Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal, Deezer czy Qobuz?


Shakhal

Rekomendowane odpowiedzi

Qobuz obniżył ceny, dzisiejsza płatność wyniosła mnie 19.99£ (~77PLN), a nie jak dotychczas 24.99 (~126PLN). Miłe zaskoczenie, ale miałem nadzieję na pojawienie się analogicznych cen do tych w Stanach. Zdaje się zniknęły niższe niż Studio Premiere plany. Sublime+ podejrzewam, że też może mieć niższą cenę (w US wynosi 249.99$).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. A ja stawiam DUŻE piwo temu kto mi pomoże skutecznie zalozyc I zapłacić za usługę streamingowa Qobuz. Najlepiej via revolut. Eweunalnie kartą debetową z polskiego banku. Niech stracę.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ok. A ja stawiam DUŻE piwo temu kto mi pomoże skutecznie zalozyc I zapłacić za usługę streamingowa Qobuz. Najlepiej via revolut. Eweunalnie kartą debetową z polskiego banku. Niech stracę.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka




A na jaki kraj zakładałeś konto? Jak pisałem wyżej, ja zakładałem konto na IP w UK, bo Revolut jest "narodowości" angielskiej i chciałem uniknąć problemów z niekompatybilnością. I nie miałem problemów jak do tej pory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że konto rejestrowałem na skrzynkę Wirtualnej Polski, bo Gmaila zablokowałem sobie wcześniejszą rejestracją Qobuza z Polski. I też się nie pluło, że e-mail polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok z tor nie działa. Chyba ze moje karty już nie przechodzą. Spróbuję jeszcze raz z jakimś darmowym vpn oraz karta wirtualną revolut. Ostatnia próba.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i sukces. W końcu. To chyba związane z wejściem Revolut na rynek amerykański. Spróbowałem jeszcze raz zainspirowany promocją na fejbyniu amerykańskie strony qobuz. Wcześniej miałem założone konto na USA po vpn. I łykneło:). Mam więc qobuz za 14.99$. Narazie jestem na miesięcznym darmowym ale zostanę raczej dłużej. Ofkoz zintegrowane z Roon.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sukces. W końcu. To chyba związane z wejściem Revolut na rynek amerykański. Spróbowałem jeszcze raz zainspirowany promocją na fejbyniu amerykańskie strony qobuz. Wcześniej miałem założone konto na USA po vpn. I łykneło:). Mam więc qobuz za 14.99$. Narazie jestem na miesięcznym darmowym ale zostanę raczej dłużej. Ofkoz zintegrowane z Roon.  Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ja się natomiast obawiam, czy za Qobuza niebawem nadal będę mógł płacić. Europa Środkowa i Wschodnia wędruje pod skrzydła litewskiego banku - nie wiem, czy Q nie będzie wówczas robił problemów z płaceniem za pomocą karty Revolut. Ale jak Tobie udało się z kontem US, to może nie będzie tak źle. Ja natomiast zastanawiam się, czy narodowość mojej karty się nie zmieni na litewską. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, majkel napisał:

Przekonałeś mnie.

 No i cóż mam więcej dodać...😂

57 minut temu, pabloj napisał:

@AventusA dlaczego?

Dobra jakość dźwięku w wersji Premium (mam nadzieję kiedyś przejść na Hi-Fi) i funkcjonalna apka, zarówno na smartfona jak i kompa.

 

Powiedz mi lepiej czy Dragonfly Red sprawdzi się z Beyerami DT990 32 ohm? 😎

Edytowane przez Aventus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś Qobuz ostatnio podszedł najlepiej. Z Tidal pożegnałem się i już nie wrócę, MQA, to ściema tak naprawdę a biblioteka przeładowana jest tym czego nie trawie a Qobuz jakoś mi najlepiej podszedł ze swoimi hi-res.

Czekam na Spotify i jakość CD, miało być w tym roku a jeszcze chyba nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć znajomego za granicą. Działa świetnie.
Rozumiem że to żart. Zakladasz konto np w USA przez VPN. Podpinasz revoluta i cieszysz sie np
Pink Floyd hi-res.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, hammerh34d said:

Revolut to karta z Litwy. Powodzenia życzę.

 

A dziękuję, mnie też Revolut śmiga. Nie ma znaczenia bank wystawiający kartę i jego miejsce rezydencji, ale waluta rozliczeniowa. 

 

Nord VPN przy zakładaniu konta wystarczył. Kod pocztowy ustawiłem Białego Domu, może to zrobiło robotę. Konto robione w maju. 

Screenshot_20211023_162701_com.opera.browser.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać różnie to bywa.
Ja próbowałem wielokrotnie, PayPalem i revolutem, przez Norda. Wywalało mnie do strony głównej przy próbie płatności.
Stanęło na kumplu mieszkaiacym w Paryżu. Zeżarło natychmiast.
Przez Paypal karta musi byc ustawiona jako $. Ja w tym celu dla pewności skontaktowałen sie z supportem aby mieć pewność że system widzi ja jako kartę dolarową. Oczywiście rozliczenie po kursie karty.
Revolut juz dziala w USA także nie powinno byc problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Od kilku dni testuje Amazon HD i naprawde jakos przyjemnie mi sie z nim obcuje. Duza bibloteka HD, niska cena, ogolnie nie ma do czego sie przyczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności