Skocz do zawartości

Creative outlier air sports


bukomisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś zakupiłem słuchawki ww i po podłączeniu do Htc u12 plus z aptx grają cicho, podłączyłem do żony tel bez aptx i grają głośno.

 

Pomóżcie bo nie wiem czy zwracać do sklepu.

 

Pozdrawiam Michał

 

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie w HTC nie masz spiętej głośności słuchawek z systemową skalą. Przeszukaj ustawienia telefonu. Ewentualnie ustaw telefon na MAX a głośnością reguluj guzikami w słuchawkach. 
Nie ma regulacji głośności na nich

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Creative Outlier Air TWS earbuds support directly volume control, and the operation is pretty easy.

Volume down: Press and hold the left earbud to turn down the volume.

Volume up: Press and hold the right earbud to turn up the volume.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Creative Outlier Air TWS earbuds support directly volume control, and the operation is pretty easy.

Volume down: Press and hold the left earbud to turn down the volume.

Volume up: Press and hold the right earbud to turn up the volume.

Dziękuję Ci bardzo bardzo kolego, uratowales mnie. Jak byś był z Opolskiego to zapraszam na %%%

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W pracy mam takie warunki że nawet bym nie usłyszał,a w domu jak oglądam film to nie słyszę żadnych szumów gdyż słucham na głośności powyzej połowy.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam słuchawki kilka dni, jestem zadowolona poza jedną sprawą. Lewa słuchawka trzyma znacznie dłużej niż prawa. Czy to normalne? Nie wiem dokładnie o ile dłużej, wciąż testuję. Ale prawa już się rozładowała a lewa jeszcze nie sygnalizuje słabej baterii.

Może skorzystać z 14 dni zwrotu?

Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kasia1 napisał:

Mam słuchawki kilka dni, jestem zadowolona poza jedną sprawą. Lewa słuchawka trzyma znacznie dłużej niż prawa. Czy to normalne? Nie wiem dokładnie o ile dłużej, wciąż testuję. Ale prawa już się rozładowała a lewa jeszcze nie sygnalizuje słabej baterii.

Może skorzystać z 14 dni zwrotu?

Help!

 

Master (czyli pewnie prawa, zależy którą spięłaś jako główną) zawsze bedzie trzymać krócej, choć różnica nie powinna być bardzo duża.

 

W dniu 13.02.2020 o 15:23, Jaworrr napisał:

Pytanie, czy szumią wam cokolwiek te słuchawki? 

 

Mi szumią niestety, pierwsza para, którą miałem chyba tak nie szumiała. Jak gra muzyka to tego nie słychać, ale jak jest przerwa pomiędzy utworami to tak.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź!

Jakieś 3h krócej gra glowna prawa słuchawka. Być może nie podładowała się, chociaż wyciągałam obie jednocześnie. Wydaje mi się też że etui nie ładuje deklarowane 2,5 razy. Same słuchawki też nie trzymają 10h na 60-70% głośności. Sporo mniej ale to być może wina Bluetooth 4 w telefonie. 

Beznadziejne że nie można sprawdzić stanu naładowania baterii ani etui. 

Poza tym jestem bardzo zadowolona z całej reszty, chociaż muzyka rockowa mogłaby brzmieć lepiej.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Kasia1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzę koło tych różnych TWS ... wącham, obmacuję, sprawdzam itp. i pytanie do posiadaczy mam.

Podobno żywotność oryginalnych tipsów to 3-4 miesiące, a "obce" powodują niedomykalność zastawek, znaczy case nie chce współpracować.

Te oryginalne to są do kupienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wesoło w tym creativie mają.

Wymienili mi na nowe. Teraz obie szumią; równo, ale ciszej. W poprzedniej parze szumiała tylko lewa, za to głośno. 

Ta para ma też więcej basu. Jak widać rozrzut jakościowy jest i nie wiadomo na co się trafi. 

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności