Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czy tipsy bi-flange mniejsze niż t400 istnieją?


Test222

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie jak w temacie. Posiadam standardowe bi-flange t400 i kupiłem sobie nowe słuchawki, które grają świetnie, ale niestety mają węższą tulejkę, a bardzo mi zależy na używaniu bi-flange'ów (testowałem już chyba wszystkie rodzaje tipsów razem z comply i te mi najlepiej leżą). Chciałbym kupić do nich jakieś mniejsze bi-flange, ale nie wiem, czy takie w ogóle istnieją i jeśli tak, to gdzie można je kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do jakich słuchawek potrzebujesz? MeeAudio robi T200 m.in do Pinnacle. Na ich stronie za 9,99 $ za komplet lub uderz do @bigmaras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54
Teraz mam słuchawki Final Audio E2000. Kupiłem je, bo myślałem, że moje bi-flange T400, których używałem z SoundMagic E80, będą pasować (wg strony comply do Finali pasują T500 i założyłem, że rozmiar comply = rozmiar tipsa silikonowego), ale się okazało, że moje tipsy są za duże.

Edytowane przez Test222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Test222 napisał:

@Jaro54
Teraz mam słuchawki Final Audio E2000. Kupiłem je, bo myślałem, że moje bi-flange T400, których używałem z SoundMagic E80, będą pasować (wg strony comply do Finali pasują T500 i założyłem, że rozmiar comply = rozmiar tipsa silikonowego), ale się okazało, że moje tipsy są za duże.

 

T400 to nazwa własna produktu comply, tak jak inne S400, Tx400 etc. Pierwsza litera to seria produktowa a trzy cyfry to rozmiar w ich nomenklaturze. Nie ma jednak co wynosić ich nomenklatury bo jest to złudne. Jeżeli szukasz nakładek to zacznij od zmierzenia rzeczywistej średnicy tulejki i najlepiej jej długości. Jest cały wachlarz zarówno nakładek i pianek do wyboru. Może w cale nie koniecznie będziesz potrzebował biflange jak dobrej jakości siądzie tips w kanale (Spinfit/JVC spiral dot/Symbio/Sony). Jeżeli już się upierasz na bi/tri flange to też się coś znajdzie. MEE robiło tipsy na małe tulejki M6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Test222 napisał:

@bigmaras

Tak to wygląda.
wO10mPt.png

 

Tak, upieram się :D
Musi być bi-flange.

Tu masz stronę MeeAudio Powinny pasować bo średnica wewnętrzna 3,5 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Test222 napisał:

Hmm, wysyłka z USA trochę zniechęca, ale jak mus to mus. Chyba że ktoś z forumowiczów ma jakieś pasujące na sprzedaż?

 

Jutro sprawdzę na magazynie, powinienem mieć aczkolwiek nie pamietam czy czarne czy przezroczyste, przypomnij się do mnie mailowo jutro koło południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Test222 napisał:

@bigmaras

Tak to wygląda.
 

 

Tak, upieram się :D
Musi być bi-flange.

 

Moja osoba poleca SpinFit CP240. Ostatnio kupiłem u Supersprzedawcy w prestiżowym sklepie dla luksusowego klajenta, którym jestem, no i bardziej mi one pasują od Spiral Dots, gdyż ponieważ lepiej trzymają słuchawkę i izolują, a przy tym nie są uciążliwe użytkowo. Przy okazji mają od cholery różnych tulejek, które dostosują się do średnicy słuchawki.

 

SpinFit-CP240-M-Profesjonalne-Nakladki-B

 

https://allegro.pl/oferta/spinfit-cp240-l-profesjonalne-nakladki-biflange-7732006434?snapshot=MjAyMC0wMS0wOVQwOTowMToxMC45NDRaO2J1eWVyOzFiZDhmNTRlOTM3ZDkzZWVkOWNkMzE4YThlOTg5NjgzZmE4YTM2NDczZGI5NDY4ZmJiZTA5N2NmOTliMzgzYmU%3D

Edytowane przez westberg
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pankracy_waw napisał:

Szkoda że teraz tylko prestiżowe L ki zostały. Sam bym chętnie przytulił rozmiar M i S :)
 

Dzięki za info, że istnieją inne warianty tych tipsów. Patrząc po danych na ich stronie i porównując z moimi bi-flangami, eSka byłaby chyba najlepsza. Tutaj jest już lepiej niż w przypadku MEE, bo niemiecki amazon wysyła do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pankracy_waw napisał:

Szkoda że teraz tylko prestiżowe L ki zostały. Sam bym chętnie przytulił rozmiar M i S :)
 

 

Pacz Pan, a ja właśnie kupywałem L-ki. Czyli wszystko się zgadza. We wszechświecie panuje jednak wielka harmonia.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności