Skocz do zawartości

X1S Pro + Hifiman Sundara?


D3M0tywator

Rekomendowane odpowiedzi

Doberek!

 

Myślicie, że połączenie X1S Pro i Hifiman Sundara to będzie dobry duet?

Testowałem dzisiaj przy niezbalansowanym złączu na. S6 Pro, byłem zadowolony (a x1s pro wydaje się być czymś bardzo podobnym, tylko półkę niże, dobrze myślę?), ale brakowało mi troszkę mocy. Dlatego zastanawiam się też na X7S (wyjście zbalansowane <3), ale to już bardziej filozoficzne rozkminy pt. "czy potrzebuje daca, czy wystarczy mi wyjście z macbooka..". Zawsze mogę dokupić X7S do X1S Pro w przyszłości.. co nie? :P

 

Wracając do konkretu, co sądzicie o Sundara + X1S Pro i czy macie jakąś lepszą alternatywę, do 1500 zł? (za sam dac/amp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem dostanę je ponownie (zapewne w ciągu tygodnia/dwóch) to będę mógł coś więcej powiedzieć. Miałem Sundary przez pewien czas, ale z padami innymi niż fabryczne i porównując, to o ile pod kątem barwy różnice są mniejsze, niż można byłoby się spodziewać, tak technicznie czuć różnicę dość znaczną. S6 Pro gra jednak swobodniej, dynamiczniej i przestrzenniej. Źródła pozorne są większe, sam dźwięk jest klarowniejszy i to wszystko SE vs SE. Zapewne balans wniósłby sporo w kwestii jeszcze lepszego wysterowania Sundara, bo nie ma się co oszukiwać, są to słuchawki cholernie lubiące prąd, choć IMO Single End w S6 Pro wystarcza do ich poprawnego wysterowania i napędzenia. Jeżeli 1500zł jest granicą nieosiągalną, to brałbym X1S Pro. Jeżeli jest szansa dozbierać jednak do S6 Pro, to nawet bym się nie zastanawiał i szedł w wyższy model.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, D3M0tywator napisał:

Hifiman Sundara

Jako posiadacz podpowiem tylko że wiele radości da Ci wyjście o wysokim napięciu. Czym więcej V tym lepsze wysterowanie. Nie mylić z mW bo to V x A i czasem mniej mW z większym V dawało lepsze rezultaty niż klasyczne 2V i dużo A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności