Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Topping D90


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Te Gustard jest z Francji do kupienia 1099 EUR, czyli mamy już wliczone cło i vat z ali na 100% doliczą. https://www.audiophonics.fr/en/dac-without-volume/gustard-dac-dac-a22-symmetrical-2x-ak4499-32bit-784khz-dsd512-xmos-black-p-14269.html

Nie mają go na stanie, pierwsza dostawa początek lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Pany.


Przyjechał nam do audiomagic topping w zeszły czwartek. W tym 10 sztuk D90.

Jest poniedziałek i już nie mamy żadnego. :P Jak ktoś chce aktualnie go kupić. To musicie szukać po innych sklepach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze już się zastanawiałem czy kupić D70, ale przeczytałem te recenzję i koleś tak pięknie wszystko opisał, że teraz nie wiem!
https://soundnews.net/sources/dacs/topping-d90-review-a-genre-master/

Czy recenzje tego gostka są w miare legitne? (W sensie wiarygodniejsze od Zeosa?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ją, niestety nie odniosę się do porównań bo słuchałem tylko D90 z tego zestawu. Faktycznie przestrzeń i holografia się bardzo dobre, do tego faktycznie bas jest podkreślony, tak jakby grał pierwsze skrzypce, co w połączeniu z basowymi słuchawkami może być przesadą. Jedyne co mi nie pasowało to dźwięk perkusji, a konkretnie talerzy z miotełką, gdzie następuje rozmycie. Dziwne bo góra sama w sobie jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saudio Używki i tak nigdzie nie kupię więc jakbym brał nówke to zawsze moge oddać w ciągu tygodnia zgodnie z polityką zwrotów jakby nie podeszło. Owlom i Hawkom na srebrnym kablu od Lavri właśnie dobrze by zrobiła lepsza prezentacja basu. Generalnie ciekaw jestem DACa z prawdziwego zdarzenia, a te oba takowe się wydają być :) Póki co ciągle operowałem na integrach. Zadowolony obecnie i tak jestem mega, ale to moje Aune juz mi się trochę znudziło i skoro i tak korzystam głównie z jego sekcji DAC to ciekaw jestem rozwiązań właśnie tego typu: Czysty DAC -> Czysty Amp. W pełni audiofilsko :D No i czyste kable 😜

Wiadomo, jeszcze najnowszy chip od AKM, też kusi.

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deftones9 Bo mam, ale tego Aune już od dawna chciałem zmienić :D A co jeśli jeszcze jakieś smaczki się przede mną kryją?

Przynajmniej będzie rotacja w audio świecie i ktoś sobie tanio ode mnie kupi S6tke ;) 

Każdy ma jakieś hobby, jeden codziennie pije 2-3 piwa, drugi spala paczke fajek, trzeci jedno i drugie, czwarty skleja modele samolocików, piąty samochodziki RC składa. A ja ani nie pale, ani nie pije, ani nie składam modeli, to kasa idzie na co innego :D

Edytowane przez pabloj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pale ale piję i sklejam samolociki + doszło audio hobby i jakoś trzeba to podzielić :D łatwo nie jest bo na modelarstwo idzie również dużo kasy ale każde hobby jest drogie. Działaj :)


 

Edytowane przez deftones9
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vonBaron napisał:

Podepnę się z Topping D70.

Faktycznie taki dobry że w tej cenie nie ma nic lepszego?

A to porównanie widział?

https://www.audiostereo.pl/topic/150037-topping-d70-oraz-d90-porównanie-wrażenia/

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaram się, jak flota Stannisa po obejrzeniu materiałów online. Teraz nie wiem, czy brać DX7Pro, czy czekać na combo D90 + A90. Pierwszy wydaje się wystarczająco dobry, ale opcja numer dwa wyglądałaby obłędnie dobrze na biurku. 🎧🎵Lubię swoje Schiit Audio właśnie za design, ale to straszny crap jest i chętnie bym wymienił na coś normalnego. A może popuścić wodze fantazji i wziąć DX7Pro, a potem odsprzedać i wymienić na D90+A90. To już chyba choroba...

Edytowane przez Karister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności