Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 8000 zł


koszykarz

Pytanie

Dzień dobry. Poszukuję słuchawek w budżecie 4-8 tyś zł. 

 

W ciągu dnia często zmieniam miejsce także dobrze jakby były mobilne.

 

Na razie rozważam:

 

- Ie800s

- Campfire Audio Andromeda

- Beyerdynamic XELENTO REMOTE

- słuchawki od Custom Art

- SE846 (te ostatnie udało mi się przesłuchać ale z racji mojego niedużego ucha nie leżały najlepiej (nie były zbyt wygodne), znacznie lepiej se535 ale to już klasa niżej)

 

Być może ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje lub śmiało może polecić któryś z powyższych modeli? 

 

Chciałbym kupić słuchawki mobilne a jednocześnie takie z których będę czerpał dużo przyjemności z słuchania - soczyste, z dobrą separacją, szeroką sceną itp. dające maksymalnie dużo frajdy z słuchania. Słucham różnych gatunków, z wyłączeniem ciężkiej muzyki.

 

Z góry dzięki za pomoc.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
33 minuty temu, koszykarz napisał:

Dzień dobry. Poszukuję słuchawek w budżecie 4-8 tyś zł. 
Chciałbym kupić słuchawki mobilne a jednocześnie takie z których będę czerpał dużo przyjemności z słuchania - soczyste, z dobrą separacją, szeroką sceną itp. dające maksymalnie dużo frajdy z słuchania.

W tym budżecie trudno o takie słuchawki.Frajda może i będzie,ale nie maksymalna.Taką osiągniesz za maksymalną kwotę.Musisz bardziej wycisnąć portfel.No i nie będziesz chyba podłączał tych słuchawek do telefonu?Drugie tyle szykuj na porządnego Dap'a.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@koszykarz Gdyby pojawiło się info o

- źródle (DAP, smartfon)

- oczekiwanej sygnaturze brzmienia

- przykłady wykonawców/albumów

to można coś kombinować, a tak wybór jest bardzo duży i ciężko w ciemno polecać.

 

@yesoos1999 do 8 tys. dostaniesz słuchawki, które są bezkompromisowe. Na "high-endowe" granie nie musisz wykładać ponad 10-12k zł.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Obecnie moim źródłem jest iphone xs max, niemniej rozumiem że łączenie z nim audiofilskich słuchawek to nie jest najlepszy pomysł. Czy ktoś może polecić gdzie można w Warszawie umówić się na odsłuchy tego typu dobrych słuchawek?
mp3store, audiomagic, top hifi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam :) Posłuchałem kilkanaście modeli i jest werdykt - Campfire Andromeda :) Urzekły mnie czystością brzmienia, głębią i klimatem. Mam możliwość kupienia nówki za 3800 zł. Miałem okazję posłuchać ich na iphone xs max oraz później ze wzmacniaczem Chord mojo, faktycznie dostały trochę mocy natomiast ktoś tutaj chyba wspominał że odradza ten wzmacniacz - czy mogę zatem prosić o propozycje innego ciekawego mobilnego wzmacniacza do tych słuchawek?

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Andromedy maja kilka odmian podstawowe zielone i limitowane. Są na tyle skuteczne że wymagają dobrego synergicznego źródła nie wzmacniacza.

Na koniec kabel dla poprawy SQ i wygody.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności