Skocz do zawartości

Creative Outlier Air Sports szum


mignac19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze słuchawkami wymienionymi w tytule. Słuchawki bardzo fajne, wszystko mi w nich pasuje oprócz jednej rzeczy. Mianowicie słychać w nich szum jak zacznie się odtwarzać dźwięk. Są to słuchawki bezprzewodowe bluetooth, czy to jest zależne od tego? Czy wszystkie tego typu słuchawki w mniejszym lub większym stopniu szumią? Czy ktoś ma może te słuchawki i może się wypowiedzieć, bo nie wiem czy zgłaszać reklamacje żeby dali mi nowy model... Oczywiście jak muzyka gra głośniej i nie ma jakiś przerw to szum jest nie słyszalny, gorzej przy oglądaniu filmów. 

Dodam jeszcze, że dość często następuje przerwa w synchronizacji i musi się chwile poprzestawiać i znów działa jak powinno

Pozdrawiam :)

Edytowane przez mignac19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, neonlight napisał:

Reklamuj, żadne z powyższych objawów u mnie nie występują i z tego, co pamiętam u kolegi @Karmazynowy również.

Rozumiem, że posiadasz ten sam model?

U Ciebie w ogóle nie ma szumów i błędów synchronizacji? Dodam jeszcze z tego co dzisiaj zauważyłem, że jest minimalne opóźnienie dźwięku gdy prowadzone są dialogi. Proszę potwierdź jeszcze raz swoją wypowiedź, muszę być pewny czy reklamować z chęcią nabycia tego samego modelu czy z myślą o zwrocie pieniędzy :) Czekam też, na wypowiedź innych w tym temacie. Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam model, ja nie słyszę żadnych szumów, ani nie mam błędów synchronizacji. Natomiast, co do opóźnienia dźwięku, to się nie wypowiem, bo ich praktycznie nie używam i rozmów żadnych nie prowadziłem, ponieważ czuję się niekomfortowo gadając sam do siebie, bez przyłożonej słuchawki do ucha. :D

 

Przed złożeniem reklamacji, polecam przetestować powyższe wady na innym telefonie, bo może się okazać, że Twój telefon jest powodem całego zamieszania. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie szumi. Jako że mam kupę różnego sprzętu BT, polecam faktycznie przetestować na innym telefonie, albo sparować jeszcze raz. Czasem urządzenie się nie "przypisze" prawidłowo i ma kosmiczne szumy - czego doświadczasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych telefonach to samo. Dzięki, za wypowiedzi. Będę odsyłał. Teraz tylko pozostaje pytanie czy odesłać jako zwrot czy jako reklamacje z chęcią otrzymania nowego produktu. Pytam się, ponieważ słyszałem że ze zwrotem słuchawek dokanałowych mogą być problemy ponieważ chodzi o higienę...?

Edytowane przez mignac19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności