Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja słuchawek Whizzer A-HE03 Kylin


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, retter napisał:

Nie wiem czy to dobrze? Jeszcze zaczną się interesować podbierać rozliczać a tak czarne brzydkie to nie jest interesujące dla kobiety.

- Tapatalk
 

Przy tym wyglądzie jest bardziej "daj mi je" a nie "ile znowu wydałeś" 😄

 

@Spawn dlatego bym chętnie zobaczył tu jakąś szczoteczkę w zestawie. Palcem nie przetrzemy, szmatka będzie haczyć. Ale jednocześnie, te krawędzie sprawiają, że całość bardziej rzuca się w oczy, więc jestem przekonany, że to całkiem zamierzone wykończenie. Ogólnie ktoś nad wyglądem sporo czasu tu siedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz takowych mogę powiedzieć jedno... NIEBIESKIE NAJŁADNIEJSZE!!!!!!!!!

 

P.S. Fabryczny kabel je niestety psuje, ale o tym będzie więcej, gdzie indziej ^^ Niemniej gratuluję recki. Dla mnie Kyliny mają  ogromny potencjał, są piękne, a jednocześnie mocno niedoceniane mimo, iż polecałbym je fanom tłustej elektroniki, a nie słuchaczom dynamicznego metalu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - do metalu są słabiutkie, elektronika, to już inna rozmowa.

 

I faktycznie zmiana kabla dobrze im robi, głównie jak idziemy po balansie. Jednak charakterystyki nie zmienia, więc już oryginalny nam powie czy się spodobają czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 17.01.2020 o 19:18, Vaiet napisał:

Jako posiadacz takowych mogę powiedzieć jedno... NIEBIESKIE NAJŁADNIEJSZE!!!!!!!!!

 

P.S. Fabryczny kabel je niestety psuje, ale o tym będzie więcej, gdzie indziej ^^ Niemniej gratuluję recki. Dla mnie Kyliny mają  ogromny potencjał, są piękne, a jednocześnie mocno niedoceniane mimo, iż polecałbym je fanom tłustej elektroniki, a nie słuchaczom dynamicznego metalu.

Jaki kabel polecasz?

2,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, manuelvetro napisał:

Jaki kabel polecasz?

2,5

Dawno już ich nie mam, ale jak dobrze pamiętam, to chyba podłączałem hybrydę Big Audio. Ogólnie do Kylin polecał bym wszystko co gra czysto i klarownie, choć nie koniecznie jasno. Niestety notatki mi przepadły i nie mam jak się odnieść bardziej precyzyjnie :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te Kyliny. Godzinka na uszach. Ukłony i podziękowania dla @requal, który mi je oddał w stanie "igła" i kabel zbalansowany z alli 7n srebrzony dorzucił za grosz. Kupowałem z myślą, że oddam synowi basolubcy trzynastoletniemu na urodziny zbliżające się, ale nie, co innego będę musiał kupić. Złapałem seal, nie słuchałem na fabrycznym kablu wcale,  od razu mi się złote czasy d600 i d7100 przypomniały i z miejsca przebaczyłem im braki (tfu nadwyzki) w metalu. Świetne rozrywkowe słuchawki, tyle wiem na razie plus to, że w konfiguracji tipsy największe czarne z najdłuższą tulejką od IT00, rozumiem bdb nazwę kylling me (un)softly with (I)bass(o) :D 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz, blues, starszy rock, rozrywka - bajka. Kolorowo, dźwięk ma temperaturę, głębię, nasycenie, wybrzmiewanie, moc. Linia basowa wyraźna, wróć... pulsujący, rytmizujacy, kołyszący fundament basowy w powyższych gatunkach daje moc... frajdy i radochy. Słuchawki wspaniałe, stworzone do przyjemności. Tyle, że nie allroundery. Who cares? Is there anybody here with only one pair of IEM/headphones?  :D  - uwaga -  słuchane tylko na kabelku z miedzi  7n srebrzonym. Zszokowały mnie. Mam dobre IEM-y. Nie sądziłem, że będą w stanie konkurować... No dobra, miałem małą nadzieję. Natomiast, w tym, w czym są dobre kylliny są ... wybitne?

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności