Skocz do zawartości

DROP + THX Panda słuchawki bezprzewodowe


LoCzekk

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kilka razy próbowałem aż mi się powiodło- mialem ten sam komunikat. Odinstalowywałem aplikację, restartowałem ją do fabrycznych, tworzyłem nowe konto, usuwałem słuchawki dodawalem. Pisali na drop, źe problem z ich serwerem. Nie trać nadziei :) . 
 

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wasze Pandy sygnalizują MAX VOLUME ? Tonem na przykład ?

Teraz słuchając wydało mi się, że sterując joystickiem doszedłem do poziomu, którego nie mogę na słuchawkach przekroczyć. Ale na telefonie mogę dać większy "wygar" i Pandy grają głośniej.

BD Aventho Wireles sygnalizują MAX VOLUME tonem (piskiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oprogramowanie do Pandy 

Cytat
Panda just got even better. Now featuring SoundID—your personal sound profile backed by smart algorithms and machine learning that evolve with you over time—Panda can be fine-tuned to your unique preferences. Before you can install and connect your Panda to the SoundID Mobile application, you will first need to update the firmware on your Panda headphones. To do so, follow these steps:
1) Download the Drop Updater on your Windows or Mac computer
Windows: https://dro.ps/panda_updater_windows
Mac: https://dro.ps/panda_updater_mac
2) Connect Panda to your computer using the supplied USB-C cable (other cables will not work)
3) Run Drop Updater and follow instructions to update Panda’s firmware
4) Download the SoundID app on your mobile phone (Android or iOS)
5) Make sure your Panda is paired with the same mobile device as the SoundID app and unpaired from any other devices
6) Follow the on-screen SoundID instructions and create your profile
7) Verify SoundID is enabled under the “Connect” section of the app. Once SoundID is enabled on your Panda it will work with all other devices paired to your headphones
😎 Enjoy audio tailored to you!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zapomniałem o nich a to fajne, zgrabne, zamknięte słuchawki. W sam raz do wieczornych odsłuchów w łóżeczku z żoną :P. Na przeprosiny dostały nowy kabelek :) .

87E9B415-90F7-4458-9F29-E7C72C7E4D04.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lobuz1 napisał:

Zapomniałem o nich a to fajne, zgrabne, zamknięte słuchawki. W sam raz do wieczornych odsłuchów w łóżeczku z żoną :P. Na przeprosiny dostały nowy kabelek :) .

87E9B415-90F7-4458-9F29-E7C72C7E4D04.jpeg

Jaki DAP do nich ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie stacjonarka- jest kilka opcji. Do telewizji mam xduoo xa-10, gdzie mam na wejściu sygnał po optyku z TV.

 

Dapy mam dwa: Alpha i DX300.

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał:

Głównie stacjonarka- jest kilka opcji. Do telewizji mam xduoo xa-10, gdzie mam na wejściu sygnał po optyku z TV.

 

Dapy mam dwa: Alpha i DX300.

 

A podaj proszę jaki to kabel ? I czyja twórczość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lord Rayden napisał:

A podaj proszę jaki to kabel ? I czyja twórczość ?

 Kupiłem go od Kulozeby

Ma też inne opcje na Drucie Canare- długość, wtyk.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 23.12.2023 o 19:35, Lord Rayden napisał(a):

Wymienial już ktoś pady w Pandach na alternatywne ?

Zastępcze pady od PM-3 plus obręcze z druku 3D od @x86. Te z AliEx od Oppo są grubsze (sheepskin), może się ugniotą.

IMG_20240229_193953.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszą opaskę do Focali , można zastosować do Pand. Znacznie lepiej pasuje. Wygląd raczej średni, pasuje do warunków domowych 

IMG_20240310_002404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności