Skocz do zawartości

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

@Corvin74z tego, co widzę Rico ma dużo wspólnego z Nico😉 Wspaniały kot! :)

 

Lumii_20220816_115604887.jpg

 

@Zychootak bywa najczęściej. Jak miałem ratlerka Czarka (kochany psiak), to też był niewielki ciałem, ale wielki duchem i to było słychać😉 Piękny pies! :)

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2022 o 12:02, Tytus1988 napisał:

@Corvin74z tego, co widzę Rico ma dużo wspólnego z Nico😉 Wspaniały kot! :)

 

Lumii_20220816_115604887.jpg

 

@Zychootak bywa najczęściej. Jak miałem ratlerka Czarka (kochany psiak), to też był niewielki ciałem, ale wielki duchem i to było słychać😉 Piękny pies! :)

Właśnie przeczytałem że biedny Nico to według uczonych gatunek obcy (Alien ?) oraz gatunek inwazyjny (bohater Dnia Niepodległości ?). Nawet UE się nim zajmuje. Znowu pieniądze wydają na g... Za zdrowie Nico i kociej społeczności - duży łyk kawy !!!!

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Raydendziękuję za wieści w tej sprawie!😉👍 Raczej nie podejrzewam go o skłonności inwazyjne, ale jeśli chodzi o gatunek obcy... po tym, gdzie ostatnio bywa, to muszę się zgodzić 👽Poza tym chyba w końcu udało się jemu znaleźć najwygodniejsze legowisko ☁️🐱☁️😅

 

Lumii_20220820_114415646.jpg

 

 

@krzpiękny kociak!😉👍

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafacionie należy tego wykluczyć😅 Nico też poluje na owady - szczególnie na chrząszcze. 

 

Tym razem zdjęcie wesołej gromadki z działki moich rodziców - Panterka... 

 

Lumii_20220823_115710199.jpg

 

Lumii_20220823_115727112.jpg

 

Lumii_20220823_120028734.jpg

 

20220823_115638.jpg

 

i jej kocięta 🐱🐱🐱🌿😉

 

Lumii_20220823_115940605.jpg

 

Lumii_20220823_120059047.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden daj spokój. Nie bądź taki serious. To jest Luna, szalona i urocza kotka mojej córki. Prezentowała swoje pomysły w tym wątku już kilka razy. Nic złego jej się nie dzieje.

Chyba nie wziąłeś tego dosłownie co? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, deadman42 napisał:

@Lord Rayden daj spokój. Nie bądź taki serious. To jest Luna, szalona i urocza kotka mojej córki. Prezentowała swoje pomysły w tym wątku już kilka razy. Nic złego jej się nie dzieje.

Chyba nie wziąłeś tego dosłownie co? 😂

No mam nadzieję. Ufff

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988 zgadza się. Często asystuje w kuchni i chce być w centrum zainteresowania. Ale z tą patelnią to już przegięła he, he.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deadman42Nico też miewa różne ciekawe pomysły, których często nie zdążę uchwycić aparatem😉

 

Podczas obecnych upałów często wybiera chłodne miejsca i pod tym względem numerem jeden jest dla niego wanna 😉

 

Lumii_20220827_120816163.jpg

 

Natomiast jak robi się trochę chłodniej... docenia bliskość Majki ;)

 

20220827_121900.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze.

Mój mały maltańczyk, złapał dwa kleszcze i po dwóch dniach od zdjęcia ich z ciałka trafił do weterynarza z objawami choroby. Po morfologii krwi, diagnoza, babeszjoza. Maraton zastrzyków, kroplówek. Spora szansa na wyleczenie. 

Oglądajcie swoje maluchy. Kleszcze atakują.

 

Dobrej nocy. 

  • Like 2
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu, po założeniu opaski forresto dla mikro psów. Grey trafił do weterynarza i trzy dni dostawał kroplówki bo zatruł się chemią z obroży. Pies waży 2kg i nie może mieć opaski przeciw insektom. To samo z zakraplaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roo_Volt najważniejsze, że udało się w porę zareagować i z małym jest już wszystko dobrze👍

 

@rfzb dziękuję za podanie nazwy preparatu!👍

 

Panterka chodzi w różne miejsca, więc na pewno się przyda, aby była bezpieczna 🌱🐱🌱

 

20220907_121306.jpg

 

20220906_135052.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności