Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Budżetowy głośnik BT do kuchni (~200zł)


goofy3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

szukam głośnika BT do kuchni :) używany sporadycznie podczas gotowania, używać go poza domem nie mam zamiaru. Wielkość, waga nie ma więc znaczenia. Wskazany dobry czas pracy na ładowaniu, mimo korzystania stacjonarnego w miejscu gdzie będzie postawiony nie mam dostępu do gniazdka. Najważniejsza jest dla mnie jakość dźwięku, głośność nie ma znaczenia. Budżet to ok 200zł, im taniej tym lepiej, ale mogę też coś dołożyć jeśli będzie warto. Na czasie mi nie zależy, może być z dostawa z Chin. To co mam na oku to:

- Anker Soundcore 2 - chyba najbardziej popularny budżetowiec

- Tronsmart Force - to mi polecił kumpel, nie miałem okazji posłuchać, ale jest bardzo zadowolony, lecz głównie skupiał się na głośności

 

Innego pomysłu nie mam, doradzicie coś? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Anker Soundcore 2. Był Ok, ale wymieniłem na Anker SoundCore Boost 20W. Też go w końcu sprzedałem, ale w okolicach 200 PLN polecam :) 

Warto też "przyczaić" się na iBood - bywają ciekawe okazje (przy czym zawsze należy zweryfikować z aktualnymi cenami rynkowymi).

 

 

Edytowane przez marek_m
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boost ma pełniejszy dźwięk, ale ja jestem basolubem, więc moje preferencje nie koniecznie są "uniwersalne" ;) 

 

Co do czasu pracy na baterii, to prawda, przy czym dla mnie 12h grania (okazjonalnego) to więcej niż ok.

 

Teraz mam Aego BT2 Acoustic Energy, kupiony na iBood za 342 zł.

Przechwytywanie.JPG

Do kuchni nadaje się idealnie, ponieważ wygląda jak toster :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pierwszego Siundcore, który ponoć też gra bardziej basowo od drugiej rewizji. Nie jest to basotłuk, raczej zrównoważone granie. Jak za tę cenę (dałem 80 zł) i rozmiary daje radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najlepszy w cenie do 300 zł jest DOSS SOUNDBOX XL. Serio - byłem zaskoczony jak to gra za te pieniądze

Od teraz nigdy nie kupilbym czegos z polki ~200zł bo ten glosnik po prostu je miaźdży

I bass przede wszystkim... schodzi bardzo nisko jak na taki glosnik nawet do 40Hz.

Jak go połozysz na łózku to czujesz wibrajce w ciele hehe

Polecam dołozyć

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności