Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DROP + THX Panda słuchawki bezprzewodowe


LoCzekk

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące kwarantanny, potem tylko 2 zostaną :) myśl pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - ten mikrofon który można dokupić to będzie działał tylko w momencie kiedy Pandy będą podłączone po kablu?

Na razie tak to mi wygląda. Szkoda bo myślałem nad upgradem do wersji z mikrofonem ale tak to raczej nie ma sensu dla mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nicodem napisał:

Pytanko - ten mikrofon który można dokupić to będzie działał tylko w momencie kiedy Pandy będą podłączone po kablu?

Na razie tak to mi wygląda. Szkoda bo myślałem nad upgradem do wersji z mikrofonem ale tak to raczej nie ma sensu dla mnie.

 

Tylko na kablu, bo połączony na stałe z kablem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, gentillo napisał:

Mam nadzieję że będzie ok. PM-3 sprzedałem bo o ile w jazzie pasowały mi na 100% o tyle w ciężkim gitarowym graniu bardziej mnie wkurzały niż dawały radość.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Ja bym się na cuda nie nastawiał. To jednak te same przetworniki, a ze zdjęć "rozbieranych" wynika że sama konstrukcja puszek też się nie zmieniła. Ta sama mandarynka, nawet gąbeczką chroniąca ucho w tych samych miejscach. Niby dodali trochę wysokich i coś zrobili z basem (zobaczymy czy na plus, sam podbijam, ale lekko tak o 2db, potem traci charakter)

 

Mimo że uwielbiam PM3 to przyznam, że do metalu są lepsze słuchawki. Na szczęście ostre gitarowe granie to u mnie obecnie jakieś 10 percent słuchania. Penetruję inne rejony ;) a tam opki z synergicznym w miarę mocnym źródłem to czysta magia.

 

Jeśli to się naprawdę uda i otrzymamy bezprzewodowe, wygodniejsze (fantastycznie że dodają gąbki do pałąka, to się nazywa słuchanie klienta) PM3 to mam mój endgame i nara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Inszy napisał:

Jak do metalu są takie se, to właśnie mi minęło jakiekolwiek zainteresowanie nimi.

Nie samym metalem człowiek żyje :) . Cięzkostrawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Luqart napisał:

Mam nadzieję, że postawią jakiś magazyn w EU. Nie widzi mi się płacić VATu.

Nie ma co na to liczyc. Od sierpnia raczej poluj na bazarku forumowym na sprzety od niezadowolonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w klasyce akurat są super.

 

Sprawdzić zawsze warto. To że mi Sepultura w nich brzmi tak sobie to jeszcze nic nie znaczy. Tool już na przykład brzmi świetnie. Zresztą ja nie mówię że one metal grają fatalnie po prostu na tle tego jak sobie radzą w popie, rocku, różnych koldłejwach i elektronice to metal po prostu brzmi "tylko" ok

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Luqart napisał:

Mam nadzieję, że postawią jakiś magazyn w EU. Nie widzi mi się płacić VATu.

 

Przecież dopiero co zamknęli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pandy znowu na dropie ale 80 zielonych drożej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był na pokazie w lutym w USA :) czyli raczej nikt z naszego forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moje w poniedziałek wysyłają to pewnie ostatnie dni czerwca pierwsze lipca dojdą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaro54 napisał:

Moje w poniedziałek wysyłają to pewnie ostatnie dni czerwca pierwsze lipca dojdą 

 

Napięcie rośnie, jak przed porodem :D 

__________

Na wszelki wypadek, obserwowanie bazarku włączone :D 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności