Jump to content
Sign in to follow this  
bendezar

Problem z balansem

Recommended Posts

Mój Dap Shanling M5s właśnie ześwirował. Po wyłączeniu lub dłuższej pauzie i wznowieniu ma zaburzania balansu - czasem gra tylko jeden kanał - pomaga poruszenie kablem w "dziurce" odtwarzacza. Krótkie pauzy w odtwarzaniu lub odtwarzanie bez przerwy - gra zupełnie normalnie i poruszanie wtykiem nie powoduje żadnych problemów z dźwiękiem. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Co może być przyczyną?

12 minut temu, chico99 napisał:

Sprawdzałeś na innych słuchawkach?

Tak, różne wtyki - z mikrofonem lub bez, rożne słuchawki i wersje firmware. Dziwne bo przy poruszaniu wtykiem żadnych trzasków czy innych artefaktów. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Swordfish_
      "Shanling M0 to obecnie najmniejszy i jednocześnie najbardziej przystępny cenowo odtwarzacz przenośny w ofercie tego dość znanego już na naszym rynku producenta. Przy czym już na wstępie należałoby by się zastanowić nad tym, czy aby na pewno można ten model określić, jako budżetowy."

https://hifizone.pl/recenzja-shanling-m0/

Miłej lektury i do następnego! :)
    • By mirfak
      No właśnie co kupić? Konkretnie do Shanling M6.
    • By Chamelleon
      Witam.
      Szukam małego DAPa jak xDuoo X2 (z podobną sygnaturą dźwięku) ale bez limitów na ilość utworów i folderów. Nie szukam niczego z ekranem dotykowym i bluetooth. Im prostszy tym lepszy. Sprawdzałem Nano D3 ale podobno słabo wypada pod względem jakości dźwięku i software podobno tragiczny. Mam też FiiO M5 ale już nienawidzę tego ekranu dotykowego. Mam bibliotekę ponad 30GB MP3 320kbps (około 4600 kawałków) i przeważnie odtwarzam całość losowo. Dlatego wszelkie Clipy odpadają a Clip+ jest dla mnie za ciemny. Najbardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku, baterii i żeby łykał dużą bibliotekę MP3 bez dławienia się.
      Jakiś sugestie? Z góry dzięki.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy