Jump to content

Meizu HiFi DAC pro - co oni zrobili?

Recommended Posts

• Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No właśnie co zrobiło Meizu?   To:   No i co?   No i nic, tak sobie to sprzedają za przeszło stówkę.   Leży i się że mnie śmieje w te święta. Walkman mi s

http://hd-opinie.pl/3122,aktualnosci,hidizs-s8-dacamp-triumf-miniaturyzacji-niesamowity-grzdyl.html

A tutaj recka analoga (do S8) od Tempotec z paroma porownaniami.  https://nobsaudiophile.wordpress.com/2020/03/15/tempotec-sonata-hd-pro-best-and-cheapest-high-fidelity-dac-amp-delicacy/

Posted Images

10 minut temu, SWoland napisał:

a jest duża różnica między zwykłą wersją Meizu a Pro? bo Pro nie mogę dostać a widziałem że była zwykła za 150

Wersja nie Pro nie ma asynchronicznego USB. Na tę chwilę pewnie najbardziej sensowne jest kupienie iBasso DC03

13 minut temu, Kuba_622 napisał:

Wersja nie Pro nie ma asynchronicznego USB. Na tę chwilę pewnie najbardziej sensowne jest kupienie iBasso DC03

a jak z mocą? dc03 czy meizu zwykłe? ogólnie mam LG v40 z qdac i planuje aune e1 ale ten dac w v40 włącza się tylko przy słuchawkach 50ohms:(

3 godziny temu, SWoland napisał:

a jak z mocą? dc03 czy meizu zwykłe? ogólnie mam LG v40 z qdac i planuje aune e1 ale ten dac w v40 włącza się tylko przy słuchawkach 50ohms:(

DC03 ma więcej mocy, ale Meizu też powinien wystarczyć na większość słuchawek dokanałowych. Może jednak najpierw kup słuchawki i przekonaj się, czy z telefonu nie grają wystarczająco dobrze, bo szkoda marnować kasę :)

• Like 2