Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Reklamacja


Soniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli siadła mi jedna słuchawka w Aurvana Air to mogę je wysłać na gwarancję(producenta)? Za pół roku miną dwa lata.

Może nie warto się w to bawić, bo mnie odeślą z kwitkiem, stwierdzą, ze z mojej winy itd.

Pytam, bo nigdy nie oddawałem sprzętu audio do naprawy, nie było takiej potrzeby.

😑

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Serwus, podepnę się pod temat, może ktoś jeszcze przeczyta i coś doradzi. 

 

Otóż pacjent słuchawki Bluedio UFO, po roku użytkowania zauważyłem, że pałąk z obu stron słuchawek, w miejscu regulacji zaczyna pękać.

Napisałem do sklepu, sklep odpisał, że muszę zgłosić w systemie, ale pan napisał jednocześnie co następuje:

 

"Proszę tylko upewnić się iż nie jest to usterka mechaniczna, taka usterka skutkuje utratą gwarancji." 

 

No i jestem w lekkim szoku, czy to jest szczyt bezczelności czy faktycznie nie mam prawa zgłaszać takiej usterki? 

Wygląda na to, że skorzystam z rękojmi, powołując się na niezgodność towaru z umową.

No ale trochę mnie to szokuje, że sklep próbuje mnie, mówiąc kolokwialnie spuścić na drzewo, podczas gdy gołym okiem widać, że jest to wada słuchawek. 

 

EDIT:

dostałem następną odpowiedź z serwisu:

 

"Ze zdjęcia nie jest to pewne. Lecz 99% pęknięć jest z winy użytkownika jako usterka mechaniczna, więc rezultat reklamacji pewnie będzie i taki. Oczywiście przyjmiemy słuchawki na serwis lecz, po uszkodzeniu widać iż jest ono spowodowane nadmiernym wyginaniem, tym bardziej iż słuchawki wcześniej nie były reklamowane z podobną usterką. Więc nie na pewno lecz raczej reklamowanie tej wady będzie zmarnowanymi kosztami na przesyłki."

 

IMG_20210107_093523.jpg

Edytowane przez Piotru5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności