Jump to content

Recommended Posts

Tym razem taki trochę rodzynek z segmentu kolumn, czyli Amphion One18 :)

"Przykładem na bardzo ciekawe kolumny podstawkowe z całą pewnością mogą być Amphion One18. Są one produkowane przez mało znaną u nas fińską firmę Amphion. "

https://hifizone.pl/recenzja-amphion-one18/

Miłego i do następnego! :)

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Swordfish_
      "Amphion Argon3S to podstawkowe kolumny fińskiego producenta, które w dużym przybliżeniu można by uznać za udomowioną i audiofilską wersję recenzowanych wcześniej na łamach hifizone.pl studyjnych monitorów One18. O ile przeznaczenie tych ostatnich było bardziej profesjonalne, to w przypadku serii Argon już sama chociażby stylistyka może zdradzić nieco inne predyspozycje."

https://hifizone.pl/recenzja-amphion-argon3s/

Zapraszam i pozdrawiam
    • By mrosin72
      Jeżeli ktoś byłby chętny to przekażę w dobre ręce fajne kolumny Usher Mini DMD 2.
      Udało mi się  po długim oczekiwaniu zdobyć Usher DMD-10, więc mniejsze sprzedaję. Grały u mnie kilka ładnych lat.
      Jestem pierwszym właścicielem - kupione bezpośrednio u dystrybutora Audiofast. Stan jest idealny, nigdy nie naprawiane ani nawet nie otwierane.  Nikt w domu nie pali.
      Mam do nich komplet wszystkich akcesoriów oraz oryginalne kartony.
      Odbiór do uzgodnienia - mogę też podwieźć do nowego właściciela. Oczywiście zapraszam na odsłuch.
      Cena wywoławcza 12,000 PLN, ale jak miałyby znaleźć nowe przytulne miejsce to do negocjacji.
      Jest w necie sporo entuzjastycznych recenzji polskich i zagranicznych - moim skromnym zdaniem kolumny są wybitne

• By De__Max
      Witam,
      Szukam zestawu czyli 4 głośników (każdy będzie w kącie) i subwoofer. Będą one służyły do słuchania muzyki, często głośnej. Niestety jestem zielony w tym temacie. Budżet to około 1000zł. Kolumny mogą być używane. Mój amplituner to stary Sony STR-DB840. Domek jest dosyć mały 2 piętrowy, więc muzykę będzie słychać chyba na każdym sprzęcie. Zależy mi na głośności i na jakości. DziękujE
    • By BitWolf
      Witam!
      Jakieś 2 miesiące temu zakupiłem zestaw Philips MCD708 i Technics SU-V5. Brzmi to całkiem nieźle ale trochę brakuje mi dołu (nie na tyle żebym od razu kupował subwoofer) + ten wzmacniacz (jak zakładam większość by była w tym przypadku) jest dwa razy większy od samych głośników, zajmuje dużo miejsca na biurku i się grzeje, a że nie robię jakichś krytycznych odsłuchów na głośnikach, bo głównie używam ich do oglądania filmów i po prostu puszczania muzyki podczas robótek w pokoju to zastanawiałem się czy by nie wymienić tego zestawu na jakieś aktywne monitory. Zostały mi przez wielu polecone JBL 305 i już byłem na nie zdecydowany, problem w tym, dowiedziałem się iż całkiem donośnie szumią... Nie chcę wracać do czasów korzystania z Technicsa EH750 więc wolałbym jednak coś co nie będzie ambitnie próbować symulować wiatru w pomieszczeniu. Macie może jakieś propozycje?
    • By PSYCHO
      Witajcie.

Główne założenia:
      - pokój prawie 12m2,
      - brak możliwości postawienia kolumn na podstawkach,
      - biurko 125 cm szerokości,
      - odsłuch z fotela komputerowego, albo centrum pokoju ( 2 m od biurka ),
      - muzyka - pop, chillstep, house, dubstep, trap, techno - generalnie pełna elektronika,
      - źródło - komputer stacjonarny, odtwarzanie ze Spotify.

Potrzebne wszystko do spięcia od zera.
      Moje typy to Koda EX-569T i subwoofer KODA SW-850 MKII. Preferowałbym jakiś amplituner z możliwością rozbudowy zestawu na przyszłość, czynnikiem warunkującym jest posiadanie bluetooth.

Budżet to jakieś 2000 zł z preferencją nie wydać więcej.

Jestem otwarty na propozycje, nad każdą usiądę i będę rozkładał na czynniki zaczytując wolny czas w internecie.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy