Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

@paratykusświetne 😉👍

 

Maja zawsze leży na kołdrze, natomiast Nico lubi pod nią (ewentualnie koc) wychodzić... szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Poniżej kilka przykładów ;))

 

20220201_110351.jpg

 

20220205_150919.jpg

 

20220201_110812.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wisting mam nadzieję, że obyło się bez większych szkód. Moje też lubią się w takich rannych godzinach aktywizować...😉

 

Jednak niezależnie od tego, co by zrobiły i tak uważam, że są kochane :)

 

Dzisiaj natomiast przypada Święto naszych czworonożnych przyjaciół 🐱🐱💛

 

20220212_123902.jpg

 

20220214_152944.jpg

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, głównie poleciały branzoletki żony. Kotkę Lilę nazywamy Oszołomek, bo ma kocie ADHD co najmniej dwa razy dziennie. Niby ma 4 lata, ale chyba nikt się z nią nie bawił tak porządnie. Najlepsza do zabawy jest moja torba na siłownię, bo można człowieka atakować na różne sposoby :)

Edit: teraz odpaliłem jej laptopa i sobie ogląda film z myszami. A w domu spokój.

IMG_20220217_175855.jpg

Edytowane przez Wisting
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzą trochę od tematu ale nadal w nim zostając ;) Czy u Was dużych i mniejszych miastach, spotkać dobrego veta i klinikę co nie wygląda jak rzeźnia to też cud, czy tylko ja mam taki niefart, a lekarrze to proste chamy bez pasji i uczuć do zwierząt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ludzi. Mojego przyjaciela za tęczowy most odprowadzał wet, który zajmuje się głównie końmi, mocno po 60. Z pozoru oschły i mało przyjemny, a przy bliższym poznaniu (11 lat) i w tych najtrudniejszych chwilach stanął na wysokości zadania.

RIP. Ostatnie zdjęcie :(

3C0774D6-F1AC-42E8-B012-CF5CEB4313D7.jpeg

Edytowane przez Palpatine
  • Like 3
  • Sad 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wegiel21 napisał:

Odchodzą trochę od tematu ale nadal w nim zostając ;) Czy u Was dużych i mniejszych miastach, spotkać dobrego veta i klinikę co nie wygląda jak rzeźnia to też cud, czy tylko ja mam taki niefart, a lekarrze to proste chamy bez pasji i uczuć do zwierząt?

Musisz poczytać na grupach kociarskich/psiarskich. Ja na szczęście całkiem niedaleko mam dobrego (choć drogiego) weta we Wrocławiu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus1233Niko zawsze chętnie wybiera opcję przebywania w wannie w okresie letnim, żeby się schłodzić. Oczywiście jest jeden warunek, aby wszedł... nie może być wody :)

 

Lumii_20220302_065703842.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności