Skocz do zawartości

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

@MrBrainwashpiękne zdjęcie i dziękuję za podzielenie się nim👍 Kot Twojej znajomej jest bardzo podobny do mojego Nico. 

20210709_111728.jpg

 

Poniżej zdjęcie poglądowe, gdzie dokładnie spał, jak teraz chłodniej się zrobiło 😉

 

20210706_121605.jpg

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Esjot napisał:

Widzę że kociaki faktycznie mają większe parcie na szkło i nie tylko😁.

Dla równowagi kolejna część mojej opowieści. Trochę retrospektywnie i może za szeroko, ale co tam.

Drugi nasz obecny domownik.

Morris,rasa mieszana, trikolor.

Trafiił do nas trochę mniej niż rok wcześniej niż Melania o której pisałem wcześniej.

Adoptowany z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Przed adopcjią tego psiaka  ( X 2014)"zameldowane pod adresem" były dwa  czworonogi- Misza i  Nuka i wiedzielismy wtedy że przejscie Nuki po 18 latach na " tęczowe łąki" to kwestia dni a nie tygodni czy miesìęcy.

Morris zawitał w nasz progi już po odejściu Nuki.

Jak pozwolicie historia Miszy i Nuki trochę później.

Morris .Ile lat -  a kto to wie tak naprawdę?

Podobno do schronu trafić miał jakieś cztery lata wcześniej i tak mu jakoś przeleciało.

W wyniku kilku zbiegów okoliczności po kilku dniach od adopcji Miszy  i odejścia Nuki trafia pod nasz dach.

Psiak niespotykanie zrównoważony, spokojny, ciągnący w stronę człowieka ponad miarę,trochę wtedy wycofany. 

Mieliśmy kilka problemów chociażby takich prozaicznych z pozoru jak wchodzenie po schodach.

Po czasie i dużym zaangażowaniun naszym jak i zaprzyjaźnionej behawiorystki  psiak wyszedł na prostą.

Wspomnę też o tym że Morris uczestniczył, uczestniczy w terapiach lękowych u ludzi wobec psów.  

Fotki po adopcji i prawie obecnie😁

 

 

DSCF4729.jpg

IMG_20191020_194854.jpg

Widzę że kociaki faktycznie mają większe parcie na szkło i nie tylko😁.

Dla równowagi kolejna część mojej opowieści. Trochę retrospektywnie i może za szeroko, ale co tam.

Drugi nasz obecny domownik.

Morris,rasa mieszana, trikolor.

Trafiił do nas trochę mniej niż rok wcześniej niż Melania o której pisałem wcześniej.

Adoptowany z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Przed adopcjią tego psiaka  ( X 2014)"zameldowane pod adresem" były dwa  czworonogi- Misza i  Nuka i wiedzielismy wtedy że przejscie Nuki po 18 latach na " tęczowe łąki" to kwestia dni a nie tygodni czy miesìęcy.

Morris zawitał w nasz progi już po odejściu Nuki.

Jak pozwolicie historia Miszy i Nuki trochę później.

Morris .Ile lat -  a kto to wie tak naprawdę?

Podobno do schronu trafić miał jakieś cztery lata wcześniej i tak mu jakoś przeleciało.

W wyniku kilku zbiegów okoliczności po kilku dniach od adopcji Miszy  i odejścia Nuki trafia pod nasz dach.

Psiak niespotykanie zrównoważony, spokojny, ciągnący w stronę człowieka ponad miarę,trochę wtedy wycofany. 

Mieliśmy kilka problemów chociażby takich prozaicznych z pozoru jak wchodzenie po schodach.

Po czasie i dużym zaangażowaniun naszym jak i zaprzyjaźnionej behawiorystki  psiak wyszedł na prostą.

Wspomnę też o tym że Morris uczestniczył, uczestniczy w terapiach lękowych u ludzi wobec psów.  

Fotki po adopcji i prawie obecnie😁

 

 

Szacun !

Mam podobne historie z kotami po przejściach, ale ciągle nie mogę się zebrać żeby zamieścić.

Tak więc zamieszczę świeżo upieczonego domownika. Zarzekałem się, że nigdy więcej psa (za bardzo się przywiązuję), co prawda córki, ale jednak ... jest :

 

 

Edytowane przez paratykus
  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, paratykus napisał:

Szacun !

Mam podobne historie z kotami po przejściach, ale ciągle nie mogę się zebrać żeby zamieścić.

Tak więc zamieszczę świeżo upieczonego domownika. Zarzekałem się, że nigdy więcej psa (za bardzo się przywiązuję), co prawda córki, ale jednak ... jest :

 

 

Whippet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Też planowaliśmy w tym roku Whippeta, ale trafił się Lagotto :) 

To gratuluję, teraz nic tylko za truflami biegać 😉

No i patrząc na sierść Whippeta i Lagotto to Wam się odmieniło zupełnie w drugą stronę :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Roo_Volt napisał:

A to mój cwaniak.

IMG-20210403-WA0001.jpg

A czemu taki chudzieńki ? Daj mu jakiegoś audiofilskiego jedzonka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dwukilogramowa bestia. Ma już dwa lata. Jak wychodzimy na spacer to wszyscy myślą że Obeliks idzie z Idefiksem. Na oko jest wielkości mojego trampka. Żonie zmielił już dwie pary słuchawek, mi załatwił kabel od Audeze Sine. Zrobiło mi się gorąco ale czy można się złościć na takiego słodziaka?

IMG_20210407_082718.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacmiszcz92absolutnie nie ma takiej korelacji. Mój pies to Maltańczyk, czyli największy leń i nieuk wśród mikro ras. Owszem jest czujny ale raczej cichy. Choć irytują go duże psy. Gdyby to był jakikolwiek terrier, czyli pies z pochodzenia myśliwski wtedy ciągły jazgot jest gwarantowany. Maltańczyk to charakterem taki Labrador w rozmiarze xxxs. To jedna z nielicznych ras która nie przechodzi testu pracy. To taki klasyczny pieszczoch. On jest tak mały, że nie ma szans wskoczyć na kanapę, trzeba mu poduszki na podłodze położyć. 

Mikro killer.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie pięknych czworonożnych przyjaciół. Dziękuję za podzielenie się ich zdjęciami!👍

 

@Esjotprzyznaję, że koty trochę tak mają ;) Nico kazał mi zamieścić takie swoje selfie 😉😺

 

 

20210517_105748.jpg

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Roo_Volt napisał:

Mam podobnie jak kupię coś nowego. 

No jak tak mam teraz z EarFanami

Tak to jest jak "pchły" i "robaki" pojawią się w domu :lol:

 

 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś to była naprawdę dramatyczna akcja. Nie ma świadków jak kot to zrobił, ale mu się udało - próbował przejść przez stojak omega i utknął w środku. I w pewnym momencie wypadł z wrzaskiem z pokoju, osiodłany, próbujący rozpaczliwie uwolnić się od tego czegoś na grzbiecie.  Trudno było potem go uspokoić.

Cieszę się tylko że na stojaku akurat nie było żadnych słuchawek...

 

ggg.thumb.jpg.a6cb06ed2133a10c03bf99c7762f9ffd.jpg

  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 17:28, paratykus napisał:

Szacun !

Mam podobne historie z kotami po przejściach, ale ciągle nie mogę się zebrać żeby zamieścić.

Tak więc zamieszczę świeżo upieczonego domownika. Zarzekałem się, że nigdy więcej psa (za bardzo się przywiązuję), co prawda córki, ale jednak ... jest :

 

 

Upiekłeś piesa?? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, brunnerius napisał:

Upiekłeś piesa?? :D 

No... gdybyś siedział przez 5 lat nad Mekongiem w Tajlandii jak ja to nie dziwiłbyś się.

Tam pies kosztuje jakieś 30 dolców więc nie ma czegoś takiego jak bezpańskie psy.

Kiedy córka przywiozła takie młode jagnię do domu to nie mogłem się powstrzymać.

Dostała sprawioną skórkę i już. Niech se wypcha i patrzy. Przynajmniej nie musi się bujać na siku o 6 rano ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domil najważniejsze, że wszystko dobrze się zakończyło, chociaż musiał to przeżyć. Przesyłam dla niego uściski!

 

Z mojej strony uchwycona na ziewaniu Majka...

20210725_191933.jpg

 

oraz śpiący Nico😺😺

 

20210726_114751.jpg

  • Like 2
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności