Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Mój musi do groomera co ok. 3 miesiące jeździć. Spytaj się córki, czy umie Lagotto Romagnolo :) 

 

IMG_20220110_110109.jpg

Spoko, da radę. W mijającym tygodniu oporządziła takiego gagatka :

 

styczen-2022.jpg

Tutaj z kolei : robimy " Mani córę" czyli jeśli łapy przednie to ręce 😉

Łapa na specjalnej prowadnicy i przycinanie, piłowanie "paznokci".

Gość wyraźnie zadowolony :

 

 

Mani córę.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SlawekR napisał:

Może coś pozytywnego w tym popieprzonym świecie, w popieprzonych czasach, gdzie człowiek człowiekowi wilkiem...

 

Proszę Państwa, przedstawiamy - to jest Słomka.  Słomka ma 8 tygodni, jeszcze dziś rano mieszkała w schronisku w Krakowie.

 

Ale po godzinie 10.00 to się zmieniło i  już w nim nie mieszka.

 

Słomka ma nowy dom, w którym jej będzie dobrze. Już się o to postaramy :)

 

slomka1.jpg

 

slomka3.jpg

 

Słomka nareszcie poczuła się bezpiecznie i może spać spokojnie :D

 

slomka.jpg

 

Od siebie jak i od kolegów/koleżanek z forum mogę tylko pogratulować i podziękować za czyn przygarnięcia pięknego psa 🙊🙉🙈✌. Zapewne odda wam swoje serce i szczęście ❤.

Dziękuję 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się dziś do pracy, bo musiałem robić za "wsparcie techniczne", ale czasem i spóźnienie może być przyjemne :)

Co do psa, poprzedni dożył już swoich dni jakiś czas temu, kolejnego miało nie być.

Ale pusto było w domu i jednak pies się pojawił. Tym razem pies rasy pies i ze schroniska, ale za to od pierwszej sekundy widać jak łapie kontakt z człowiekiem, aż serce się raduje. Widać to w jego oczach. Myślę że radość i szczęście będą obopólne. Za jakiś czas pewnie pojawią się nowe zdjęcia, jak już Słomka się zadomowi. Na razie to wszystko jest na gorąco.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, SlawekR napisał:

Spóźniłem się dziś do pracy, bo musiałem robić za "wsparcie techniczne", ale czasem i spóźnienie może być przyjemne :)

Co do psa, poprzedni dożył już swoich dni jakiś czas temu, kolejnego miało nie być.

Ale pusto było w domu i jednak pies się pojawił. Tym razem pies rasy pies i ze schroniska, ale za to od pierwszej sekundy widać jak łapie kontakt z człowiekiem, aż serce się raduje. Widać to w jego oczach. Myślę że radość i szczęście będą obopólne. Za jakiś czas pewnie pojawią się nowe zdjęcia, jak już Słomka się zadomowi. Na razie to wszystko jest na gorąco.

Nasze życie jest obliczone na 4 psy :

 

 

nasze życie jest obliczone
na cztery psy

pierwszy tak się składa
zdycha gdy jesteś na wakacjach
ojciec bierze na siebie
jego śmierć

drugi umiera sam
nie masz akurat czasu
by mu pomóc płaczesz
dopiero gdy go chowasz w ziemi

trzeciego długo wozisz po
weterynarzach choć wcześniej
raczej się śmiałeś z tanich
egzaltacji

z czwartym starzejecie się razem
spacerując coraz wolniej coraz
głośniej gadając do siebie
na ulicy

nasze życie jest obliczone
na cztery psy

 

Życzę Wam żeby było obliczone na 10 psów :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka znalazła na jezdni gołębia, prawie  na niego wjechała, bo było już ciemno. Gość niemrawo kolebał się po pasie drogowym nie mając siły ani uciec, ani odlecieć.

Po 5-dniowym pobycie u nas, gdzie odżył, trafił do gołębnika mojego ojca i ma już nowych kumpli.

W międzyczasie wizyta u weterynarza, który orzekł, że ptak jest poobijany, ale nie ma złamań.

 

gołąb.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
43 minuty temu, bakus1233 napisał:

Jaki piękny ten piesek 😊 kupiłem podobne spanie dla kota, ale z niego nie korzysta, bo się tego boi 😅

 

To legowisko też kupiliśmy dla kota, ale  nijak nie chciał w nim spać, poleżało nieużywane z pół roku i znalazło nowego lokatora :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał:

Naprawdę kot wie lepiej gdzie będzie mu się wygodnie spało.

 

Po latach doświadczeń doszedłem do wniosku, że dla kota najlepsze legowisko to szmaciana, może być polarowa, bluza właściciela rzucona gdzieś niedbale w kącie. Nie ma lepszego legowiska :) Kto ma kota ten wie, że z takiego legowiska najtrudniej go zgonić. A nie jakieś fikuśne fibździe legowiska ze sklepu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2022 o 22:05, SlawekR napisał:

Pamiętacie Słomkę? To już 2 tygodnie jak zamieszkała w nowym domu.  Ma się dobrze, a nawet bardzo dobrze :) Taki mały szatan, ma niespożyte pokłady energii. 

 

IMG_20220129_175210.jpg

 

IMG_20220129_185047.jpg

Bardzo sympatyczna mordka. Koty @Tytus1988 mają jednak zaletę - że zdjęć wynika że ciągle śpią. Kto śpi - nie grzeszy !

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2022 o 08:19, Rafacio napisał:

Po co kotu legowisko w domu, gdy wszystko tym legowiskiem może być? Do tego owłosienie legowiska to pewnie tworzywo sztuczne.

Dobrym legowiskiem dla moich kotów są np. moje świeże skarpetki przygotowane wieczorem do założenia rano :) Ale najbardziej lubię, jak kładą się na mojej kołdrze i śpimy razem. Mała kotka czasem lubi wchodzić pod kołdrę, jak jej zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Lord Rayden napisał:

 Kto śpi - nie grzeszy !

Kto pije - ten śpi, kto śpi - nie grzeszy, wniosek końcowy: kto pije - nie grzeszy :)

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka stania. W lutym pierwsza wystawa 😉

 

nauka_stania.jpeg

Dobrze, nagroda ...

nagroda.jpeg

7 godzin temu, Wisting napisał:

A kto się najadł, ten śpi :)

IMG_20220131_130900.jpg

Kto pije ten śpi.

Kto śpi to nie grzeszy więc ten kto pije jest świętym ...

😉

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2022 o 12:25, Lord Rayden napisał:

Bardzo sympatyczna mordka. Koty @Tytus1988 mają jednak zaletę - że zdjęć wynika że ciągle śpią. Kto śpi - nie grzeszy !

 

Zfadzam się, że Słomka od @SlawekRjest urocza :) W przypadku Nico oraz Majki... najłatwiej mi ich uchwycić w kadrze, gdy śpią...

 

20220201_110351.jpg

 

20220201_110812.jpg

 

....kiedy są aktywniejsi bywa z tym gorzej😉 Wczoraj panowało dość duże poruszenie, bo przyszła paczka smakołykami i od razu Nico czatował na niej, aby zapoznać się jak najszybciej z jej zawartością 😉

 

20220131_153457.jpg

 

20220131_153804.jpg

 

 

20220131_155304.jpg

 

W dniu 31.01.2022 o 20:41, paratykus napisał:

Nauka stania. W lutym pierwsza wystawa 😉

 

nauka_stania.jpeg

Dobrze, nagroda ...

nagroda.jpeg

 

Pięknie się prezentuje! Trzymam kciuki, aby udało się otrzymać 🏆🙂👍

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 4
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Rosji jak w ZSRR. Wszystko musi być naj...większe.

https://www.tvp.info/58050104/kot-gigant-z-rosji-ludzie-myla-go-z-psem

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności