Jump to content

Fanklub przetworników multibit/R2R

Recommended Posts

@dj1978 zgadzam się, że Burson stanowi świetny duet ze wzmacniaczem lampowym, który nadaje źródłom oraz scenie wyraźniej zaznaczającego się trzeciego wymiaru, a przy okazji odrobiny subtelności, większej łagodności i w takiej konfiguracji lepiej spisujący się niż Denafrips Ares II. Przynajmniej tak wnioskuję tak po opisie pierwszych wrażeń :) A nowym nabywcom (i także tym cieszącym się nim już dłużej) gratuluję udanego zakupu, bo jest to świetny sprzęt!!! 👍

Edited by Tytus1988
  • 2 months later...
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Od tygodnia intensywnie robię porównania swojego Hegla HD20 do DACa w technologii R2R czyli Denafrips Ares II. Za wzmak służy THX 789, który uważam, za wzmacniacz ze znikomym narzutem własnym więc dob

Posłuchałem trochę tego Metrum Amethyst. Miałem co prawda kiedyś już NOS daca ale był on oparty na 8x TDA1543, a nie R2R więc nie wiedziałem czego się spodziewać.   Amethyst gra przede wszys

Denafrips Ares II - takie coś drabinkowe wpadło na odsłuchy. Otwarta, przestrzenna prezentacja. Nie ma mowy o jakimś ciemnym graniu. Barwa jest łagodna i przejrzysta, sporo detalu ale podanego z łagod

Posted Images

W dniu 21.08.2020 o 15:50, Spawn napisał:

Denafrips Ares 2 zbiera dobre opinie. Nie słyszałem go ale ostrzyłem sobie na niego zęby tyle, że zrezygnowałem z planów zakupu nowego daca na ten moment :)

Pół roku minęło, jakieś wieści? 🤔

14 minut temu, Karmazynowy napisał:

Okres pół roku to w skali forum jakieś dwa-trzy hajpy, więc temat stał się nieinteresujący już. Natomiast co do wieści, to podobno rosyjscy naukowcy puścili strumień DSD na kość R-2R i usłyszeli głosy.

• Haha 1
15 minut temu, Karmazynowy napisał:

Z kupnem daca? Planów nadal brak, ale jakbym miał brać w ciemno to na ten moment chyba Schiit Gungnir Multibit albo Yggdrasil ewentualnie Holo Audio Spring 2.

• Like 1
2 minuty temu, Spawn napisał:

Z kupnem daca? Planów nadal brak, ale jakbym miał brać w ciemno to na ten moment chyba Schiit Gungnir Multibit albo Yggdrasil ewentualnie Holo Audio Spring 2.

No to już nie ten budżet... biorę tego Aresa 2 na odsłuch.

• Like 1
4 minuty temu, Karmazynowy napisał:

No to już nie ten budżet... biorę tego Aresa 2 na odsłuch.

To prawda, nie ten budżet i właśnie dlatego zrezygnowałem z kupna daca ;) Jak już będę coś kupował to raczej pójdę grubo, ale uznalem że za malo słucham stacjonarnie żeby to grubo uzasadnić. Mam kilka dobrze grających źródeł i zmiana na tylko trochę lepsze mnie nie interesuje. Tak czy inaczej daj znać jak Ares2 bo mnie to bardzo interesuje.

Edited by Spawn
3 minuty temu, Spawn napisał:

To prawda, nie ten budżet i właśnie dlatego zrezygnowałem z kupna daca ;) Jak już będę coś kupował to raczej pójdę grubo, ale uznalem że za malo słucham stacjonarnie żeby to grubo uzasadnić. Mam kilka dobrze grających źródeł i zmiana na tylko trochę lepsze mnie nie interesuje. Tak czy inaczej daj znać jak Ares2 bo mnie to bardzo interesuje.

Ja szukam następcy dla Hegla HD20, narazie Bursony, RME, Qutesty wszystko poległo. To nie ten kierunek, choć najbliżej był Qutest. 

40 minut temu, Karmazynowy napisał:

Ja szukam następcy dla Hegla HD20, narazie Bursony, RME, Qutesty wszystko poległo. To nie ten kierunek, choć najbliżej był Qutest. 

będziesz chciał pożyczyć das702es na kilka tygodni? (jakoś w lutym do mnie trafi)

4 minuty temu, whero napisał:

będziesz chciał pożyczyć das702es na kilka tygodni? (jakoś w lutym do mnie trafi)

A ma USB? 😅

Nie ukrywam  ze   bardzo  trafna   i  tresciwa   recenzja   porównawcza   hegla   i   denafripsa --   ze  wzgledu  na cene , trzeba  bedzie  go  wpisac   na  liste   zakupów  2025  . jako   delto-sigmowiec  coraz  czesciej  wyszukuje  tematy  ''r2r''   jako   inna  droge    w  dekodowaniu   plików  muzycznych.  zadowolenia  z  odsłuchów !!!!

..jest przestrzeń , a wiec do słuchawkonów  jak najbardziej.