Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki gra FPS / CS:GO


artur28721

Pytanie

Witam potrzebuje pomocy szukam odpowiednich słuchawek dla siebie tak jak już widać w temacie chodzi o grę cs'go zależy mi na dobrym pozycjonowaniu i wygodzie mogą być otwarte mój budżet to 1000zł. 

Ogólnie myślałem na tymi modelami: Beyerdynamic DT990/600 Edition I AKG K702 .
Powiem szczerze nie znam się dlatego piszę tego posta i wolę zaczerpnąć porady kogoś kto się zna.  Powiedzcie co myślicie o tych dwóch modelach i czy będą miały jakiś sens w grze Cs GO.
Dodam też że posiadam kartę dźwiękową : Sound Blaster Z bulk

Edytowane przez artur28721
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Potrzebujesz w FPSie jak największej sceny i bdb pozycjonowania na niej, do tysiąca akurat K712 Pro są pod tym względem prawdopodobnie najlepsze. Ja nie gram, słuchałem ich trochę w muzyce, natomiast sporo osób twierdzi, że są świetne do gamingu i słychać bardzo dobrze odległość i kierunek gdzie znajduje się przeciwnik.

Edytowane przez PeepingTom
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, PeepingTom napisał:

Potrzebujesz w FPSie jak największej sceny i bdb pozycjonowania na niej, do tysiąca akurat K712 Pro są pod tym względem prawdopodobnie najlepsze. Ja nie gram, słuchałem ich trochę w muzyce, natomiast sporo osób twierdzi, że są świetne do gamingu i słychać bardzo dobrze odległość i kierunek gdzie znajduje się przeciwnik.

Dziękuje bardzo za twoją wypowiedź poczekam jeszcze na wypowiedź innych forumowiczów zależy mi na dobrym kupnie ponieważ zmieniałem już kilkanaście razy słuchawki i żadne nie są trafione w punkt :( Jeszce raz dzięki za twoją propozycję i wypowiedź na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

K712 są dobre. Możesz kupować. DT990 też dobre, też możesz kupować, ten sam dobry poziom. Jeżeli masz konkretne wymagania co do słuchawek to najlepiej posłuchać przed kupieniem. Poza tym jeżeli dużo słuchawek grało u ciebie źle to problemem może być też po prostu karta dźwiękowa grająca słabo. Do cs:go i ogólnie gier nie trzeba dobrych słuchawek. Te gry realizują dźwięk w ten sposób że nie do zrobienia jest, żeby nie było słychać kierunkowości dźwięków wyraźnie i niekoniecznie na słuchawkach z dobrą sceną będzie lepiej. Będzie przede wszystkim przyjemniej i realistyczniej.

Edytowane przez Pioj
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

osobiście 990 600 ohm + za chwilę mógłbyś się zastanowić nad zmianą na evga nu pro ... 

powtórzę jeszcze najlepszą radę - spróbuj ich sam a nie czytaj w internecie - każdy ma inny słuch, gust i doświadczenia i będzie inaczej doradzał

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według mnie jedne i drugie dadzą ten sam efekt w grach fps, różnice są tylko takie że w beyerach jest więcej góry. Zastanawiam się tylko czemu wybierasz wersję 600 Ohm dt. Moim zdaniem to błąd bo do tej karty to raczej 32 Ohm bardziej pasują. Natomiast jeśli tylko możesz zrób to co radzili poprzednicy czyli weź do domu obie pary i posłuchaj ich w grze.

BTW moim zdaniem 712 i 702/701 pozycjonuja tak samo więc jeśli muzycznie nie ma to znaczenia to nie warto dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje wszystkim za podpowiedzi :) Ogólnie zastanawiam się teraz nad 702/701 albo akg k712 no i nad zmianą karty dźwięk ciężki wybór naprawdę ogólnie i tak będę zamawiać z internetu więc nie będę mieć możliwości aby je przetestować myślę że model 990/600 ohm odpada bo czytałem że za bardzo wyolbrzymiają pozycjonowanie szczerze nie znam się dlatego sięgam rady tutaj . Muzyki lubię sluchać ale nie jest to moim priorytetem dlatego chyba zostanę przy 702 lub 701 teraz muszę się zdecydować . A jakie karty dźwiękowe polecacie na modele 702 albo 701 ? 

Możecie mi jeszcze powiedzieć jaka jest różnica między 702 a k712 pro byłbym wdzięczny bo jest różnica cenowa a nie wiem czy opłaca się przepłacać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W większości sklepów internetowych możesz zwrócić towar więc jeszcze raz sugeruje przetestowanie kilku słuchawek i np. odesłanie tych które ci nie podpasują.

Na potrzeby fps możesz przyjąć że różnice między akg serii 7 będą nieistotne. W dużym uproszczeniu możesz przyjąć że 712  mają wiecej basu. Nie skreślaj też tych 990. Sprawdź po prostu wersje 32 Ohm.

Twojej karty nie znam ale grałem kiedyś w pubg na akg 702 podpietych to karty zintegrowanej z płytą i też dawały radę. Do odsluchu muzyki to proponowalbym może wymianę karty ale do fps - nie wiem czy usłyszysz te różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właściwie to układ dźwiękowy który wydobyłby pełen potencjał słuchawek wyszedłby cię ponad 2500zł więc ja raczej nie zwracałbym sobie tym za bardzo głowy. Zacznij od słuchawek. I nie, dt990 600ohm nie są złe, są tak samo niedoskonałe jak AKG seria 7xx ale nie zrażaj się - doskonałych słuchawek nie ma na dzień dzisiejszy w żadnej cenie. Nawet za 10, 20, 30 tysięcy, a nawet w zestawach za 100 000zł jest mnóstwo niedoskonałości które mogą sprawić że wprawne ucho nie da rady tego słuchać ;) Jeżeli różnica a cenie to problem to weź AKG 701, ten sam poziom a cena lepsza a są to słuchawki legendarne z hi-endowej trójki z lat dziewięćdziesiątych wciąż nieprześcignionej w pewnym sensie :)

Edytowane przez Pioj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności