Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub przetworników multibit/R2R


roger987

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak jako dac/AMP już tak dobrze nie jest. 
No i to ucinanie utworów to jednak dyskkwalifikacja, pewnie przez modół MQA. 
Tak, to przez MQA. Musi sprawdzić sygnał i jeśli MQA to zaczyna dekodowanie, jeśli nie - jedzie prze R2R. Przy sygnale z coax to zalediw pyknięcie ale po USB już troszkę dłużej.

Taki to mankament jak ktoś chce mieć MQA w sprzęcie robionym generalnie w innym kierunku NOS R2R.

Wziąłem ten moduł bo uznałem że ludziom może zależeć na mqa a wychodzi na to że więcej przeszkadza :)

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poświęciłem czas na słuchanie muzyki w towarzystwie Haków Carbonów na Metrum Amethyst.

W większości czasu najbardziej  podobał mi się dźwięk na stockowej gumie, choć na Lavricables też w pewnych aspektach było dobrze, a nawet bardzo.

To co przede wszystkim uderza, to neutralność. Hawki na Metrum potrafią prężyć muskuły i stawać do walki z mocniejszymi zawodnikami.

W takich aspektach jak separacja, spójność pasma, swoboda wybrzmień, łagodność, to na kablu stockowych osiągamy całkiem wysoki poziom.

Dokładając srebrny Lavricables uzyskujemy dodatkowy sznyt na basie, większą dynamikę, jasność i przestrzeń.

Sam nie wiem który kabel jest lepszy?

Jedno jest pewne, Hawki na Metrum grają bardzo dobrze.

Tak jak AQ nie słuchałem na Ifi, bo brzmiało to średnio słabo, tak na Amethyst brzmi o klasę lepiej, bez względy ma okablowanie.

IMG_8089.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dobrze bo j u mnie tak czasem grywało. Kontrola jest dobra i Z1R się nie wykładają z basem.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, vonBaron napisał:

Metrum Acoustics zbankrutował!

https://www.faillissementsdossier.nl/en/bankruptcy/1559206/all-engineering-b-v.aspx

Dobrze że nie brałem tego Jade...

Nie przejmuj się. To była marka większego podmiotu zajmującego się bodajże energetyką. Pewnie firma-matka ma się dobrze i restrukturyzację robią. ;) Zresztą dobre samopoczucie było zawsze obecne w Metrum Acoustics. Kilka lat temu korespondowałem z nimi w sprawie ewentualnej dystrybucji, i pani, która do mnie pisała, wypowiadała się tonem bardziej właściwym dla asystentki szefa NASA. Szybko stwierdziłem, że być może nie jestem godzien zaszczytu robienia z nimi interesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Jak zwykle niesnaski między ludźmi - o kasę poszło.

Były właściciel już od jakiegoś czasu robił im konkurencję i chyba w końcu się pożarli.

Szkoda bo produkty bardzo interesujące. Ale współpraca z nimi od początku była ciężka.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, ale obawiam się, że bankructw będzie coraz więcej choćby przez obecną sytuację, audio to nie towar pierwszej potrzeby.
Na kwarantannie audio i słuchawki (te tańsze) stają się prawie narzędziem 1 potrzeby.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności