Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DROP + THX Panda słuchawki bezprzewodowe


LoCzekk

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Czyli w kompie potrzeba USB C albo przejściówkę na USB A ?

Nie ma jeszcze apki - prawda ?

 

Jeśli chcesz użyć kabla USB dodawanego do Pand to tak bo ten kabel to jest C do C. Ja użyłem zwykły USB A do C od ładowarki telefonu. Apka podobno wrzesień.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Karmazynowy napisał:

 Ja użyłem zwykły USB A do C od ładowarki telefonu. Apka podobno wrzesień.

A są jakieś fajne kabelki USB A/C solidne, do zastosowań słuchawkowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden no może M3 to nie są najbardziej basowe słuchawki jakie znam ale nie da się ukryć, że bas to główna część ich pasma. Ma być rozrywkowo, basowo, dynamicznie i z przytupem no i tak jest. Pewnie taka sygnatura może się sprawdzać on the go ale do spokojnych, wielogodzinnych odsłuchów to za dużo. Żeby nie było, lubię bas i nie cierpię chudo i zimno grających słuchawek, co chyba potwierdzają słuchawki które mam aktualnie :D 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandy pod Windows 7 grają po kabelku USB. Winda pościągała sobie sama drivery. Niestety na codzienne granie kablowe ze stacjonarki mam za krótki kabel USB A / USB C. Trzeba dokupić.

 

@Karmazynowy jak oceniasz dołączony do Pand kabel jack/jack ? Typowa słaba konfekcja czy może być ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam już swoje Pandy:) I niestety jeden zarzut też już mam. Jak to często w słuchawkach BT bywa zbyt duży skok głośności na poszczególnych stopniach wzmocnienia. A szkoda, bo da się to ogarnąć. W XM4 działa to bardzo dobrze. A ja mocno wyczulony na to jestem.

 

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gentillo napisał:

Mam już swoje Pandy:) I niestety jeden zarzut też już mam. Jak to często w słuchawkach BT bywa zbyt duży skok głośności na poszczególnych stopniach wzmocnienia. A szkoda, bo da się to ogarnąć. W XM4 działa to bardzo dobrze. A ja mocno wyczulony na to jestem.

 

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Jak będziesz miał czas skrobnij jakieś porównanie do XM4 :)

Ja po zabawie equalizerem jestem nawet zadowolony z grania XM4.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, gentillo napisał:

Mam już swoje Pandy:) I niestety jeden zarzut też już mam. Jak to często w słuchawkach BT bywa zbyt duży skok głośności na poszczególnych stopniach wzmocnienia. A szkoda, bo da się to ogarnąć. W XM4 działa to bardzo dobrze. A ja mocno wyczulony na to jestem.

 

Zarejestruj się na Dropie i napisz o tym w komentarzach. Czytają je producenci Pand. Ja tego na razie nie zauważyłem (sprawy głośności). Jak tam wygoda ?

 

Szkoda,że nie ma jakiegoś posiadacza Shure Aonic 50. Takie porównanie byłoby dla mnie interesujące. XM4 i inne plastikowe Sony mnie nie bawią. Potrzeba "zabawy z EQ" to słabo "audiofilskie" 😉

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygodne. Ale nie jestem dobrą osobą do testowania tego aspektu. Mam chyba głowę z betonu:) Z żadnymi słuchawkami nigdy nie miałem problemu ze zbyt dużym naciskiem. Wykonanie super. Przynajmniej mi się bardzo podoba. Też jestem przeciwnikiem stosowania eq.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
13 minut temu, lobuz1 napisał:

Pytałem na dropie i podobno nie są przystosowane do stosowania z kablem zbalansowanym jak Oppo, to prawda?

Nie podobno, tylko na pewno. Mają tylko jedno gniazdo dla przewodu.W lewej muszli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Oppo PM3 też jest jedno gniazdo i jest to PODOBNO możliwe 1 kablem z 2 wtykami czteropolowymi a to zbliżony PODOBNO model. :) Pozdrowienia.

https://www.lavricables.com/cables/reference-silver-oppo-pm3/

 

spacer.png

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lobuz1 napisał:

W Oppo PM3 też jest jedno gniazdo i jest to PODOBNO możliwe 1 kablem z 2 wtykami czteropolowymi a to zbliżony PODOBNO model. :) Pozdrowienia.

https://www.lavricables.com/cables/reference-silver-oppo-pm3/

 

spacer.png

Czy to ważne jest jak było w Oppo? poniżej zdjęcie kabla od Pand

jest 3-polowy, więc nic takiego nie zrobisz bez rozbierania i zmian w środku

 

oynFoy22SEuY0GhYDwSU_1500x1000_MD-93378_12-new.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Jaro54 napisał:

Czy to ważne jest jak było w Oppo? poniżej zdjęcie kabla od Pand

jest 3-polowy, więc nic takiego nie zrobisz bez rozbierania i zmian w środku

 

oynFoy22SEuY0GhYDwSU_1500x1000_MD-93378_12-new.jpg

Tak, skoro uważasz że jak jedna dziura to napewno sie nie da i jak jest w zestawie kabel standardowy to też się nie da. Ważne jakie jest okablowanie w środku i pytam kogoś kto to sprawdził.

Tak wygląda kabel od Oppo PM-3:

spacer.png

 

 

AEE0DADE-C4FC-4137-B460-D2C06AD6040E.pngspacer.png

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Oppo to kable balans robił mi @Perul. Wtyk 2.5 mm od strony DAPa. I tam to działa. Kabel na wtyczkach ma po 3 czarne "wstawki".

Do Pand mam od Perula z wtykiem 3.5 mm. Ten od Oppo. Pasuje. 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lobuz1 napisał:

Dzięki.

Kabel 3.5 mm pasuje bo ma wąskie wtyczki. Specjalnie przerabiane. 

Przyznam że nie próbowałem kabla balans od PM3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Kabel 3.5 mm pasuje bo ma wąskie wtyczki. Specjalnie przerabiane. 

Przyznam że nie próbowałem kabla balans od PM3.

Kliknąłem wczoraj. Zobaczymy jak dojedzie- pytałem na dropie i otrzymałem odpowiedź, że Pandy nie mają wewnętrznego okablowania pod balans.

 

F707C11E-ED5C-4726-8E5C-70117A62C5DA.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Posted on December 15 by Drop's Chief Products Officer.
"Yes, we have achieved full parametric EQ, managed by the DSP cores in Panda. You EQ, save it to Panda, and now that eq is applied no matter what BT source you use. Full announcement + press release + visuals coming toward the end of the month with software release in late January. World first Parametric EQ in a headphone. Can't wait for the audiophile meetups next year with 30 Pandas that all sound different."

 

Parametryczny EQ, presety będzie można zapisać w słuchawkach, tak, że EQ będzie działał bez względu na źródło.

Więcej info i wizualizacje na koniec grudnia, premiera apki na koniec stycznia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam już swoje Pandy. Warto wymienić kabelek bo ten wydaje się lichy?

Jesli TAK to poproszę o sprawdzone propozycje? :)

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności