Skocz do zawartości

DROP + THX Panda słuchawki bezprzewodowe


LoCzekk

Rekomendowane odpowiedzi

Tam tylko są dostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używki tak, ale nowych nie ma po za dropem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej ładowarki używacie i jakiego kabla? Na drop są opinie, że trzeba tego oryginalnego 2x usbc bo inne nie działają poprawnie. Użyłem ładowarki od tel. Samsunga i kabla usba-usbc i zajęło to 4h zamiast 2h jak w instrukcji. Oe mam ładowarki z gniazdem usbc i zastanawiam się czy nie kupić.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ładuję zwykłym kablem jaki mam pod ręką. Ładowarka od Samsunga (starsza, nie taka szybka). Zwykle nie spieszy mi się.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj Dzień Pandy ! Wszystkiego Najlepszego dla słuchawek i słuchaczy :) !

 

A tu o firmware

https://drop.com/talk/74562/panda-firmware-update-3-5?referer=R6FTNP

tutaj można kupić różne pady do Pand

https://drop.com/buy/drop-earpads-for-panda-wireless-headphone#overview

1615273991707.743092705685054457922550-B84C0CAF-E92C-407E-B7B9-CCE51B000330.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może mikrofon od Pand do sprzedania?
Lub ewentualnie chce jakieś pady i jest skłonny połączyć zamówienia?
W PL wysyłkę ogarnę gratis.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, gentillo napisał:

Już działa:)

A jednak nie działa. Niby wszystko zrobione wg instrukcji, niestety nie mogę podłączyć Pand do Sound ID.

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka


 

Updater po chińsku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal wszystkiego nie dopracowali. Sound ID wywala błąd, że nie może podłączyć Pand, wystarczy jednak zrobić return i okazuje się że są jednak podłączone. Testuje obecnie. Jak dla mnie trochę nieintuicyjna ta aplikacja, ale powinna dać się ogarnąć.

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po optymalizacji grają zdecydowanie lepiej jak dla mnie- większa dynamika (bas pod kontrolą), ale czysto zwiewnie- nie przytłacza. Taki wykres wyszedł mi po teście. Widzę różnicę jak wyłączę tym suwakiem. 
Screenshot_20210330-233202_SoundID.jpg

Screenshot_20210330-233802_SoundID.jpg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po pierwszym teście pokazała się charakterystyka "U". Natomiast test słuchu chyba spaprałem bo go nie rozumiem. W Aventho Wireless (apka Mimi) naciskałem przycisk kiedy słyszałem ton. A tutaj ? Mam dawać Vol + aż usłyszę ton ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki test słuchu z wyjaśnieniem- korekta balansu stereo oddzielnie na prawe i lewe ucho od średnich wyższych do wysokich częstotliwości. Puszczali dźwieki o różnych częstotliwościach i sprawdzali jak czułe jest na nie moje ucho.

Screenshot_20210330-235951_SoundID.jpg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie wyjaśniał. Jak robiłeś test słuchu ? Naciskałeś Vol + aż usłyszałeś ton ? Czy aż do tej pory naciskałeś aż uznałeś ,że głośność jest odpowiednia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczają dżwięk a Ty ściszasz do momentu aż go nie usłyszysz. Jeśli nic nie słyszysz daj głośniej aż się pojawi i ścisz do poziomu gdy nie będzie słuszalny- wtedy daj dalej i zrób to samo dla pozostałych. Musisz siedzieć w idealnej ciszy. Tak przez caly test.

 

Edit: U mnie wykresy prawego i lewego ucha są podobne. Jasnoniebieska linia- prawe, cziemnoniebieska-lewe. Powtórzę jeszcze bo zacząłem to robić przy telewizorze :) .

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lobuz1 napisał:

Puszczają dżwięk a Ty ściszasz do momentu aż go nie usłyszysz. Jeśli nic nie słyszysz daj głośniej aż się pojawi i ścisz do poziomu gdy nie będzie słuszalny- wtedy daj dalej i zrób to samo dla pozostałych. Musisz siedzieć w idealnej ciszy. Tak przez caly test.

Dzieki ! Jutro znowu podziałam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności