Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ostatnie przed świętami promocje - Łódź


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w fajnej cenie promocyjnej tylko w sklepie w Łodzi:

 

-  Campfire Solaris cena promo 5500 PLN! nowe w folii

-  Chord Qutest - cena promo 4500 PLN po prezentacji na meetingu 

-  Astell & Kern Sp2000 cena na telefon nowy w folii

-  Astell & Kern Sp1000M cena na telefon nowy w folii

 

Promocja tylko do końca roku. 

59334.png.6b09de58f9fd34895c6a2d3a61d4d47d.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oda do Astella :)

 

O, Astellu, iskro bogów, kwiecie Elizejskich Pól,
Święty, na twym świętym progu staje nasz natchniony chór.
Jasność twoja wszystko zaćmi, złączy, co rozdzielił los.
Wszyscy ludzie będą braćmi tam, gdzie twój przemówi głos.

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 16:33, mykupyku napisał:

tuuuuuut tuuuuuut tuuuuuut halo? po ile te astelle?

-  Astell & Kern Sp2000 cena na telefon nowy w folii

-  Astell & Kern Sp1000M cena na telefon nowy w folii

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mykupyku napisał:

 

I dzwoniłeś po ile? Bo ja bez skutku.

No chyba nie do mnie. Mykupyku chyba ci coś zaszkodziło przed świętami. 

Jest PW, jest numer telefonu i @  nikogo innego w sklepie w Łodzi nie ma i ja obsługuje te elementy więc proszę bez ściemy. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WojtekC napisał:

No chyba nie do mnie. Mykupyku chyba ci coś zaszkodziło przed świętami. 

Jest PW, jest numer telefonu i @  nikogo innego w sklepie w Łodzi nie ma i ja obsługuje te elementy więc proszę bez ściemy. 

 

No jak nie dzwoniłem? 7 postów wyżej dzwoniłem! :)

 

Wesołych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wulkan napisał:

Mykupyku-> Już raczej nie zdążysz na tę sztukę.

SP2000SS najdalej w najbliższy poniedziałek (a może już nawet w ten piątek), będzie mój😎

 

No ale przecież Sztaba złota od Sony nie sprzedana... Jakieś promo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam wszystkim SP2000SS. Jest ABSOLUTNIE GENIALNY! Wygrzewanie tego modelu nie trwa, jak (podobno) w przypadku SONY-ego NW-WM1Z 300, czy 500 godzin. Po pierwszych 10-15 minutach od rozfoliowania pudełka i uruchomieniu urządzenia brzmi już tak, jak egzemplarz demonstracyjny, który miałem wypożyczony. Być może po 100, czy 200 godzinach się zmieni, ale pierwsze 10-15 minut jest decydujące.

To jest taki poziom, że wątpię, żeby jakiś DAP się do niego zbliżył. Z firmowymi słuchawkami brzmi tak, że kapcie spadają, a ręce składają się do oklasków. Wreszcie jest kontrola na basie (NW-WM1Z i SP1000M są daleko. Ten pierwszy przesadza z ilością, ten drugi przypomina mi na tle SP2000SS boomboxa), wreszcie jest prawdziwa przestrzeń wszerz i w głąb, dźwięki się odrywają (NW-WM1Z brzmi przy nim, jakby dźwięki siedziały w środku głowy). W dodatku ta szybkość, świetne panowanie nad słuchawkami (NW-WM1Z ma rzesze fanów, ale czuć upływ czasu i zabawa softami i tak nic nie daje - nawet się do SP2000SS nie zbliży).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marec2 napisał:

Noo "Wulkan" GRATULUJĘ zakupu. A jednak AK przebił Sony i wróciłeś do korzeni. I o to chodzi. Tak trzymać. 

Dziękuję za ciepłe słowa.

Mnie natomiast dziwi inna rzecz. SP1000SS nie podobał mi się w ogóle i dwa lata temu zdecydowałem się na model SP1000 Copper.

A teraz taka niespodzianka - SP2000SS skradł moje serce i nawet nie miałem ochoty już posłuchać porównawczo Coppera, tylko zdecydowałem się na SS-a.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że taki SP3000 to dopiero będzie miał wreszcie kontrolę na basie, ale przy SP4000 to buła będzie z misiem. Także przyszłość jest świetlaną a rozwój astronomiczny. Takie rzeczy tylko w A&K.

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marec2 napisał:

No nie wiem czy to dobrze. Jak minie chwila euforii i przyjdzie czas dalszych poszukiwań.... ??? a to nastąpi prędzej czy później nastąpi!!!

A gdyby copper okazał się lepszy?

Wątpię ;)

Przykład 1: ilość wysokich tonów w SP2000SS (w połączeniu z Laylami II) jest wystarczająca (a całe pasmo wydaje się być równe). Natomiast, jakby miało być góry mniej (czyli zapewne, jak w modelu SP2000 Copper), to już by mi mogło brakować przejrzystości w połączeniu z moimi słuchawkami (bo SP2000SS nie przesadza z ilością góry tak, jak to było w przypadku modelu SP1000SS).

Przykład 2: jeśli miałbym stracić szybkość (SP2000SS), kosztem płynności brzmienia (jak zapewne jest w SP2000 Copper), to mogłoby mi brakować zrywu, kontroli i dynamiki. I mógłbym doprowadzić do sytuacji, że brzmienie stałoby się trochę ospałe i trochę nudne.

 

Oczywiście tylko gdybam, ale SP2000SS to taki "złoty środek", trafiający wszystkimi aspektami brzmienia "w punkt" i jakbym miał poświęcić jakąś jego cechę, kosztem zysku w innej dziedzinie, mogłoby się okazać, że ogólny bilans wyjdzie gorzej, a brzmienie przestanie już być równe (z moimi słuchawkami).

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności