Skocz do zawartości

Klub Miłosników MX-ów


yoshiru

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego maba - co do "połączenia" przy wtyczce Cresynów, to sie nie martwię. Problemem są za to w Cresynach luzy na styku kabelek - słuchawka (w dwóch parach mam tak w przypadku jednej słuchawki, w trzecim komplecie zarówno przy lewej, jak i prawej). Nie wiem czym te luzy są spowodowane i czy czasem nie wisi toto na "łysym" kabelku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja raczej nie gustuje w słuchawkach nausznych wole pchełki i dokanałówki, niemniej jednak dziękuję za rade być może w dalekiej przyszłości skorzystam.

 

edit:

 

Raczej niedalekiej bo już zamówiłem A3 Vedii, no i zobaczymy czy te słuchawki tak wymiatają :P

 

edit:

 

Ha ha miałem te badziewne SRSy i co? Parę tygodni po zakupie juz znalazły kupca z resztą tak jak odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
BTW to czy ktoś słuchał już MX51 ??

owszem i dla mnie sa swietne przedtedm mialem jak w sygnaturze thomsonki i panasonici i w odniesieniu do nich to poprostu poezja swietnie leza w uchu(ale dopiero po zalozeniu gabek) dzwiek piekny czuje sie przestrzen polecam jednym slowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jestem posiadaczem MX400, miałem okazję porównać je z innymi modelami, ogólnie mogę powiedzieć że słuchaweczki są niemal pancerne, przy zestawie mocny odtwarzacz+dobre gąbki można wygenerować bardzo dobry bas, jeśli chodzi o średnie i wysokie tony - jak dla mnie idealnie. O dziwo pod względem siły brzmienia niskich tonów są równe albo lepsze od dokanałowych philipsów (droższych!). O ile za bardzo nie wciska się ich w ucho - można słuchać godzinami, są wygodne. Jeśli od tych słuchawek przestanie się wymagać basu robiącego bitą śmietanę z mózgu - można być w 100% zadowolonym użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz trzeci kupiłem MX-400. Jestem zadowolony. Niestety jak się zepsują to będę musiał poszukać innego modelu skończyli ich produkcję. Poza tym popieram mego przedmówcę słuchawki są świetne i zadne brzęczenie że mało basu i za dużo góry nie strącą mnie z pantałyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ha ha miałem te badziewne SRSy i co? Parę tygodni po zakupie juz znalazły kupca z resztą tak jak odtwarzacz.

 

Kup sobie SRS-300... I taniej i lepiej.

 

Dzięki za poradę, ale chyba nie skorzystama dla mnie te SRSy to nic specjalnego, nie powaliły mnie, tzn grają cłakiem dobrze, ale bez zachwytów. Poza tym czytaj posty powyżej zanim napiszesz własny. Pozdrawiam. Produkty firmy Vedia są u mnie spalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o 300, a nie 200. Zorientuj się w temacie zanim coś napiszesz.

 

Jeżeli są tak samo grające to nie dziękuję, nie skorzystam. Żadnej Vedii softu nie umieją dopracować ciołki.

 

Edit: to już lepiej poleciłby kolega swoje Ultimate Ears

 

Edit: Sprubuję tych SRS300, ale nic nie obiecuje. W końcu słuchawki te nie mają żadnego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja mówię o 300, a nie 200. Zorientuj się w temacie zanim coś napiszesz.

 

Jeżeli są tak samo grające to nie dziękuję, nie skorzystam. Żadnej Vedii softu nie umieją dopracować ciołki.

 

Edit: to już lepiej poleciłby kolega swoje Ultimate Ears

 

Edit: Sprubuję tych SRS300, ale nic nie obiecuje. W końcu słuchawki te nie mają żadnego softu.

 

Kupiłem SRS 300 grają fenomenalnie, więc wycofuję się z tego co o tych słuchawkach plotłem. Co do mx400 to nie będą już produkowane. Za wszystkie złe słowa przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Nie wiem jak Blox Be3, ale MX z serii MXx80 grały świetnie (MX580, MX880 i MX980). Już MX580 grają znacznie lepiej od modeli MX400/MX500, a wyższe modele to szlifowanie tego dobrego grania. Pasmo jest wciąż bardzo wyrównane, ale w stosunku do starszych wersji jest dużo lepsze rozciągnięcie w górne i dolne rejestry. Jeśli podchodziły Ci MX400 ja bym brał pchełki Sennheisera, bo charakter jest taki sam. Próbowałem Yuinów PK2, SRS-300 i jakichś starszych AKG i zawsze najbardziej naturalnie grały Sennheisery (dotyczy tylko i wyłącznie pchełek!). Z obecnie produkowanych najwyższym modelem są MX585. Z recenzji na stronie Sennheisera wynika, że grają nieco lepiej od MX580.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z obecnie produkowanych najwyższym modelem są MX585" ?

 

985 się nie liczą ? , to też MX i grają zaj...cie ;)

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać mi umknęły ;). Zapewne grają lepiej od MX585, tak jak i MX980 grały lepiej od MX580 ;).

 

Dla mnie MX580 grały wystarczająco dobrze i wciągająco. MX880 to nieznaczny szlif, ale słyszalny, szczególnie na dłuższe słuchanie. Wciąż bardzo opłacalne. Za to MX980 były zdecydowanie za drogie, a różnica w stosunku do MX880 IMO nie była warta tak dużej różnicy w cenie.

 

Jeśli zamierzasz tylko od czasu do czasu po kilkanaście minut słuchać muzyki to może niewarto pchać się w coś powyżej MX585. W przeciwnym razie rozważ wyższy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi się temat pobudził, dzięki za propozycje Chłopaki.

@Play koniecznie Sennki

@Caleb Mój człowiek !

@Patrykus Wezmę to pod uwagę.

 

Ale najpierw muszę się zorientować jak to stoi cenowo bo mam zamiar kupić Sennki ale też doki niekoniecznie Sennheisera, ale to jest w innym temacie: http://forum.mp3store.pl/topic/126071-tu-se-stoje-przed-dylematem-ktore-senn-mx-wybrac-i-jeszcze-jedno-pytanie/.

Edytowane przez yoshiru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoshiru, możliwe, że ja mam słuch zwichrowany, ale mnie w niektórych utworach Senki 985 grają szerszą sceną niż AKG K 550, które też zresztą bardzo lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł"., chodzi o insekty, nie słuchawki :P

MUSISZ mieć od razu jedne i drugie ?

 

Kto szybko płaci, dwa razy płaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pat_net Wrzuć fotkę.

 

@patrykus Masz rację, ja jednak wybieram tak bym był zadowolony, a wiem że firmie Sennheiser można zaufać, jednak kupno pchełek za 300 zł to dla mnie zbyt wiele wolę te 300 zł przeznaczyć i na pchełki i na doki.

Edytowane przez yoshiru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności