Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.02.2023 o 14:01, Rafacio napisał(a):

Masz nadal rękę w całości? Bo Nico nie wygląda jakby miał to puścić płazem.

 

Jak najbardziej wszystko jest w porządku 😉👍 Nico lubi podawać łapkę, chociaż czasami potrafi mocniej, nawet z pazurkami chwycić🐱😉

 

20230224_132219.jpg

 

20230224_132053.jpg

 

@Gracjan widzę, że Tymek przygotowuje się do większej wyprawy :) Super ujęcie!😀@RadekBe też posiada piękne kociaki 😉

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tytus1988 napisał(a):

 

Jak najbardziej wszystko jest w porządku 😉👍 Nico lubi podawać łapkę, chociaż czasami potrafi mocniej, nawet z pazurkami chwycić🐱😉

 

20230224_132219.jpg

 

20230224_132053.jpg

 

@Gracjan widzę, że Tymek przygotowuje się do większej wyprawy :) Super ujęcie!😀@RadekBe też posiada piękne kociaki 😉

A Nico widzę wrócił z podróży i leżakuje 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tytus1988 napisał(a):

 

Jak najbardziej wszystko jest w porządku 😉👍 Nico lubi podawać łapkę, chociaż czasami potrafi mocniej, nawet z pazurkami chwycić🐱😉

 

20230224_132219.jpg

 

20230224_132053.jpg

 

@Gracjan widzę, że Tymek przygotowuje się do większej wyprawy :) Super ujęcie!😀@RadekBe też posiada piękne kociaki 😉

 

Obiecuję, że po powrocie z urlopu pyknę obu kociakom odpowiednie fotki :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2023 o 15:59, Gracjan napisał(a):

A Nico widzę wrócił z podróży i leżakuje 😄

 

Leżakowanie zdecydowanie lubi niezależnie od tego, jak bardzo jest zmęczony/wypoczęty oraz niezależnie od pory dnia 😉

 

20230212_091922.jpg

 

20230208_213020.jpg

 

@RadekBe  doskonale :)) Miłego urlopu i pozdrawiam! :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tytus1988 napisał(a):

Leżakowanie zdecydowanie lubi niezależnie od tego, jak bardzo jest zmęczony/wypoczęty oraz niezależnie od pory dnia 😉

Myślę, że byśmy się dogadali z Nico. Mam tak samo.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafacio jestem przekonany, że byście się dogadali😉 Wraz z Nico serdecznie zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze. Gdybym miał na koncie odpowiednią ilość pieniędzy, pozwalającą mi do końca robić to co robi Nico na powyższych zdjęciach to właśnie to bym robił.

A na razie dostałem propozycję z pewnej czołowej w branży firmy by zostać ich serwisem fabrycznym na północną Polskę, ale po przemyśleniu odmówię. To nie dla mnie. Zbyt to by mnie oddaliło od ideału z powyższych zdjęć. Ale przynajmniej wiem, że w mojej branży jestem najlepszy na Pn.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tytus1988 napisał(a):

Pozostając w temacie 😉

 

20230301_150922.jpg

 

20230301_150904.jpg

"Takiemu to dobrze takiemu dobrzeSzacunek zaszczyty powagaTakiemu to dobrze takiemu dobrzeOn rządzi poleca wymaga"

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafacio mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży! 🙂👍

 

17 godzin temu, marek_m napisał(a):

 

Kot taki duży czy kanapa mała 🤣🤣🤣

 

Muszę przyznać, że zarówno jedno, jak i drugie😅 Wieczorem jednak wybiera trochę większą, gdzie może się swobodnie położyć na wznak, jak uczynił to na wykonanym wczoraj zdjęciu 😅

 

20230303_094234.jpg

 

@Lord Rayden ta strofa jest doskonałym dopełnieniem powyższych zdjęć🙂👍🥇 Szczególnie zgadzam się z ostatnim wersem 😅

 

A jeśli jesteśmy przy kocich tematach... 🐱🐱😉

 

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Thanks 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję spotkać się z kotem Maine Coon. Siedzę spokojnie na krzesełku u klienta, walczę z urządzeniem, a tu nagle wchodzi On. W pierwszej chwili myślałem, że jakiś ryś się dostał do domu i trochę niepewnie się poczułem, ale patrzę ma ogon. No to nie ryś. Przyszedł akurat "właściciel" i się dowiedziałem któż to zacz. Ze mnie taki kociarz jak audiofil. Jako audiofil nawet nie wiem, jak zwie się szef Ultrasonre, tak jak kocham koty i ogólnie zwierzaki, to na rasach się nie wyznaję wcale. Nie jest mi to do niczego potrzebne. No psiaków kilka ras rozpoznam. Ach ten Maine Coon. Ten ważył 11kg więc wiecie - duży.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie pięknych czworonożnych przyjaciół!😀🐱🐶💛

 

@RadekBe  cudowna drużyna 😀 Widzę, że też podobnie jak Nico preferują wypoczynkowe formy aktywności 😉 Bardzo się cieszę i gratuluję zakupu Susvar! 😉👍🥇 Piękne są :))

 

@Karkolomny wspaniały Psiak z Kawalera 😀 Nico też lubi wypoczywać przy nogach 😉

 

20230309_141634.jpg

 

20230309_141827.jpg

@Gracjandziękujemy i życzymy miłego popoludnia! 🌞

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał(a):

Macie pięknych czworonożnych przyjaciół!😀🐱🐶💛

 

@RadekBe  cudowna drużyna 😀 Widzę, że też podobnie jak Nico preferują wypoczynkowe formy aktywności 😉 Bardzo się cieszę i gratuluję zakupu Susvar! 😉👍🥇 Piękne są :))

 

@Karkolomny wspaniały Psiak z Kawalera 😀 Nico też lubi wypoczywać przy nogach 😉

 

20230309_141634.jpg

 

20230309_141827.jpg

@Gracjandziękujemy i życzymy miłego popoludnia! 🌞

 

Dzieki @Tytus1988,  tak koty domowe kiedy są już tak aktywne w tym wieku. Choć figurę trzymają, w przeciwieństwie do nas :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RadekBe napisał(a):

 

Dzieki @Tytus1988,  tak koty domowe kiedy są już tak aktywne w tym wieku. Choć figurę trzymają, w przeciwieństwie do nas :).

 

Chyba Ty🙂 Mój kundel nabity ...same mięśnie, zero tłuszczu, kondycja młodzika... jak jego pan 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności