Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

@MrBrainwash również bardzo dziękuję za życzenia! 🙂👍

 

Z pozowaniem był drobny problem i okazało się konieczne kilka podejść, aby zajął odpowiednią pozycję do zdjęcia... a przede wszystkim nie ruszał się, a także nie poświęcał zbyt dużej uwagi zawartości koszyczka :)) 🐣

 

20220416_174026.jpg

 

20220416_174119.jpg

 

20220416_173914.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Najnercudny psiak, a także koty🙂🐱🐱🐱🐶

 

Majka z Nico przesyłają dla Was majówkowe pozdrowienia!😽😽🌞🍀

 

20220430_204304.jpg

 

Lumii_20220430_205114197.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.Mam na imię Filemon urodziłem się miesiąc temu i czekam na mój nowy domek jak tylko zacznę sam jeść🙂😼❤️

Ps.Idzie do mnie😉

filemon.jpg

Edytowane przez Melancholik
  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Melancholik Przyznaję, że gdybym miał większe mieszkanie, z ogromną przyjemnością przyjechałbym po Filemona, aby dołączył do naszej gromadki.

 

Trochę nam z tego powodu smutno, ale jesteśmy pewni, że na pewno znajdzie wspaniały dom i będzie szczęśliwy🐱🏘❤🌞🍀 Szczerze tego życzymy!❤

 

 

20220504_193409.jpg

 

20220502_182721.jpg

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2022 o 20:37, Melancholik napisał:

Cześć wszystkim.Mam na imię Filemon urodziłem się miesiąc temu i czekam na mój nowy domek jak tylko zacznę sam jeść🙂😼❤️

Wujek Filemon pozdrawia młodszego imiennika :) Śliczny, ale niestety w moim domu panuje teraz - jak to moja Żonka okresliła - "przezwierzęcenie": 2 koty, 2 psy, papuga nimfa, kanarek, akwarium z rybkami plus oczko wodne w ogrodzie - też pełne ryb :)

image.jpeg

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian @Roo_Volt  powiedziałbym, że niczym bliźniacy 😉👍 Wspaniałe psiaki🐶🐶

 

Nico też uznał, że są bardzo podobni i jak ich zobaczył, aż usiadł z wrażenia😉

 

20220507_082834.jpg

 

@Bednaar Twój Filemon jest bardzo uroczy🙂👍 Moje też teraz korzystają z pięknej pogody i wylegują się na świeżym powietrzu🌤 Czy mógłbym poprosić Ciebie o zamieszczenie zdjęć wspomnianych domowników? Z góry dziękuję! 🙂

 

Życzymy miłego dnia 🙂🐱🐱🌞

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tytus1988 napisał:

Czy mógłbym poprosić Ciebie o zamieszczenie zdjęć wspomnianych domowników?

Już zamieszczałem w tym wątku, ale specjalnie dla Ciebie to powtórzę - z tym, że po południu (bo już niedziela ;) ).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2022 o 00:30, Bednaar napisał:

specjalnie dla Ciebie to powtórzę - z tym, że po południu (bo już niedziela

@Tytus1988 Przepraszam, mieliśmy wczoraj rodzinną imprezę i nie zaglądałem na forum.

Filemon (tzw. "dachowiec", czyli oficjalnie "kot europejski", 4 lata) i Anandi (kot burmski, 2 lata):

image.jpeg

 

Mozart (flat coated retriever, 8 lat) i Duszka (kundelek, 1,5 roku):

image.jpeg

 

Kanarek Luke Skywalker (7 lat):

image.jpeg

 

Papuga nimfa Polly (5 lat):

image.jpeg

 

Akwarium z rybkami w różnym wieku (ta paletka jest u nas ok. roku) ;) 

image.jpeg

 

PS. Nie mam przy sobie (teraz w pracy) zdjęcia oczka wodnego, zrobię dziś po południu.

Parę słów o preferencjach domowników:

Żonka - pieski

Syn - ptaszki, rybki

Ja - kotki

:)

Edytowane przez Bednaar
  • Like 4
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bednaar naprawdę nic się nie stało 😉 Z własnej strony przepraszam za kłopot i bardzo dziękuję za zamieszczenie zdjęć podopiecznych! 🙂👍🥇 Widzę, że jesteś podobnie do mnie wielbicielem kotów🐱🐱😉 Z kolei moja była narzeczona też preferowała psiaki i miała piękną spanielkę Nikusię :)

 

@Lord Raydenpiękny kot! 🐱❤ Dziękuję za zamieszczenie jego zdjęcia!🙂👍 Będąc we Wrocławiu, na pewno postaram się tam udać :) Namiary już znalazłem 😉

 

https://instagram.com/kotcafewroclaw?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Życzymy miłego dnia i przesyłamy pozdrowienia! 🙂🐱🐱🌞

 

20220509_135404.jpg

 

20220502_094721.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tytus1988 napisał:

Naprawdę nic się nie stało 😉 Z własnej strony przepraszam za kłopot i bardzo dziękuję za zamieszczenie zdjęć podopiecznych!

Ależ żaden kłopot, miłego dnia :)

image.jpeg

Jeszcze zdjęcie Filemona z roku 2018 - jak do nas przyszedł, miał 4 miesiące:

 

image.jpeg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bednaar dziękuję🙂👍 Filemon z Nico są rówieśnikami :) Do mnie przybył w połowie czerwca 2018 roku i miał wtedy dwa miesiące. Aż nie chce się wierzyć, że był tylko odrobinę większy od dłoni :)

 

Poniżej kilka ujęć z pierwszych kilku dni pobytu :) 

 

20220511_081728.jpg

 

20220511_081850.jpg

 

20220511_082147.jpg

 

Poniżej na ulubionym kocyku, na którym został przyniesiony przez p. Anię i przez pierwsze tygodnie na nim spał. Zachowałem  go na pamiątkę do tej pory :)

 

20220511_083318.jpg

 

Oraz miejsce, które nieustannie cieszy się jego dużą sympatią... szczególnie gdy jest nasypana karma😉

 

20220511_081951.jpg

 

@Lord Rayden dziękuję za informację! 🙂👍 

 

Miłego dnia!🌞

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988 Słodki maluch :) Poszukam jeszcze zdjęć młodej Anandi - przyszła do nas, gdy miała 3 miesiące.

Na razie jedno zdjęcie - była u nas dopiero 5 dni, zdjęcie zrobione 6 sierpnia 2020 (pojechaliśmy po nią aż pod Lublin, przywieźliśmy do Łodzi 1 sierpnia), jeszcze nie była oswojona z Filemonem - malutka atakowała go, a on się jej bał, ale jednocześnie był zaciekawiony ;) A teraz są nierozłączne i śpią razem, Anandi nie ma podszerstka, więc Filemon nocami ją ogrzewa.

 

image.jpeg

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2022 o 09:07, Bednaar napisał:

@Tytus1988 Słodki maluch :) Poszukam jeszcze zdjęć młodej Anandi - przyszła do nas, gdy miała 3 miesiące.

Na razie jedno zdjęcie - była u nas dopiero 5 dni, zdjęcie zrobione 6 sierpnia 2020 (pojechaliśmy po nią aż pod Lublin, przywieźliśmy do Łodzi 1 sierpnia), jeszcze nie była oswojona z Filemonem - malutka atakowała go, a on się jej bał, ale jednocześnie był zaciekawiony ;) A teraz są nierozłączne i śpią razem, Anandi nie ma podszerstka, więc Filemon nocami ją ogrzewa.

 

image.jpeg

 

Dziękuję! :)Piękne ujęcie, pięknych kotów 🙂👍 Anandi była naprawdę przeurocza :) Jak uda się znaleźć kolejne jej zdjęcia, będę bardzo wdzięczny za ich zamieszczenie! :)

 

W dniu 11.05.2022 o 19:09, bakus1233 napisał:

😇20220511_185315.jpg

 

Jak najbardziej zgadzam się z opisem zdjęcia! 😇👍 

 

U mnie Nico z Majką też czasami bywają jak 😇😇

 

20220514_081256.jpg

 

20220514_091957.jpg

 

@MichalZZZ jest piękna! 🙂👍 Czy mogę się zapytać, jak się wabi? 🙂

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988

 

Sali :)

 

Wydoroślała przez ten rok :

 

W dniu 18.05.2021 o 09:37, MichalZZZ napisał:

A to moja córunia (6mc). Mój drugi lab, poprzedni (biały) zamknął oczka po 13 latach, jakiś rok temu. Nie chciałem kolejnego psiaka, ale dzieciaki i małżonka mnie namowili i jestem zakochany :)

20210501_150616.jpg

20210501_150426.jpg

20210501_150246.jpg

20210501_184654.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności