Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 250 zł - smartfon i komputer


dingir

Pytanie

witam. oprócz informacji zawartych w temacie dopiszę, że słucham zróżnicowanej muzyki, jednak zawężając jest to najczęściej rap/trap lub grime czy uk garage bassline. czasami wejdzie jakaś elektronika czy metal. często słucham samych instrumentali, np. tego. mój smartfon to xiaomi mi mix 3 a w komputerze mam asusa xonara dsx 7.1. nie posiadam żadnych dapów etc. cena najlepiej max 250 zł, ale jeżeli naprawdę kwestia dorzucenia 50 zł będzie istotna to dorzucę. a i ze wzgledu na telefon bede uzywal przejsciowki jack>usb c

 

myślałem również żeby rozejrzeć się na słuchawkach bt, ale z tego co mi kumpel "audiofil" powiedział, to żeby słuchawki bt grały jak przewodowe to trzeba dać 2x tyle... bez muzyki żyć nie potrafię,  a doceniam każdy detal w słuchawkach, dlatego chyba odpuszczę...

 

ostatnio posiadałem słuchawki zero audio carbo tenore również polecane tutaj kiedyś, które pod względem dźwięku poza jakością wykonania i delikatnie skromnym basem były bardzo dobre. no i właśnie w tym rzecz, bo słuchawki z 4 razy musiałem oddawać do przelutowania i znów mi trzasnęły, ale mam je z 5 lat więc po prostu pewnie padają. no i z tego też względu wolałbym słuchawki które mają lepszy oplot i jakość przewodu (brat miał soundmagiki bodaj e10 i tam było czuć różnicę w jakości wykonania).

 

dzięki z góry!

Edytowane przez dingir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja posiadam Sonicast Dirac Mk2 i jestem zadowolony, kupiłem za 200 zł, tylko one grają lekko pod V więc instrumentale nie za bardzo, prędzej Sonicast Dirac Mk2 + . Tylko że te drugie wymagają sporo mocy, LG G7 sobie z nimi nie radził bez wzmacniacza, co dziwne oba modele mają taką samą impedancję bodajże 27 omów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Musiałbyś napisać chyba trochę więcej czego szukasz bo opis jedynie rodzaju muzyki to trochę za mało. Zakładam,  że być może nie słuchałeś wielu doków i trudno Ci opisać czego chcesz więc najlepsza rada jaką można Ci dać to chyba taka żebyś przeszedł się do jakiegoś sklepu ze słuchawkami i posłuchał przynajmniej 15 różnych z przedziału cen do 1000 zł. Potem napisz co było fajne a co nie.

A tak w ciemno to mogę tylko napisać że mi ostatnio spodobały się shozy form 1.1. Cena mieści się w 250 zł i pasują do rodzajów muzyki jakie wymieniłeś.

Edytowane przez robsaint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 30.01.2020 o 19:57, robsaint napisał:

Musiałbyś napisać chyba trochę więcej czego szukasz bo opis jedynie rodzaju muzyki to trochę za mało. Zakładam,  że być może nie słuchałeś wielu doków i trudno Ci opisać czego chcesz więc najlepsza rada jaką można Ci dać to chyba taka żebyś przeszedł się do jakiegoś sklepu ze słuchawkami i posłuchał przynajmniej 15 różnych z przedziału cen do 1000 zł. Potem napisz co było fajne a co nie.

A tak w ciemno to mogę tylko napisać że mi ostatnio spodobały się shozy form 1.1. Cena mieści się w 250 zł i pasują do rodzajów muzyki jakie wymieniłeś.

dzięki. ogólnie zamówiłem mee p2 własnie koło 4 miesięcy temu i oczywiście z moim szczęściem aktualnie z balansem cos się stało i lewa gra głośniej. na gwarancję za bardzo nie wyślę, bo nie ma jednej pary pianek, bo zgubiłem, więc no życie. mówisz o tych sklepach ze słuchawkami, w Warszawie coś kojarzysz? może zajadę do audiomagic, ale pewnie jest ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 17.04.2020 o 03:56, dingir napisał:

dzięki. ogólnie zamówiłem mee p2 własnie koło 4 miesięcy temu i oczywiście z moim szczęściem aktualnie z balansem cos się stało i lewa gra głośniej. na gwarancję za bardzo nie wyślę, bo nie ma jednej pary pianek, bo zgubiłem, więc no życie. mówisz o tych sklepach ze słuchawkami, w Warszawie coś kojarzysz? może zajadę do audiomagic, ale pewnie jest ich więcej.

Yyy co ma para pianek do awarii słuchawek? Pianki i gumki są osobistymi akcesoriami, których nie zwracasz, może gumki jeszcze jak jakiś januszowaty dystrybutor/producent ale już pianki to mogłeś przecież z nich korzystać zużyć kolejną parę i nie zwracasz ich po używaniu w uchu kontakcie z woskowiną. Co mieliby niby oni z nimi zrobić, wyczyścić zdezynfekować zregenerować i sprzedawać dalej? :D  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności