Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ty, czemu mnie budzisz?
7eb882524784bc6b961cec84b9615baa.jpg

Tak przy okazji. Jaki polecacie drapak dla kotki? Żeby był przez nią używany a mnie nie zrujnował finansowo? Ideałem by było, gdyby dał się szybko schować np pod fotel. Gospodyni nie życzy sobie takiego stojącego w dużym pokoju

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka





  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dywan perski. Znakomicie się sprawdza. Przynajmniej u mnie. Jeśli można wydać kilka tysi na coś tak prostego jak słuchawki, to można i na drapak dla kota. Ja miałem o tyle lepiej, że drapak już był, a kot go zaakceptował. Drapaki ze sklepów stoją nieużywane.

IMG_20220327_090337.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Barbartek napisał:

Jaki polecacie drapak dla kotki? Żeby był przez nią używany a mnie nie zrujnował finansowo? Ideałem by było, gdyby dał się szybko schować np pod fotel. Gospodyni nie życzy sobie takiego stojącego w dużym pokoju 

Jeżeli ma się ma schować pod fotel, to chyba jesteś ograniczony do takich mniejszych produktów:

Taki albo cos takiego (moje w takim lubią leżeć i ostrzyć pazury nawet mimo tego, że mają w domu kilka większych i bardziej porządnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledcza Kotowska w akcji... Widzę, że nie pracujesz... A kto zarobi na karmę? Do roboty!
DSCN0282.thumb.JPG.9cc38d0bbdaa27ecd39aa91fd034b83c.JPG
Fajne ma pędzelki na uszach.
A moja kotka zmieniła strategię "namawiania" mnie do głaskania jej i drapania po łebku. Stwierdziła, że gryzienie i drapanie po nogach, żebym się schylił i pogłaskał nie daje pożądanego rezultatu. Teraz pakuje mi się na kolana i wtedy nie mam wyjścia i nie mogę udawać, że nie wiem o co chodzi ;)
Dziękuję za polecenie drapaków. Perski dywan już mam i właśnie chcę go ratować. Co myślicie o takim? Ktoś taki miał? Miau miau.
4aa80155d4826d08c41dfe98a83dc4d8.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2022 o 17:52, Najner napisał:

Nico wygrał, moje się po ścianie nie wspinają :D

 

 

Dziękuję w imieniu Nico🐱👍

 

20220406_193700.jpg

 

 

Jak był młodszy oraz lżejszy częściej się wspinał 😉 Teraz zdarza się to rzadziej, chociaż potrafi zajść wyżej niż za młodu, co widać poniżej 😉

 

20220405_145645.jpg

 

  • Like 6
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tytus1988 napisał:

 

Dziękuję w imieniu Nico🐱👍

 

20220406_193700.jpg

 

 

Jak był młodszy oraz lżejszy częściej się wspinał 😉 Teraz zdarza się to rzadziej, chociaż potrafi zajść wyżej niż za młodu, co widać poniżej 😉

 

20220405_145645.jpg

 

Tak mi się skojarzyło :P

 

 

200.gif

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@espe0 świetne!😂👍🥇

 

W temacie drapaków Nico preferuje podobnie jak Buba dywan, a także matę do drapania (starczy na około rok) :)

20220408_093859.jpg

 

20220409_115506.jpg

 

Majka natomiast preferuje naturalne drewno w postaci pieńków, które odciągnęły ją na szczęście od drapania mebli😉

 

20220409_121543.jpg

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@espe0takie bujanie przeszłoby zapewne tylko z Majką... ale nie będę ryzykować, żeby się na mnie nie obraziła😉

 

@Wisting przyznam, że wygląda dość groźnie😉 Nico jest taki, gdy broni tego, co szczególnie dla niego ważne😉

 

20220412_181446.jpg

 

Teraz natomiast "całym sobą" zaangażował się w pomoc przy porządkach na balkonie...

 

20220412_181144.jpg

 

a potem znalazł też chwilkę na relaks 😉

 

20220412_175835.jpg

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20220416_182543.jpg

 

🍀🐣🍀Z naszą gromadki życzymy, aby Święta upłynęły Wam w zdrowiu, a także spokojnej, radosnej, rodzinnej atmosferze!🍀🐣🍀🐱🐱🌞

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 4
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tytus1988 napisał:

20220416_182543.jpg

 

🍀🐣🍀Z naszą gromadki życzymy, aby Święta upłynęły Wam w zdrowiu, a także spokojnej, radosnej, rodzinnej atmosferze!🍀🐣🍀🐱🐱🌞

wzajemnie! 😸

 

Ps. Niezła poza do zdjęcia 👌

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności