Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

A mój czarny Gustaw odszedł od nas 2 tygodnie temu.

Kurcze, nie przypuszczałem że bedzie mi go tak bardzo brakowało i tak emocjonalnie to odbiorę.

Przywiązuje sie człowiek do tych małych sierściuchów. 

Znajomi namawiają żebyśmy przygarnęli od razu jakiegoś kociaka, ale mam wrażenie że nie jestem jeszcze na to gotowy.

 

IMG_1445.JPG

Edytowane przez elemeledudek
  • Like 1
  • Sad 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, elemeledudek napisał:

A mój czarny Gustaw odszedł od nas 2 tygodnie temu.

Kurcze, nie przypuszczałem że bedzie mi go tak bardzo brakowało i tak emocjonalnie to odbiorę.

Przywiązuje sie człowiek do tych małych sierściuchów. 

Znajomi namawiają żebyśmy przygarnęli od razu jakiegoś kociaka, ale mam wrażenie że nie jestem jeszcze na to gotowy.

Myśmy wytrzymali 2 tygodnie. Po rozmowach i szukaniu przez OLX znaleźliśmy Fundację Bezdomniaki i naszą Lilę. To najlepsze co mogliśmy zrobić.

Edytowane przez Wisting
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał:

Długo nie pożyją, skoro im dajesz coś takiego. Zastanów się jaką krzywdę im robisz. 

 

Dziękujemy za troskę, nigdy nie dostają nic innego oprócz karmy z puszki 2x dziennie ;) Co ciekawe strasznie ciągnie ich do pieczarek, które są bardzo trujące dla kotów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2022 o 21:23, Rafacio napisał:

Długo nie pożyją, skoro im dajesz coś takiego. Zastanów się jaką krzywdę im robisz. 

 

warzywa nie zaszkodzą

grzyby zaszkodzą, w niektórych przypadkach nawet ostatecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20220321_163259.jpg

 

Pierwszy dzień wiosny 🌱🌞🌱... Majka oraz Nico w ujęciu obrazowym autorstwa pani Magdy Chodorowskiej🌱

 

 

Przy okazji polecam jej obrazy, z których część dochodu jest przekazywana na pomoc Ukrainie:

https://instagram.com/magdachodorowska?utm_medium=copy_link

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 16:21, Tytus1988 napisał:

20220313_124148.jpg

 

Pomoc przy pakowaniu paczek zawsze się przydaje🐱

Minę ma taką jakby sam zjadł pizzę ;) "Teraz to mogę pogadać z głodnym" :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cpu1 przyznam, że rzeczywiście wyraz pyszczka na to wskazuje🐱 W końcu Nico po posiłku, to Nico w błogim stanie "najedzoności"😉

 

Mogę zdradzić, że w tym wypadku pomagał spakować laptopa dla przesympatycznej rodziny, której był potrzebny i spisał się na medal 🐱🥇

 

20220313_122735.jpg

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności