Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wrocławska MiTa marzec 2020


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Corvin74 napisał:

Drodzy Moi

 

Mam do was pytanie, czy z zaistniałą sytuacją dot. koronowirusa nie chcecie odłożyć meetu we Wrocławiu - proszę was pilnie o opinię.

Muszę w razie czego wszystkich poinformować, dajcie znać... spotykamy się w sobotę czy odkładamy to na jakiś inny termin.

Nie chcę nikogo narażać,

 

Piotr

Hej

 

Jestem za spotkaniem zgodnie z planem. Nie widzę żadnego powodu do przekładania. Kto nie chce przyjść to nie ma przymusu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jeśli będziemy przekładać spotkanie to na termin, kiedy nie będzie już zagrożenia.

Do wieczora wspólnie podejmiemy decyzję - muszę poinformować producentów i dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie nie ma przeciwskazań, pytałem bo pracowników na meet nie będzie.

ale producenci mnie pytają... trochę sugerują aby przesunąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przyszedł bez żadnych obaw. Jednak jeżeli ktoś miałby czuć dyskomfort bądź zrezygnować z uczestnictwa w związku z zaistniałą sytuacją, to po bratersku należy przenieść na późniejszy termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę chcecie się spotkać mimo, że nie musicie ???

 

"Jak szybko pojawiają się objawy?

Symptomy choroby stają się zwykle widoczne między 2 a 10 dniem po kontakcie z nosicielem. Ten czas może wydłużyć się jednak nawet do 24 dni. Czynnikiem, który dodatkowo i znacznie utrudnia kontrolę nad wirusem jest fakt, że nosicielem wirusa może być także osoba, która sama nie zachorowała, a zatem nie zdradza żadnych symptomów. Dziś media obiegła historia 20-latki z chińskiego miasta Wuhan, która – sama nie mając objawów zakażenia koronawirusem, zaraziła pięciu członków swojej rodziny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenia włączać nie muszę, zawsze mam włączone, czego nie mogę niestety powiedzieć o TV 🙂

Tam wyżej zadałem pytanie w sposób grzeczny, przynajmniej taką mam nadzieję.

Spytałem, bo nurtowało mnie takie zagadnienie : czy jest w nas tyle hedonizmu i egoizmu, że będziemy dla nich ryzykować zdrowie i życie swoich bliskich ?

Serdecznie pozdrawiam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie chciałem być niemiły :) Uważam że ta sprawa z wirusem jest bardzo mocno rozdmuchana - z igły widły.

No nic, czekam na rozwój wydarzeń i mam nadzieję że zlot odbędzie się normalnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie będzie jechał specjalnie zachorować i do osób chorych. Chociaż ogólnie rozumiem, że firmy mogą chcieć się wycofać, więc można zrobić pass

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi Audiofile i inni zwarjowani na punkcie muzyki

 

Po odbytych konsultacjach oraz prośbach jakie do mnie napłynęły, dla dobra naszego oraz naszych kochanych słuchawek i wzmacniaczy, niestety ale podjęciem decyzje o przeniesieniu meetu na inny termin.😪 Nie podam nowego terminu, byłoby to nieodpowiedzialne w obecnych warunkach.
Jest mi przykro, że może niektórzy z Was mogą to odebrać jako kapitulację, ale nie chcę Was narażać na żadne komplikacje. Solennie Wam obiecuję, że jak tylko sytuacja wróci do  normy meet we Wrocławiu się odbędzie.😁


Chciałbym jeszcze podziękować wszystkim, którzy starali się przygotować sprzęt oraz atrakcje na meet, będzie jeszcze nie jedna okazja aby się wykazać.
 

Pozdrawiam

Piotr

 

  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności