Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, chico99 napisał:

anakin.jpg

To Ty @chico99 w święta? :)  :) 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czonk,

Model domowy, nie wolno go wypuszczać, czasem zabieramy go do ogrodu, na smyczy, czasem bez, ostatnio bez, cwaniak polował na gołębie, zapytałem go potem.

- i co byś zrobił jakbyś złapał?

Nie odpowiedział. 

 

Na zdjęciu testuje moją wytrzymałość. 

 

 

Czonk.jpg

Edytowane przez wdehe
literufka
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wdehe widząc maskownicę na Twojej kolumnie już wiem, że zdecydowanie nie chcę kota.

My właśnie jesteśmy w żałobie po uśpieniu naszego pompona. Zabił go rak, już nic nie dało się zrobić, a patrzeć jak cierpi też nie mogliśmy (przestał jeść, pić, chodzić).

Prawie 1/4 życia był ze mną. Nie przypuszczałem, że będzie, aż tak ciężko! Ech....

 

 

signal-2020-04-05-175353.jpg

  • Like 2
  • Sad 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz te maskownice jeszcze gorzej wyglądają,  jak dziabnie męmbranę to ... trzeba będzie kupić coś z metalową maskownicą :(

 

A tak poza tym to nic nie zapsuł,  grzeczny jest, taki wyrób koto-podobny, modyfikowany 

tyle że nie za mądry.

 

 

Czonk2.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nasz producent kłaczków pożegnał się z tym światem równo dwa lata temu. Zdjęcie z czasu, gdy był już bardzo mizerniutki...

(Na tej kuchence to ułożył się sam, do końca miał różne ekscentryczne pomysły.)

20180410_211333~2.jpg

Edytowane przez domil
  • Like 3
  • Sad 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, domil napisał:

Nasz producent kłaczków pożegnał się z tym światem równo dwa lata temu. Zdjęcie z czasu, gdy był już bardzo mizerniutki...

(Na tej kuchence to ułożył się sam, do końca miał różne ekscentryczne pomysły.)

Odejście zwierzaka to zawsze spore przeżycie. Mój poprzedni kotek zdechł na panleukopenię jak był bardzo młody (do dzisiaj nie wiem skąd się tym zaraził) i bardzo to przeżyłem. Dlatego też Benek jest kotem czysto domowym, bardzo wcześnie wykastrowanym no i karmionym najlepiej jak się da - mam nadzieję, że dzięki temu dożyje sędziwego, kociego wieku. :D

A co do ekscentrycznych pomysłów - niektóre koty tak mają. Benek uwielbia wszelką formę promieniowania elektromagnetycznego - kładzie się na przewodach, listwach zasilających, telefonach itp. Bardzo lubi też spać zetknięty z metalowym laptopem podłączonym do ładowania - trochę mi to zalatuje SM. :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, P1gu napisał:

Odejście zwierzaka to zawsze spore przeżycie. Mój poprzedni kotek zdechł na panleukopenię jak był bardzo młody (do dzisiaj nie wiem skąd się tym zaraził) i bardzo to przeżyłem. Dlatego też Benek jest kotem czysto domowym, bardzo wcześnie wykastrowanym no i karmionym najlepiej jak się da - mam nadzieję, że dzięki temu dożyje sędziwego, kociego wieku. :D

Wygląda na wychuchanego :) Nasz poprzedni był w wieku średnio-starszym, według weterynarza na jego gorszy stan zdrowia mogły mieć wpływ pierwsze trudne bezdomne miesiące. 

1 godzinę temu, P1gu napisał:

A co do ekscentrycznych pomysłów - niektóre koty tak mają. Benek uwielbia wszelką formę promieniowania elektromagnetycznego - kładzie się na przewodach, listwach zasilających, telefonach itp. Bardzo lubi też spać zetknięty z metalowym laptopem podłączonym do ładowania - trochę mi to zalatuje SM. :D

Mojemu obecnemu rudzielcowi czasem wydaje się że jest papugą, jak był mały lubił przesiadywać mi na ramieniu i teraz też próbuje. Nie policzę ile razy lądował mi dziś na karku, wczepiając się przy tym pazurkami żeby nie spaść. Już lepiej pospałby sobie gdzieś w kącie 😡

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pysiaDK mam podobnie. Dla mnie koty=szczęście, a szczęścia nigdy nie za dużo :) 

 

7 godzin temu, domil napisał:

Jak tak patrzę na zdjęcia Waszych pięknych kotów to zaczynam się zastanawiać, czy moje dwa to na pewno już dość :)

 

Też tak mam :) edit: postaram się być dobrym Kolegą i jeszcze tak trochę będę kusić ;)) 

 

Sesja kocykowo-kołderkowa ;))

 

20201120_105737.jpg

 

 

 

20201020_195806.jpg

 

 

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja muszę pochwalić się moimi słodziakami :) Moje ukochane chihuahuas ❤️ Ta malutka to Bianka a ten troszkę większy to Tytus :)) 

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt! :) 

 

 

91440601_869519933474293_5857988646149292032_n.jpg

86278808_2365827743715094_199124549382438912_n.jpg

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności