Jump to content
  • 0
Zuberix

Słuchawki nauszne do 600/700zł

Question

Witam, poszukuję słuchawek jak w temacie. Preferuję raczej zamknięte konstrukcje, ale jestem gotów spróbować otwartych. Zależy mi na czymś co będzie fajnie współpracować z Dragonfly Black(planuję go kupić z racji bardzo niskiej ceny, mobilności i sporych możliwości). Aktualnie używam Shure SRH440 i nie jestem z nich zadowolony. Zdecydowanie preferuję rozrywkowe brzmienie Sony Mdr 100abn(zarówno po kablu jak i BT) a nawet moich wyjściowych Galaxy Budsów. Miałem okazję posłuchać jeszcze jak brzmią Sennheisery Momentum over ear pierwszej generacji i przyznam, że byłem pod wrażeniem. Oczekuję dźwięku, który będzie dawał satysfakcję z słuchania a nie analitycznego, studyjnego. Dodam, że słucham głównie rapu, ale również sporadycznie rocka czy muzyki elektronicznej. 

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Po raz enty grado ;D

- Tapatalk

• 0

Za tą cenę kupisz sr80e lub sr325is

- Tapatalk

• 0

Spróbuj Sennheisery HD 280 pro. 

Grają lekkim V, bardzo dynamicznie i bass ma świetne zejście jak subwoofer na uszy z tym że nie przykrywa innych pasm 

Świetna scena jak na zamknięte 

Do tego używki znajdziesz do 300 zł. 

Próbowałem z droższymi ale nie udało mi się znaleźć bardziej pasującego mi dźwięku niż w nich 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By shanex
      Cześć,

Zainteresowany kupnem słuchawek nausznych trafiłem na model AKG K361.
      Czytając recenzje można odnieść wrażenie, że oferują dobrą jakość co do ceny(porównując do pozostałych moich faworytów: DT770, HP151, FOCAL LISTEN)
      Wierne oddanie dźwięków i reprodukcja sceny, konstrukcja zamknięte, przenośne. Mimo, że będą głównie używane w domu, to opcja wygodnego składania bardzo in plus.

Głównie jestem ciekaw porównania tych słuchawek pod względem jakości produkowanego dźwięku(wierne oddanie), bez przesadnie syczącej góry.
      Niskie zejścia basu niezbyt wymagane. Posiadając wcześniej ETY HF5 oraz SL681 basu było niewiele i mnie to nie przeszkadzało.  

Muzyka wszystko po trochu. Od najczęściej słuchanych: Pop/Instrumental | Rap | Klasyczna | Rock 

Jeśli ktoś ma doświadczenie z ww. modelami to proszę o wskazówki  lub inne propozycję. Nie będę ukrywał, że najbardziej skłaniam się do K361 lub HP151.

• By k_mis
      Witam, oddaje w dobre ręce moje Bluedio T4S z powodu rozmiaru i wagi. Wyglądałem w nich śmiesznie i głowa się pociła więc nie bardzo chciało mi się ich używać. 
      Szukam czegoś bardziej mobilnego, dużo spaceruje (pewnie jak każdy kto ma psa  ) i zawsze słuchawki mi towarzyszą. Do tego PS4, koszenie trway i czasem w pracy jak muszę się skupić a pracuje w przelotowym biurze i ciągle mam głośno. A wole głośną muzykę i jak hałas maszyn i rozmowy ludzi. 

Na słuchawkach mam zamiar słuchać rocka, muzyki elektronicznej, oglądać filmy i grać w ps4. 

Wstępnie wybór padł na:
      JBL TUNE 500BT - budżetowy model ale raczej z pozytywnymi opiniami który z tuzina budżetowych modeli wygrał możliwością składania co pozwoli mi je schować do kieszeni lub małej kieszonki plecaka a to jest dla mnie mega plus.
      Leci z chin transmiter jack -> bluetooth to bym mógł ich nawet używać z PS4. 
      Ale... boje się, że jednak mnie nie zadowolą i będę żałował zakupu a nie mam za bardzo gdzie ich przetestować. 

Możliwe, że uda się zwiększyć budżet i na razie  moimi faworytami są słuchawki Marshall Major III BT, ponoć dobrze grają, obsługują kodek aptx, fajnie się składają i co też ma znaczenie genialnie wyglądają. 

Jakieś inne słuchawki w tym budżecie z moimi wymaganiami polecacie? 
    • By d_nac
      Może to oczywiste, ale wydawało mi się zawsze, że jest odwrotnie: 

Obecnie mam u siebie zarówno Dragonfly'a Red i Black. Pomijając walory dźwiękowe, zakładałem, że to Red z racji lepszego wzmacniacza będzie tym głośniejszym. 
      Niemniej u mnie na Windows 10 jest tak, że Red na głośności ok. 22 odpowiada Blackowi na 8. Czy ktoś posiadający obie Ważki mógłby sprawdzić czy to jest normalna sytuacja jakoś wynikająca z innej implementacji potencjometra, czy jednak z moim Redem jest coś nie tak? Mam wrażenie, że Black pomijając samą głośność trochę lepiej napędza HD600, a spodziewałem się, że będzie dokładnie odwrotnie  
    • By MP3store
      Jak co roku zapraszamy wszystkich na Strefę Słuchawkową na Stadionie Narodowym, której jesteśmy Oficjalnym Partnerem. 
      Oprócz wielu atrakcji i ciekawostek będą też fajerwerki. Oczywiście oprócz drożyzny będą też budżetowe rozwiązania wysokiej klasy. Dlatego warto Nas odwiedzić. Przebudowujemy naszą ofertę i teraz będzie można kupić u Nas coraz więcej budżetowych rzeczy, które spokojnie konkurują
      z produktami dużo droższymi z wyższej półki. Z tego co Nam  wiadomo również u innych wystawców nie zabraknie rodzynków.

Mega atrakcją jaką przygotowaliśmy dla Was, będą jednak jedyne w swoim rodzaju słuchawki wstęgowe Raal Requisite SR1a nazywane przez ich twórców bardziej monitorami odsłuchowymi niż słuchawkami. Czy naprawdę słuchawki te zaskakują wszystkich bez wyjątku czy to przesada?
      Będziecie mogli okazję sprawdzić na stoisku MP3Store. Jako Partner Strefy Słuchawkowej zapraszamy serdecznie.
      SR1a to słuchawki, które potrzebują wzmacniacza głośnikowego najlepiej z minimalną mocą na kanał 100W.

Posłuchajcie co mówią Ci, którzy ich słuchali oraz ich twórcy.
      https://youtu.be/LLJ1XjXeGfc

Zapraszamy do dyskusji w tym temacie, nie tylko na temat tych słuchawek, czy innych produktów, które z Naszej oferty byście chcieli zobaczyć, ale również innych rzeczy, które warto aby pojawiły się w przyszłości w Strefie słuchawkowej. W międzyczasie poinformujemy o innych produktach wartych uwagi, które będzie można zobaczyć.

Obserwujcie ten wątek gdyż w pewnym momencie poinformujemy o konkursie, w którym będzie można wygrać coś atrakcyjnego.
      Koniecznie udzielajcie się w tym wątku aby mieć szansę na wygraną. Niestety na ten moment tylko tyle informacji 😊

• By bozar
      Potrzebuję zmienić wysłużone, aczkolwiek świetne Edifiery W296 (mam już kolejną parę!).
      Zależy mi na:
      - OTE
      - BT
      - mikrofon
      - konkretny bas
      - ogólna dobra jakość dźwięku

Mogą być z Aliexpressu, nie spieszy mi się specjalnie. 
      Niestety niewiele jest ciekawych pozycji OTE w dokanałówkach, chyba że ja na nie po prostu nie trafiam. 
      Słyszeliście coś ciekawego w temacie?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy