Skocz do zawartości

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

Wybacz i przekaż najlepsze, spóźnione życzenia 🎁 Wnioskuję po zdjęciu, że prezent musiał świetnie smakować, jak został tylko korek 😁 Tak z ciekawości zapytam... czy było białe, czy różowe? 😉

Wielkie dzięki w imieniu Lokiego. Różowe, żona takie lubi. Z korka zostało tyle... stracił głowę ;) Ja uczciłem upolowanym Złotym Bażantem  :) 

 

IMG_0650.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roo_Voltbądźmy dobrej myśli 😉

 

@The Grand Wazoo dziękuję za odpowiedź🙂👍 

 

W dniu 2.07.2022 o 14:07, MichalZZZ napisał:

Już myślałem, że pakazujesz klocka, że Ci pies na lapka narobił 😅

 

😅👍

 

@Barbartek piękna gromadka kociaków! :) Dziękuję za zamieszczenie ich zdjęcia! 

 

Z mojej strony również porcja słodyczy na początek tygodnia 😉

 

20220628_163737.jpg

 

20220630_151152.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HappyBlack śliczny sznauceropodobny :)

@Barbartek słodkie kociaki :)

No to ja wzorem Waszym i podobnie jak @Tytus1988 wrzucę mała porcję słodyczy w wykonaniu mojej Anandi:image.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HappyBlack piękny psiak!🙂👍

@BednaarAnandi jest przeurocza! Dziękuję za podzielenie się jej zdjęciem! 🙂👍

 

Z mojej strony ostatnie zdjęcie Majki podczas popołudniowego wylegiwania się przy mnie 😉

 

20220706_160148.jpg

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988 Rozkoszny ten Twój Nico :) Wczoraj zabezpieczyliśmy balkon siatką i teraz nasze koty mogą tam wychodzić i korzystać ze świeżego powietrza. Spodziewałem się szału radości i poszukiwania drogi ucieczki, a tu niespodzianka: Filemon ostrożnie, ale z coraz większym zaciekawieniem obserwuje otoczenie, zaś Anandi... po prostu się boi - a lubi przecież obserwować podwórko z okna i wydaje śmieszne odgłosy, gdy widzi ptaki, szczególnie sroki - coś w rodzaju drżącego miauczenia.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bednaar dziękuję w imieniu Nico za komplement🐱👍😉

 

Przyznaję, że początku też myślałem o zabezpieczeniu całego balkonu siatką (szczególnie jak Nico był mały i mógł się przecisnąć, bo Majce raz zdarzyło się ześlizgnąć do sąsiadki, mieszkającej na parterze), ale ostatecznie zdecydowałem się na zabezpieczenie do wysokości barierek. Na szczęście upadków żaden z nich nie odnotował.

 

Lumii_20220725_110043629.jpg

 

Przeważnie obserwują okolicę pomiędzy barierkami, a czasami decydują się na oglądanie w taki sposób 😉

 

20220725_105513.jpg

 

Jak zobaczą ptaki, to też wydają podobne odgłosy:)) Świetnie, że też mają teraz okazję, aby przebywać na świeżym powietrzu. Na pewno z czasem się oswoją i będzie je ciężko sprowadzić do mieszkania:))

 

Miłego dnia!🌞🎶

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tytus1988 napisał:

Przyznaję, że początku też myślałem o zabezpieczeniu całego balkonu siatką (szczególnie jak Nico był mały i mógł się przecisnąć, bo Majce raz zdarzyło się ześlizgnąć do sąsiadki, mieszkającej na parterze), ale ostatecznie zdecydowałem się na zabezpieczenie do wysokości barierek. Na szczęście upadków żaden z nich nie odnotował.

Hmm... Ja bym na Twoim miejscu jednak się obawiał i zabezpieczył balkon wyżej. U mnie jest tak mniej więcej do wysokości sufitu (ok. 2,70 m), ale i tak uważam, że powinna być jeszcze siatka od góry... jednak żona uważa inaczej - i chyba na razie ma rację - od góry mamy tylko coś w rodzaju leżącej drabiny. Koty na razie się nie wspinają, ale znam potencjał tych zwierząt. Wczoraj byliśmy z żoną w zoo i stwierdziliśmy, że nasza Anandi skacze jak małe małpki np. tamaryna cesarska ;) Albo jak wiewiórka.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zdzichon napisał:

Moja się Kung fu uczy w wolnym czasie

 

image.png

 

Widać, że świetnie jej idzie😉👍 Super zdjęcie!🥇

 

@Bednaar dziękuję! Też brałem to pod uwagę po tym incydencie sprzed ponad siedmiu lat, ale Majka już od tego czasu więcej nie wyszła poza barierki balkonu. Nico natomiast nie był tym nigdy zainteresowany, bo jest mało skoczny i jedynie lubi obserwować.

 

Bardzo lubi ją oglądać, będąc u mnie na rękach 😉 Poza tym mam wrażenie, że świeże powietrze działa na niego dość usypiająco 😉

 

20220726_104324.jpg

 

Mam nadzieję, że Anandi z Filemonem nie będą próbowali się przedzierać i zabezpieczenia będą skuteczne👍 @domil też ma podobne zabezpieczenie, ja u Ciebie, bo Kotełka z Ksawerym są również bardzo ruchliwi i lubią się wspinać :)

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Melancholikjest naprawdę przepiękna! :) Też mi wygląda na to, że Nico to jej krewny... z linii brytyjskiej 😉

 

20180720_114445.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafacio według mnie i tak udało się wykonać świetne zdjęcie!🙂👍🥇

 

Nie jest to łatwe, o czym miałem się okazję przekonać wykonując poniższe ujęcie, aby uchwycić, jak Nico leży na mnie o poranku 😉

 

20220713_081131.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2022 o 11:51, Tytus1988 napisał:

@Rafacio według mnie i tak udało się wykonać świetne zdjęcie!🙂👍🥇

 

Nie jest to łatwe, o czym miałem się okazję przekonać wykonując poniższe ujęcie, aby uchwycić, jak Nico leży na mnie o poranku 😉

 

20220713_081131.jpg

 

Już wiem skąd go kojarzę :D

 

a41Xg6d_460swp.webp

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@espe0 to zdjęcie jest rewelacyjne!😅👍 Chyba brytyjczyki mają to do siebie, że są takimi "kocimi zawodnikami MMA"😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności