Skocz do zawartości

[S] Azla 01R Mk1, adapter JD 2,5-3,5mm, IC 3,5-3,5mm, Tipsy Monster Super


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

Bry,

 

Małe czyszczenie szuflady na koniec roku, a co za tym idzie, kilka rzeczy, które leżą odłogiem od dłuższego czasu.

 

1. Azla 01R Mk1. Prywatny import z Tajwanu we wrześniu 2018 roku. Dwa miesiące temu zostały wymienione na gwarancji na funkiel nówki sztuki, chociaż uwaliłem je z własnej winy ^^ Od tego czasu nawet porządnie nie pograły i w uszach spędziły jakieś 10-15h max (niestety). Słuchawki grające naprawdę dobrze, a w cenie w jakiej sprzedaję to killer. Pełne, nasycone brzmienie z lekko przyciemnioną wyższą średnicą, grają genialną głębią i detalicznie. Kompletnie nie męczą. Słuchawki + fabryczne tipsy + kabelek fabryczny ze zmienionymi wtykami przez JD, bo wkurzały mnie zausznice z drucikami. Kabel to LabKable GalaxyMix 2 4wire czyli miedź + spc z kątowym wtykiem 3,5mm. Cena - 500zł

 

2. IC-ek z dawnych kanapkowych czasów. 6 żył miedzi OCC zrobiony przez forumowicza Chilli. Wtyki 3,5mm <--> 3,5mm. Delikatnie wytarte wtyczki. Cena - 25 zł

 

3. Zestaw tipsów Monster z serii Super. Silikony SuperTips i pianki SuperGel w pięciu rozmiarach, czyli łącznie 10 par. Moje uszy wybredne i paskudne, więc praktycznie nieużywane, bo w ówczesnym czasie nie miałem z czym ich używać i po dwóch próbach dopasowań skończyły szufladzie. Cena za zestaw - 40 zł

 

Do cen należy doliczyć koszty przesyłek.

Paczkomat - 12 zł

Kurier - 16zł

PP - 16 zł

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

 

 

3.jpg

4.jpg

Edytowane przez Vaiet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności