Skocz do zawartości

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Rafacio napisał:

Nie ma czegoś takiego jak dachowiec. Jest kot europejski.👍

Dachowiec, Dachowiec, Dachowiec, Dachowiec, Dachowiec, Dachowiec, Dachowiec ;) ....... Dachowiec  :D

W sumie jak już to niema też czegoś takiego jak Brytyjczyk (w kwestii rasy kociambra) tylko Kot brytyjski krótkowłosy, więc jak już poprawiasz to tego ten... ;)

@Wisting bura szylkretka, no cudna, przecudna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie poprawiam, a jak już to w żartach. Nazwa dachowiec jest nie ładna i jakby kot ją rozumiał to miałbyś z takowym przerąbane. W kwestii psów, kotów i innych zwierząt jaj stoję na stanowisku, że rasy tworzone przez ludzi to jest wynaturzanie natury. Dla własnej próżności i mamony.

Buba dachowcem na pewno nie jest bo nigdy na żadnym dachu nie była.

IMG_20210518_185557.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafacio napisał:

W kwestii psów, kotów i innych zwierząt jaj stoję na stanowisku, że rasy tworzone przez ludzi to jest wynaturzanie natury. Dla własnej próżności i mamony.

W sumie masz rację, ale to nie wina rasowego psa czy kota, że jest rasowy. Zresztą nasze rasowce: kotka burmska i flat coated retriever są tak samo przywiązane do nas, jak nasz (będę się upierać ;) )  dachowiec i nasza kundelka. Na szczęście koty i psy nie rozróżniają, czy są rasowe, czy nie - i tego powinniśmy się od nich uczyć.

18 godzin temu, Wisting napisał:

Jak pojechaliśmy na zapoznanie, żona się od razu zakochała (i ja także). Jest żywa, skoczna, przylepka; widać, że się cieszy z domku i swoich ludzi.

Jak bym widział naszą Anandi (ta mała kotka burmska). Dodatkowo jest psotna, złodziej skarpetek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roo_Volt No u mnie jeszcze dwa psy, zobacz mój wpis z 12 października na wcześniejszej stronie :) A propos: sympatyczna psinka :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, audionanik napisał:

To rasa uznana za niebezpieczną.

 
…no co? Śmierć przez zalizanie nie należy do najszybszych i najlżejszych.

W tej kategorii chyba najbardziej ekstremalną rasą jest flat coated retriever. Liże wszystkich wokół: głównie ludzi, psy i koty. Te ostatnie nie bardzo to lubią: kot z mokrym futrem i wylizanymi uszami? Koszmar! Największy lizak w moim domu, o imieniu pasującym do tematyki tego Forum - Mozart:

mozart.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki ptaszki ptaszki ptaszki
Ogon latał od lewej do prawej jak szalony niczym u psa
Aż się cała trzęsła z ekscytacji...
13bd821379890eae018222a7a10b62a5.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka



  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 11:09, Roo_Volt napisał:

Mój maltańczyk waży 2 kg będąc dorosłym psem. Nawet jak liże to się tego nie czuje. A jak próbuję kąsać to bardziej się boję o jego zęby niż o ewentualne zadane rany. 

To moja kotka burmska wydaje mi się malutka, a waży 3 kg :) Jej lizanie czuć, wiadomo: koci szorstki język.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Roo_Volt napisał:

Nie ma znaczenia jaki to zwierzak. Ważne jak go kochamy. 

Pełna zgoda :) Ja muszę dzielić swoją miłość na kilka zwierzaków. A może to nie dzielenie, tylko mnożenie?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wistingz moimi bywa podobnie;)) Szczególnie Nico lubi "pomagać" ;)

 

20211112_203409.jpg

 

20211112_203131.jpg

 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szwagiero piękny jest! Dziękuję za podzielenie się jego zdjeciem!🙂👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne kotki @Tytus1988 @Wisting i piesek @szwagiero. A ja wczoraj miałem inspekcję w wykonaniu mojej kotki burmskiej, która ostatnio uparcie siada ma moim sprzęcie, gdy słucham - może wirująca płyta CD generuje jakieś wibracje przyjemne dla kota? Tutaj wspólne leniuchowanie razem z "dachowcem" Filemonem. Tak to wygląda za dnia. A wieczorem, gdy oboje z żoną próbujemy zasnąć, koty mają ochotę na zabawę, która polega na wzajemnym gryzieniu i drapaniu się.

cats-sleep.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją bardzo interesuje telefon - zwłaszcza jak szef Robert zadzwoni (biorę na głośnik), wskakuje mi na biurko i koniecznie chce sprawdzić gdzie jest to coś, co mówi jak człowiek. A nie widać :)

@jacmiszcz92 to gryzoń na uwięzi, Deathadder Essential. W pracy graficznej nie toleruję bezprzewodowych.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wisting napisał:

W pracy graficznej nie toleruję bezprzewodowych.

Podobnie, jak ja. Robię symulacje interakcji białek z potencjalnymi lekami w 3D. Próbowałem to obrabiać graficznie myszką bezprzewodową - beznadzieja, za mała precyzja. Teraz mam po prostu starego, przewodowego Logitecha B110, który się lepiej sprawdza, niż myszki bezprzewodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności