Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa zdjęcia wspomnianego w ubiegłym roku Kruczka (2000-2007), jakie odnalazłem w Święta w albumach u rodziców. Sugerując się wyglądem salonu i kuchni, pochodzą one prawdopodobnie z lat 2003-2005. 

 

20210102_193622.jpg

 

20210102_193531.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.01.2021 o 16:37, adriano2510 napisał:

Dlatego pies jest najlepszym przyjacielem człowieka :) 

A byś się zdziwił ;)

obejrzyj całe, jest masa innych filmików.

 

Koty to nie psy, to są po prostu inne zwierzęta. 

 

Ale pisanie, że brak im empatii, przywiązania, że nie potrafią okazywać miłości czy współczucia opiekunowi to taka trochę całkiem nieprawda.

 

Wracam do domu to mam koncert i lawinę ocierania, przytulania i wskakiwania na kolana (nie nie są głodne, żona z reguła wraca z pracy 2-3 godziny przede mną i wtedy dostają michę).

Mam doła przychodzą, mruczą, przytulają się, niezawodnie, zawsze i bez wyjątku.

Wołają jak same chcą być głaskane.

 Także ten, tego. Trzeba je poznać, to nie psy, nie są ciapciakami, koty to indywidualiści. Jak rozpykasz charakter, a nie miałem styczności z dwoma kotami o całkowicie identycznym zestawie zachowań, to nie są w stanie Cię zaskoczyć.

 

Psy też są wspaniałe, ale inne, są łatwiejsze w "w obsłudze" ;) 

 

I pisanie, że jedne zwierzęta są lepsze od drugich jest... No dziecinne trochę jest ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty to bezużyteczne, niewdzięczne i złośliwe sierściuchy. Każde zwierze jest lepsze niż pchlarz. Samotne kobiety które nie potrafią znaleźć miłości swojego życia próbują zastąpić ją kotem.

  

23 minuty temu, brunnerius napisał:

Wracam do domu to mam koncert i lawinę ocierania, przytulania i wskakiwania na kolana (nie nie są głodne, żona z reguła wraca z pracy 2-3 godziny przede mną i wtedy dostają michę).

Mam doła przychodzą, mruczą, przytulają się, niezawodnie, zawsze i bez wyjątku.

Po prostu wycierają w ciebie brud tam gdzie same nie mogą dosięgnąć i wyczyścić

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacmiszcz92 napisał:

Koty to bezużyteczne, niewdzięczne i złośliwe sierściuchy. Każde zwierze jest lepsze niż pchlarz. Samotne kobiety które nie potrafią znaleźć miłości swojego życia próbują zastąpić ją kotem.

o bosz... :D widzę, że jakaś Cię dla kota zostawiła :D nie dziwię się, ogrom pozytywnej energii bijący od Ciebie może faktycznie być trudny do wytrzymania :D 

ROTFL

Stary, walerianki?

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacmiszcz92 napisał:

Trafiłeś w sedno... no prawie. Kiedyś zagadała do mnie taka kociara. Na szczęście w porę się zorientowałem, nie dałem się poderwać i uciekłem zanim okociła 😺

Grunt to zareagować w porę :D 

Nie każdemu się musi to co innemu każdemu podobać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, brunnerius napisał:

A byś się zdziwił ;)

obejrzyj całe, jest masa innych filmików.

 

Koty to nie psy, to są po prostu inne zwierzęta. 

 

Ale pisanie, że brak im empatii, przywiązania, że nie potrafią okazywać miłości czy współczucia opiekunowi to taka trochę całkiem nieprawda.

 

Wracam do domu to mam koncert i lawinę ocierania, przytulania i wskakiwania na kolana (nie nie są głodne, żona z reguła wraca z pracy 2-3 godziny przede mną i wtedy dostają michę).

Mam doła przychodzą, mruczą, przytulają się, niezawodnie, zawsze i bez wyjątku.

Wołają jak same chcą być głaskane.

 Także ten, tego. Trzeba je poznać, to nie psy, nie są ciapciakami, koty to indywidualiści. Jak rozpykasz charakter, a nie miałem styczności z dwoma kotami o całkowicie identycznym zestawie zachowań, to nie są w stanie Cię zaskoczyć.

 

Psy też są wspaniałe, ale inne, są łatwiejsze w "w obsłudze" ;) 

 

I pisanie, że jedne zwierzęta są lepsze od drugich jest... No dziecinne trochę jest ;)

Nie myślałem, że takim wpisem mogłem kogoś urazić :) Nikt tu nie pisał, że jedne są lepsze od drugich! Proszę nie nadinterpretować :D Tym bardziej, że sam jestem kociarzem i stronę wcześniej wysłałem zdjęcia swojego Leona.

Ameryki raczej nie odkryłem a porównałem statystycznego psa do statystycznego kota. Współczucie i oddanie to cechy, zarezerwowane dla psów i z tego co wiem potwierdza to nauka, wiele przeróżnych badań. Koty mają inne wspaniałe cechy dlatego bardziej lubię kociaki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adriano2510 napisał:

Nie myślałem, że takim wpisem mogłem kogoś urazić :) Nikt tu nie pisał, że jedne są lepsze od drugich! Proszę nie nadinterpretować :D

Ależ ależ chwila chwiluniunia!

Ja urażony?? Nigdy!

Proszę nie nadinterpretowywać :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 18:13, Tytus1988 napisał:

Kolejność spania na właścicielu musi być zawsze zachowana ;)

I na prawdę zachowują grzecznie kolejność? Jak mieliśmy dwa koty to zawsze była konkurencja, który położy się bliżej twarzy, żeby być najważniejszy. :D

 

10 godzin temu, domil napisał:

Ale odkąd pojawiła się koleżanka zmieniły się zwyczaje.

Oj pamiętam czasy, jak jeszcze żył nasz poprzedni kot i mieliśmy już młodego Benka, dosłownie zawsze układali się w Yin-Yang jak spali. Komicznie i słodko zarazem to wyglądało. :)

 

@bigmaras gustowny komin, idealnie kontrastuje z kolorem sierści. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bigmaras napisał:

 

hmm, tak na prawdę to Osti zawinęła mojej starej przed wyjściem i tak już został. Akurat w doborze kolorystycznym to u mnie nie najlepiej 😂

Dobrze, że nie świeci złotem jak pokrętła w dapach Ibasso 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności