Skocz do zawartości

Zagraniczne Sklepy


czeki28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Interesuje mnie player Iriver T10, wersja 2GB z radiem. W Polsce najtaniej mogę go dostać w sklepach internetowych, z wysyłką wychodzi coś koło 465zł. Na allegro cena ta sama bądź wyższa, nie ma refubów. Myślę, że za granicą chodzą one dużo taniej... Wnioskuję, że cena najniższa będzie w Ameryce. Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami, jeśli ktoś brał swój sprzęt grający z zagranicy. Jak to wszystko wygląda, gdzie kupował, ile czekał na przesyłkę. Sprawa tak samo ma się ze sklepem: nie mam pojęcia, gdzie szukać tego playera. Proszę o pomoc w tej sprawie :) Po prostu chcę zaoszczędzić

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że jak będziesz brał z jakiegoś poważnego sklepu ze stanów to nie wyślą tego jako gift i będziesz musiał bulić cło i tym podobne ******ły - wtedy raczej nie wyjdzie już taniej. Pozostaje ci rozejrzeć się na amerykańskim ebayu za jakimiś drobnymi sprzedawcami, chociaż nie wiem czy po doliczeniu kosztów przesyłki zza oceanu różnica w cenie będzie warta poświęcenia 2uletniej gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba zaraz się wq... jarosword14 dzięki za linka.

 

Koleś nam formatki podpier... z mp3store.pl :) A do tego wprowadza ludzi w błąd, że T10 posiada język polski - którego nie ma i nigdy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... lawinowa obniżka cen. To rozumiem, że było aporpo allegro? Bo paradoksalnie T10 będzie w tej chwili droższy od T50 (około 310 PLN) a Clix2 aż tak szybko się u nas nie pojawi i może to być dość płynne przejście z Clx1 na Clix2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak może mieć gwarancje 1 rok, powinna być 2 lata....?

no fakt kolega podpier***** wasz opis hehe cwaniak :P

 

Kiedyś miał 2 lata gwarancji, to było jak u niego kupowałem we wrześniu 2006. Co do opisu to nawet nie zauważyłem, że skradziony, ale wydał mi się jakiś znajomy.

 

Ale fakt ma tanio.

 

 

rs39: A co do tej "lawinowej obniżki cen", to o ile tak około (może być do mnie na PW ;) )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności