Skocz do zawartości

Test Iriver Activo CT10 i FiiO EH3NC


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Test Iriver Activo CT10 i FiiO EH3NC 

 

"Recenzowany model FiiO EH3 NC to najlepsze słuchawki jakie kiedykolwiek użytkowałem. Czas spędzony z nimi to czysta przyjemność i mam skrytą nadzieję, że dystrybutor pozwoli mi je zostawić na troszkę dłużej, bo ciężko będzie mi się rozstać z produktem, który najzwyczajniej – skradł moje serce. Bardzo dobrze wykonane, przemyślane, wygodne, z rewelacyjnym czasem pracy na jednym ładowaniu i ze wszystkim co potrzeba w zestawie – brawa dla producenta za stworzenie tak dobrych słuchawek. Słuchawki rozwijają pełnię możliwości wraz z podłączeniem ich do dobrego źródła dźwięku, a w tym aspekcie również nie mogłem ponarzekać, bo odtwarzacz plików Hi-Res Iriver Activo CT10 jest tym, czego potrzebuje każdy fan dobrego kraina i posiadania ulubionej muzyki zawsze przy sobie. Taki duet pozwala na przenoszenie ogromnej liczby utworów w najwyższej jakości w praktycznie każde miejsce na ziemi."

 

Pełen test na: test

AppleMobile.pl-POLECA-TEN-PRODUKT.thumb.png.ea0cf2296bc8e56abb9e5c95e16c03bb.pngIMG_0039.thumb.jpg.9434c611a0315a59c7665aa48a227c33.jpgIMG_0065.thumb.jpg.6121fb250a6a4d88e7fe1b3eaa9c165c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test na applemobile.pl i same superlatywy, bez zająknięcia. Wiarygodność 100%.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, side napisał:

W którym miejscu to był test? Odebrałem to jako prezentację produktów.

Bo to prawdopodobnie sponsorowana prezentacja w samych superlatywach.

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, bez przesady. Przeglądając recenzje tego autora, łatwo zauważyć, że po prostu jest bardzo kochliwy, bo zakochał się praktycznie we wszystkich słuchawkach jakie testował.

 

I jeszcze jedna rzecz: moja była zawsze się dziwiła, co można pisać o brzmieniu słuchawek? Albo grają dobrze, albo źle i już. Więc ten tekst na pewno trafia do osób mniej zainteresowanych technikaliami, oczekujących prostego przekazu. Jest więc i prosto i krótko i dosadnie:

"Bass, tony średnie, wysokie – wszystko jest idealnie podkreślone, bardzo dobrze brzmiące, pełne energii.

Bass jest soczysty, mocny, a maksymalny poziom głośności wyrywa z kapci w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Niezależnie od granego utworu, gatunku – słuchawki potrafią się dostosować i zagrać tak, jak chciał tego sam twórca utworu. Brawo!"

 

Co prawda, można by go poinformować, że bass, to ryba, a nie zakres częstotliwości, ale to już detal.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WojtekC napisał:

Świetny grajek i dobre słuchawki - tyle ode mnie. 

 

 

słuchawki to nie wiem, ale co do grajka to się zgadzam. i cena w porzo.

 

a recenzji nie czytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności