Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacz do Edifier R2600 i HyperX Cloud Alpha


Visu71

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

z góry mówię, że jestem laikiem jeśli chodzi o audio, więc proszę o wyrozumiałość 😁.

Chciałbym poprawić jakość dźwięku na moich głośnikach oraz słuchawkach. Mój zestaw wygląda tak: TV Sony 65XF9005 do którego są bezpośrednio podłączone jackiem 3,5mm głośniki Edifier R2600 oraz ps4 pro. Mam też headset HyperX Cloud Alpha, który podpinam do pada ps4. Chciałbym kupić... no właśnie nie wiem co i tutaj proszę o poradę. Czy jest coś co zepnie to razem w całość i zwiększy jakość dźwięku? Muzyki słucham ze spotify premium, na konsoli lub z aplikacji na android TV (rap, rock, jazz, lubię mocne basy).

Np. jakaś zewnętrzna karta dźwiękowa do, której podepnę Edifiery i headset (tak, żeby dział w nim mikrofon pod ps4 pro). 

Jeżeli chodzi o budżet... Chcę kupić coś rozsądnego do kwoty ok. 300 zł. Czy np. prodigy cube black edition lub FIIO E10K OLYMPUS2 USB DAC mi to umożliwi? Podłączałbym to do TV czy konsoli? Chyba, że lepszy będzie amplituner stereo, ale to chyba dużo większy budżet potrzebny?

 

Edytowane przez Visu71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Visu71 napisał:

Chyba, że lepszy będzie amplituner stereo, ale to chyba dużo większy budżet potrzebny?

Amplituner stereo to byłby odpowiedni do kolumn pasywnych, do aktywnych wysatrczy zwykły DAC, ale Tobie potrzebny bedzię DAC/AMP bo potrzebujesz też nim napędzać słuchawki. Niestety nie wiem który obsługuje również mic, tak żeby to działało na PS4 i czy to wgl jest możliwe.

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pawelekdabek napisał:

Amplituner stereo to byłby odpowiedni do kolumn pasywnych, do aktywnych wysatrczy zwykły DAC, ale Tobie potrzebny bedzię DAC/AMP bo potrzebujesz też nim napędzać słuchawki. Niestety nie wiem który obsługuje również mic, tak żeby to działało na PS4 i czy to wgl jest możliwe.

Okej, to już trochę rozjaśnia mi sytuację, dzięki za pomoc. Ktoś wie jaki dac/amp spełniłby te wymagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności