Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Combo lub DAC i AMP do HD650


kurwes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wcześniej prosiłem o pomoc w zakupie mobilnego DACa dla HD650.
Nieco zmieniłem podejście i skupiłem się na sprzęcie bardziej stacjonarnym. Stwierdziłem, że poczekam i wydam tyle ile trzeba, na sprzęt, który będzie brzmiał sensownie, potrzebuje jakichś propozycji, postaram się osłuchać podesłany sprzęt. Wiadomo, chciałbym wydać jak najmniej, ale powiedzmy, że chciałbym kupić coś, co uznacie jako sensowny starter, podstawę. Z czasem postaram się bardziej zagłębić w temat, osłuchać więcej sprzętu (niestety teraz brakuje mi na to czasu oraz mam ważne i spore wydatki) i być może upgradeować swój zestaw.
 

Także podsumowując: jaka jest absoultna, waszym zdaniem, podstawa do HD650?
E: Zapomniałem, tak jak w tytule: lepiej szukać jakiegoś combo, czy może lepiej najpierw zakupić DACa i z czasem dokupić do niego wzmacniacz? Karta dźwiękowa odpada.

Edytowane przez kurwes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzmacniaczy polecam SMSL SP200

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-sluchawkowe/smsl/2019471053332013018/6970141855729/smsl-sp200-thx-certified-amp

Myślę, że idealnie zgra się z HD650. Warto w tym przypadku pomyśleć o kablu zbalansowanym XLR do słuchawek.

A źródło, to zależy ile zostanie pieniążków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, neonlight napisał:

Jako wzmak kup Pianocraft'a (tylko dzielony/dwusegmentowy), ma bardzo dobre wyjście słuchawkowe i dobrą regulację barwy, a koszt używki śmieszny. No i najważniejsze, powinien się dobrze zgrać z HD650.

Jakiś konkretny model masz na myśli? Powoli się przymierzam do wymiany wzmacniacza i celowałem w Marantza PM6005/6006, bo ma pilota, podobno bardzo dobre wyjście słuchawkowe i niezłego DAC-a. Ciekawe jest też Onkyo A-9010, ale taka dwusegmentowa Yamaha jest jednak bardziej ustawna i zdecydowanie ładniejsza od Onkyo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności