Jump to content

Report

• Similar Content

• By kopec23
      Cześć!

jakiś czas nie zaglądałem na forum, ale muszę wymienić wysłużonego Audinsta HUD-mx1 i HD555 i tu zaczynają się schody, bo trochę wypadłem z obiegu. Słuchawki już dorwałem i są to (jak ująłem w temacie) HD660s (zatęskniłem za serią 600 Sennheisera) i teraz muszę wybrać do nich jakiś DAC/AMP, ale nawet nie wiem co teraz mieści się w zakładanym budżecie (ok. 1000 zł). Możecie podrzucić jakieś typy?

Sądzę że będę szukać czegoś neutralnego, bo sam charakter słuchawek mi się podoba. Głównym wymaganiem jest obsługa USB. Dodatkowo nie mam nic przeciwko zakupom używek. Z rzeczy, niekoniecznie istotnych: fajnie gdyby DAC miał wyjście symetryczne (ostatnio jak kupowałem DAC Magic Plus to w tej kwocie coś takiego się trafiało).

Będę wdzięczny jeśli podrzucicie jakieś typy, wtedy będę mógł poszukać testów i zgłębić temat.
      Z góry dzięki!
    • By Inszy
      Final Audio Design jest firmą z bogatymi tradycjami na rynku audio, a i ich topowe modele słuchawek mają wielu zwolenników. Jednak prócz wysokiej półki, starają się wprowadzać swoje rozwiązania również na niski pułap cenowy i właśnie tu znajdziemy bohatera dzisiejszej recenzji, czyli dokanałówki E500, wycenione na 99 złotych.
      Jak przystało na serię E, także tu mamy do czynienia z małą konstrukcją skrywającą pojedynczy przetwornik dynamiczny na każdą stronę. Ale czy zachowanie podobieństw wizualnych przekłada się również na nawiązanie do brzmienia większych braci i czy opisywane słuchawki są w stanie znaleźć sobie miejsce w tak mocno obsadzonym przedziale cenowym? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/sluchawki/final-audio-e500-recenzja/

• By Swordfish_
      Dobry

"Auralic Vega G2.1 to najnowszy i flagowy zarazem przetwornik cyfrowo-analogowy, jaki w swojej ofercie ma firma z Pekinu, która gościła już kilka razy na łamach hifizone.pl. Przy czym Vega G2.1 to także jeden z dwóch przetworników, jakie Auralic może nam na obecną chwilę (marzec 2021) zaoferować."

https://hifizone.pl/auralic-vega-g2-1-recenzja/

Miłej lektury i do przeczytania
    • By Inszy
      Shanlinga nie raz już gościliśmy na naszych łamach, ale do tej pory były to testy odtwarzaczy. Tym razem, dzięki uprzejmości firmy Audeos, przyszedł czas na słuchawki dokanałowe, a dokładnie na flagowy model ME700, wyceniany na 2749 złotych.
      To konstrukcja hybrydowa, w której wykorzystano aż po pięć przetworników na każdą słuchawkę – cztery armaturowe, po dwa odpowiadające za tony średnie i wysokie, oraz jeden dynamiczny, którego membrana została pokryta złotem w celu minimalizacji zniekształceń. Czy wejście na rynek słuchawek i starcie z konkurencją okazało się dla Shanlinga udane?

Zapraszam do lektury  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/shanling-me700-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy