

 

... no chyba że to wciąż stary, dobry Philips... tylko że tym razem PNX-0102 ^^ na co wskazuje niezmieniony interface, choć ten można chyba akurat dowolnie modyfikować(?)

 

i jestem też ciekaw czy wciąż ma Xtreme3D (LifeVibez) czy SRS WOW - muszę za chwilę recenzję rozszyfrować ;p

 

[edit] ja bym chyba jednak wolal F500 zamiast F900 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby doszło oficjalnie do Polski.........

^_^

 

Aaaaa gdyby to był iFP-900 4GB to spokojnie można by znów przykleić mu marketingowe miano MASTERPIECE :)

 

 

(Do teraz, 21 miesięcy po sytuacji pluje sobie w brodę że nie zamówiłem trudno wówczas dosępnego w mp3store iFP-999 zamiast G3 :(( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obłsuga formatów ma być w identycznym zakresie jak w ifp-799, to ja chyba jednak podziękuję. Ja chcę bezstratne, ewentualnie ogg do Q9 i WMA do 355kb/s.

 

dla mnie niestety flac w tym momencie odgrywa dużą rolę. Ja duże nadzieje pokładam w Meziu M6 i jego philipsowym codecku. Mam nadziej że gra toto tak dobrze jak seria ifp-7xx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie, clixa2 4GB można mieć o 70$ taniej, a jest to zdaje się player o większych możliwościach odtwarzania ogg i wma, jak i większym spektrum dostarczanych rozrywek (gry, filmy). Oczywiście, nie wiemy jak ten clix2 gra, ale o tym ifp-F700 też nic nie wiemy. Tam mogą być zupełnie inne bebechy niż w klasycznym ifp-700 series. Przecież PNX0101 obsługiwał do 1GB, więc jest tam PNX0102, albo coś zupełnie innego. Nie zdziwiłbym się, gdyby w środku siedziała przyszła platforma T50 4GB, nie licząc wyświetlacza.

Ja sądzę, że ten ifp-F700 stanieje. Na razie cena jest nastawiona na jego zatwardziałych fanów, do których pewnie się zaliczam, ale mając to na względzie zachowuję zimną krew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zależy do czego go używasz. Ja jeżdżę non stop rowerem/biegam, słucham wyłącznie mp3 :rolleyes: i nie ptorzebuję żadnych filmów czy gier w odtwarzaczu (od tego mam kompa) - player ma grać ładnie, nie psuć się (moj sprzęt ma już 3 lata, a w ogóle nie widać tego po nim) i nie nieć żadnych głupich ograniczeń głośności...

 

...no i chyba nie ma lepszego playera spełniającego moje wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności