Skocz do zawartości

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Drodzy Koledzy za wyrazy wsparcia w tych trudnych chwilach, także przesyłanych innymi drogami!🙏 Bardzo to doceniam!🥇 Jesteście wspaniali!

 

@Rafacio dziękuję za podzielenie się pięknym zdjęciem Buby! 👍🥇 Życzę Wam dużo zdrowia i przesyłam serdeczne pozdrowienia!🍀

 

@Bednaardziękuję!🙏 Jest to zawsze bardzo bolesne i chciałoby się, aby to nigdy nie nastąpiło... albo jak najpóźniej. Z drugiej strony im dłużej jest z nami, tym bardziej jesteśmy zżyci. Po odejściu zawsze pozostaje pustka. Bardzo mi brakuje tego, że jak siadam wieczorem na tapczanie, nie ma jej po chwili na kolanach, ani nie szturcha mnie delikatnie główką, dopraszając się o głaskanie... do tej pory towarzyszyła mi na prawie każdym kroku :(( Nico też tęskni, bo trzymali się razem, była jego towarzyszką zabaw (czasami zdarzyło się im też coś zrzucić podczas radosnych harców - 'kropelka' była w pogotowiu), chociaż ostatnie dni były cieżkie ze względu na guza mózgu i wynikające z tego powodu nieprzewidywalne zachowanie Majki. Niestety, cierpienie jest nieodłącznym elementem życia i trzeba się pogodzić ze stratami, chociaż bywa to trudne.

 

Była wspaniałą kotką, bardzo empatyczną (potrafiła zawsze doskonale ocenić mój nastrój, patrząc głęboko w oczy i odpowiednio zareagować), troskliwą, radosną, chociaż potrafiącą dać czasami do zrozumienia, że coś jej nie odpowiada. Wtedy nie obywało się bez smakołyka i znów było wszystko dobrze...

 

Naprawdę wprowadziła w moje życie dużo radości i nie wyobrażam sobie, aby jej nigdy ze mną nie było. Smutek minie, a wspaniałe wspomnienia pozostaną na zawsze💛 Jest mi także lżej po tym, jak Siostra (od niej ją otrzymałem) podziękowała mi za zapewnienie Majce szczęśliwego życia.

 

Lumii_20221026_084251116.jpg

 

20221025_094829.jpg

 

20221025_130326.jpg

 

Również przesyłam dla Was najserdeczniejsze pozdrowienia, życząc wszystkiego co najlepsze!🍀

 

 

  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Tytus1988 stary, przykro mi przeprzykrze. Ale wiesz, że koty tak naprawdę nigdy nie odchodzą? Za chwilę wróci do Ciebie w innym kolorze, może z czymś między nogami... ;)

Znaczy się, pustego miejsca w sercu żadne inne futro nie wypełni, ale może zająć puste miejsce przy misce, na kanapie, obok Nico... Na Twoich kolanach... 

Edytowane przez brunnerius
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brunneriusdziękuję!🙏 W przyszłości na pewno ktoś do nas dołączy (chociaż nie wcześniej niż po ponad roku).

 

20221109_080822.jpg

 

Nico czas choroby Majki bardzo mocno przeszedł i bardzo bałem się także o niego. Staram się jak najwięcej czasu jemu poświęcać (szczególnie na zabawy), aby doszedł do siebie. Dobrze, że go mam, bo dzięki temu mnie też było łatwiej. 

 

Wzajemnie się wspieramy i jest już dużo lepiej. Poniżej kilka ujęć z ostatnich dni🐱

 

20221109_081712.jpg

 

20221026_144620.jpg

 

20221107_113545.jpg

 

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, kurop napisał(a):

Wrobili mnie...

 

H4Gh0s_HvplCwAfJXa6p3qvrHsDGCML3nvsU8cIP

Już widać przywiązanie i miłość  do końca jego życia  🥰

 

IdzRjp2_d.webp

Edytowane przez mrbudyn
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hubercik12311 @kurop wspaniali domownicy! 🙂👍

 

A do mnie dzisiaj trafił taki upominek prosto z Laponii z serdecznymi pozdrowieniami od nowego Pomocnika św. Mikołaja, który dawał mi szczęście przez wiele lat... a od teraz będzie dzielił się nim z innymi❤🐱🎑🍀🎄🎁🎀 

 

20221206_175043.jpg

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafacio najważniejsze, aby wszystko było z nią dobrze!👍🍀

 

Natomiast u nas niedawno było otwarcie LIDLa i dla Nico sprawiłem drobną atrakcję w postaci balonu 🐱🎈😉

 

20221212_095625.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20221223_104928.jpg

 

20221223_104237.jpg

 

Wypatrując Świętego Mikołaja❄🎄🎅 :)

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tytus1988 napisał(a):

@zdzichon też mnie zaskakuje to, jak Nico potrafi być zadowolonym przebywając w tak mało wygodnych miejscach. Przypisuję to jego dość kurpulentnej posturze i miękkiemu tłuszczykowi, który go zabezpiecza przed twardością powierzchni😉

 

@turek2001 piękna! 🙂👍

 

Natomiast w tym roku Święty Mikołaj oraz jego nowy Pomocnik pomyśleli poza smakołykami o odpowiednim legowisku dla Nico, które przy okazji łączy w sobie funkcje drapaka 😉🎄🎁🐱🎅 Szczęście jest ogromne 

 

20221228_095242.jpg

 

20221229_121053.jpg

Nico to szlachcic....musi mieć wygodne leże.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności