Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki true wireless do 150zł


wdwdr

Pytanie

Hej

Jak w temacie. Szukam słuchawek typu true wireless w kwocie do 150zł (180zł to absolutny max). Jeśli chodzi o preferowane brzmienie - to nie mam określonych wymagań, albowiem domyślam się, że w przy takim budżecie nie znajdę raczej nic, co gra inaczej niż na planie wyraźnego V.  Ważne by słuchawki były względnie wodoszczelne, żebym nie musiał martwić się nimi podczas deszczu i żeby trzymałay możliwie długo na baterii. Poleci ktoś coś dobrego? Na chwilę obecną przymierzam się do tych: https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-FYE3S-True-Wireless-bluetooth-5_0-Earphone-Digital-Power-Display-Smart-Touch-Bilateral-Call-Headphone-with-2600mAh-Charging-Box-p-1490692.html

Edytowane przez wdwdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

TRN T200, pracują ok 7-7,5 godziny (same słuchawki plus 3x pudełko je naładuje). Całkiem przyzwoite dżwiękowo w swojej cenie, nawet bardziej niż przyzwoite. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
32 minuty temu, Jaro54 napisał:

TRN T200, pracują ok 7-7,5 godziny (same słuchawki plus 3x pudełko je naładuje). Całkiem przyzwoite dżwiękowo w swojej cenie, nawet bardziej niż przyzwoite. 

 

A tych BlitzWolfów, które podlinkowałem słuchałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 minut temu, wdwdr napisał:

 

A tych BlitzWolfów, które podlinkowałem słuchałeś?

Nie, ale one pracyją 2-3 razy krócej na jednym ładowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 TWS Tronsmart Onyx Neo z aptX za 89 zl. Wysyłka także z PL.

Są na AliEx opinie, także z Polski.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem kontakt z BlitzWolfami BW-FYA3S i TRN T200. Poniżej parę zdań na ich temat, może pomogą one rozwiać wątpliwości i pomoc komuś podjąć właściwa decyzję zakupową.

FYA-3S

Słuchawki te są bardzo lekkie, obsługa dotykiem chociaż z małym opóźnieniem działa bez zarzutu. Na duży plus ogniwo 18650 o pojemności 2600mAh w pudelku, za pomocą którego można wielokrotnie naładować słuchawki. Minusem jest tu mniejsza pojemność akumulatorków w samych słuchawkach. W brzmieniu bardzo basowe, ale nie zamulają. Bas jest szybki i żywy. Brakuje im trochę detalu. Generalnie słuchawki kompletne.

 

T200

Są większe przez co trudniej je dobrze ułożyć w uchu, żeby jednocześnie do niego przylegały. Jeśli już uda się to zrobić - są bardzo wygodne. Przy czym czuć, że są cięższe, a to za sprawą większych akumulatorków w środku. Większe akumulatorki, to też dłuższy czas pracy. W opisie mają chyba 7h, czyli dwukrotnie więcej niż BW. Na minus pojemność pudełka - ledwie 800mAh. Panele dotykowe są gorszej jakości, nie zawsze ich dotknięcie działało. W brzmieniu są za to równiejsze i po Blitzach brakowało mi w nich basu. Natomiast grają dużo "czyściej", mają więcej detalu, pod tym względem są dobra półkę, a może i półtora wyżej.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności