Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.09.2021 o 16:47, Najner napisał:

Po moich ostatnich zakupach audio w domu się nie przelewa, więc zagoniłem kota do roboty w call center.

SmartSelect_20210916-164513_Gallery.jpg

 

 

Długo jednak darmozjad nie wytrzymał.

SmartSelect_20210916-164527_Gallery.jpg

 

Widać, że wkrótce zapewne zaczął słuchać muzyki na nich i się trochę rozmarzył 😉👍

 

W dniu 16.09.2021 o 22:11, Seler666 napisał:

e40115f9d24c5b356e3b59d781fce77d.jpg
0645176a3892a263f429f27c5d45e533.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Moje również wychodzą z założenia, że wszędzie dobrze... ale na/przy mnie najlepiej 😉

 

20210919_132344.jpg

 

@paratykusto prawda, że odpowiednia pozycja do spania to podstawa 😉

 

Dziękuję Wam za podzielenie się pięknymi zdjęciami Waszych czworonożnych przyjaciół 👍🐱🐱🐶

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Taki ok. 15 lat temu pożarł moje nowe spodnie i prawie odgryzł pół uda. Ale udało się przeżyć :) 

P.S. To zdjęcie przypominało mi, że jutro przywiozą do mnie ekogroszek :( 

Nie wiem z kim miałeś 15 lat temu spotkanie i czy to był niedźwiedź czy czupakabra ale to drugi Dogue de Bordeaux u mnie i te psy mają w sobie tyle agresji że niedawno pogryzł mi go York na spacerze , tak więc no ten tego🤣

 

No chyba że zaatakowałeś właściciela lub ten piec na eko groszek rozszarpał te spodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bigmaras napisał:

@wegiel21 moja gwiazda w wieku 10 miesięcy dopytująca się w knajpie co jest z tym stekiem... 🤣

 

rN7XNsM.jpg

No jak steak za mały dla niej to trudno aby nie pytała co jest nie tak ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sierpniu został znaleziony, miał może miesiąc lub dwa 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go znaleziono mieścił się na dłoni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Rafacio napisał:

Daję plusa, ale te szelki to mu zdejmij, jak są niepotrzebne. Chodzisz z nim na spacery? Jeśli tak to jak jest?

Jeśli zakładamy, że kot będzie "mobilny" - szelki to mus i warto przyzwyczajać go od małego.

Mój bardzo często jeździ ze mną nad morze (z południa Polski). Teoretycznie mógłbym go cały czas trzymać w transporterze przez te 7-8 godzin, ale to trochę ... sami wiecie.

A tak to na każdym postoju zapinam go gdzieś na MOP-ie do ogrodzenia przy trawie na 6-metrowej lince i sobie zwiedza okolicę, a jak czas mnie nie goni to sobie razem chodzimy.

W domu, kiedy sygnalizuje, że chce do ogrodu ( nie jest kotem puszczanym "luzem" na dwór ) to w momencie kiedy zobaczy szelki w mojej dłoni, zapiernicza od razu na parter i wisi na klamce drzwi wyjściowych. Jak podchodzę to sam się kładzie i nadstawia głowę żeby jak najszybciej założyć szelki. Mruczy przy tym jak szalony i jest zachwycony.

Tak więc w jego przypadku szelki kojarzą się z czymś baaardzo przyjemnym.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rafacio napisał:

Nie pomyślałem o takim czymś szczerze mówiąc.

Ja jestem zagorzały "psiarz" ale ze względu na to, że czasami całe dnie musiałby siedzieć w domu sam, wybrałem rok temu kota, bo kuweta i nie nudzi się sam w domu. Nie piszczy też o 5 rano na dwór,ani o 23-ej kiedy ja sobie akurat na Forum siedzę i słucham muzyki 😉 Przyuczany do szelek i smyczy był później niż 2 koty córki, ale zachowuje się na tych "przyrządach" najlepiej. Myślę, że to cechy osobnicze plus to, że ma świra na moim punkcie. Ze mną na smyczy chodzi prawie jak pies, ale rodzinki to już tak nie słucha 😉

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tommy66 dziękuję za zamieszczenie informacji o produktach niebezpiecznych dla naszych zwierząt!👍

 

W dniu 1.10.2021 o 15:09, Jaro54 napisał:

IMG-20211001-WA0000.jpg

IMG-20211001-WA0001.jpg

 

Kotek jest naprawdę cudowny😍 Dziękuję za zamieszczenie jego pięknych zdjęć!👍

 

Pozostając w temacie kotów... Nico i wieczorna iluminacja🐱 :)

 

20211003_171444.jpg

 

I dla odmiany dwie błękitno-złote ary🦜🦜😉

 

20211005_140828.jpg

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdjęcie z '89 roku poddane rekoloryzacji z kochanym psem moich Dziadków, Dżekim i trzymaną przeze mnie małą kaczka🐶🦆🌞 Siostra z Babcią bacznie obserwowały, abym nie zrobił jej przez przypadek krzywdy :)

 

20210922_213433.jpg

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988to ty młodzik, moje potomstwo wtedy miało 3 lata :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 dziękuję, chociaż już i tak coraz bliżej 40ki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zapomniałem kiedy 40-stka była ;) 50% więcej 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności